Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam


czester

Rekomendowane odpowiedzi

No Panie, to ten zając bidny ...

Wymłóciłeś z niego wszystko :P

:thumbup1: super modziki

Ale najlepszy Twój "MOD" lada chwila :D

Trzymam kciuki :) Nie padnij CHOPIE

W sumie to stosunkowo mało wyszła mnie ta przyjemność :) Co do najlepszego MOD-a to coś mu się nie śpieszy, ale dzięki :)

Dużo jest rezania przy zmianie na mmi 3g?

Przy przejściu z 2G na 3G tak, bo musisz cała instalację wymienić, światłowody, tuner itd... jak masz przynajmniej 3G Low, to 20 min roboty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w sumie się nie opłaca z 2g na 3g bo to koszt rzędu pewnie 4 klocków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panie, to ten zając bidny ...

Wymłóciłeś z niego wszystko :P

:thumbup1: super modziki

Ale najlepszy Twój "MOD" lada chwila :D

Trzymam kciuki :) Nie padnij CHOPIE

W sumie to stosunkowo mało wyszła mnie ta przyjemność :) Co do najlepszego MOD-a to coś mu się nie śpieszy, ale dzięki :)

Dużo jest rezania przy zmianie na mmi 3g?

Przy przejściu z 2G na 3G tak, bo musisz cała instalację wymienić, światłowody, tuner itd... jak masz przynajmniej 3G Low, to 20 min roboty :)

aaa taki cwaniak :D dlatego sam zrobił :D

no u mnie cały dzień dłubania to był :D

ile masz byków po założeniu ?? i jesli można to jakie ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te nakładki na pedały co tutaj masz to jakieś z allegro typu

http://allegro.pl/nakladki-na-pedaly-audi-a4-b8-s4-rs4-8k-08-15-i5680747896.html
 
czy jakieś ORI ? Co warto kupić z aledrogo czy z ASO za 580 brutto zestaw cały do B8 ?

a jaki numer ma zestaw do b8 za te 580 zł ?? :)

Właśnie miałem pisać chyba że bez podstopnicy.

Za 2 dni odbieram, ale ASO zarzeka się że z podstopnicą. Tak samo widzę na alledrogo komplety ori: http://allegro.pl/oryg-audi-nakladki-na-pedaly-audi-a4-b8-podstop-i5963638922.html

więc może jednak staniały ? :)

Odebrałem z ASO, to dokładnie te: https://shops.audi.com/en_GB/web/zubehoer/p/foot-rest-and-pedal-caps-in-stainless-steel-for-vehicles-with-a-manual-gearbox-8k1064205-9

czyli kod 8k1064205. Po cenie w sklepie Audi widac ze spuscili nieco z tonu, 600 zł brutto w PL niecałe wychodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z podstopnica ? Jak by co to mam taki jeden komplet na sprzedaż :) Wyglądają w aucie na prawdę świetnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak Czest ale to jest inna podstopnica do b6 taki podobny zestaw kupiłem w aso za 420...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miały być nowe felgi a padło turbo. Kupilem nowe ori BorgWarner bo jakos nie ufam tym regenerowanym :)

20160509_172149.jpg

Kostenloses Bilderhosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup jeszcze szpilki na wszelki wypadek jakby się jakaś ukręciła :D chyba że sam nie będziesz wymieniał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nie ufam tym regenerowanym

Do benzyny robia superanckie, ale do diesla slysze same negatywne opinie... Program wykonczyl oryginalna? Co padlo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miały być nowe felgi a padło turbo. Kupilem nowe ori BorgWarner bo jakos nie ufam tym regenerowanym :)20160509_172149.jpgKostenloses Bilderhosting

Co się stało z turbo? Po jakim przebiegu padło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równo 200tyś. Zero objawów wcześniejszych. Zaczęło coś dziwnie świstać trubo więc wole nie ryzykować i je wymienić. Ogólnie staram się uważać na trubo i nie katować go z prędkościami max, ale tym razem chciałem trochę przegonić auto po autobanie no i się stało... Nie jest źle, bo ojciec w Outlanderze już 2x wymieniał turbo, a auto ma najechane 120 tyś :) Ewentualnie mogła paść przez pompę oleju czy tego imbusa, ale w 2010 powinien być już ten poprawiony.


Pany nie chce ktoś może moich felg ? :decayed:

Edytowane przez czester
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miały być nowe felgi a padło turbo. Kupilem nowe ori BorgWarner bo jakos nie ufam tym regenerowanym :)

20160509_172149.jpg

Kostenloses Bilderhosting

Gdzie kupowałeś i jaki koszt ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by pompa oleju padła to załatwił byś silnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście tylko turbo padło, ale już po sprawie. Teraz to urywa głowę przy przyspieszaniu :D U nich kupowałem http://allegro.pl/nowe-turbo-audi-a4-a5-a6-q5-2-0-tdi-170km-caha-i5108508281.html, tylko że po vinie wyszły inne numery i musieli mi na szybko ściągać więc ostatecznie 2600. Robił mi to mechanik w DE i powiedział, że prawie wszystkie części jakie idą na Polskę są 2 jakości. Kiedyś kupował wszystko w PL, ale zrezygnował bo wszystko się sypie 3x szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


mechanik w DE i powiedział, że prawie wszystkie części jakie idą na Polskę są 2 jakości

Hmm, bo nas nikt nie lubi, Niemcy nas bija, a tak wogóle to wszystkiemu winni są żydzi :kox: Mechanik może dobry, ale poglądy ma jak.... cale Wołosate. Ilekroć wybieram się na zachód, mam zamówienie na paletę proszku do prania :polew::doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia rzecz, która mnie do szału doprowadza w aucie to nagłośnienie, dlatego pomału lecimy z kosem :kox:

20160604_132829.jpg
20160604_165811.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś chciał zmieniać kolor auta to mogę oddać swoje czarne za białaska :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tam da zależy co tam jeszcze pod spodem wymodził

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...