Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam


czester

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby nie ta klapa...

Hehe, Na klapę to dopiero zaczniesz narzekać jak się ochajtasz :grin:

Bardzo fajny Motyw, ale pod słońce automatykiem nie zrobisz dobrej fotki ;)

Zrobisz, tylko trzeba blendy, lampy itd, ta fotka robiona profi aparatem, ale bez żadnych dodatków bo czasu nie było.

skory do a4 prawie 4 tys. dramat z ta cena. swego czasu skory do a4 razem z sufitem s-line szlo kupic w cenie skor do a3.

jakbym mial dac 4 tys za zwykly s-line to szukalbym z s5 (s4 mimo ze to samo, o wiele drozsze) potem dal do tapicera zeby ogarnal element ze znaczkiem s5, jezeli kogos razi

A to z A5 pasują fotele czy tylko przód pasuje ? Boczki są na pewno inne, a tył sam nie wiem.

Przymierzam się do wymiany palników na Osram blue Xenarc 5000K, zna ktoś jakieś opinie na ich temat, bo są 2x droższe od normalnych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem te żarniki i wróciłem do normalnych PHILIPS ponieważ w deszczu na niektórych rodzajach asfaltu naprawdę słabo było drogę widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć montują je w nowych BMW i Mercedesach. A w normalnych warunkach tak samo świecą czy jednak trochę lepiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest normalna pogoda to jest ok. Ale jakoś mam wrażenie że moje oczy jednak są bardziej przyzwyczajone do tych standardowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryzyk fizyk palniki zamówione, na niemieckich forach bardzo je polecali. Pany czy 300zł za listwy piano 4x drzwi, deska z quattro i listwa wokół lewarka to dużo ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tanio jak barszcz pod warunkiem że to ORI piano, jeśli tak to wcale bym się nie zastanawiał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć tak i w idealnym stanie, zobaczymy co przyjdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryzyk fizyk palniki zamówione, na niemieckich forach bardzo je polecali. Pany czy 300zł za listwy piano 4x drzwi, deska z quattro i listwa wokół lewarka to dużo ??

Jak możesz załatwić jeszcze jeden taki komplet to biorę w ciemno :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa sprzedać moje fotele z boczkami i tunelem ? Są podgrzewane ze schowkami, pakietem swiatelek, podswietlanych klamek itd. pod isofixy, panel pod skladane lustra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wystawiałem swoje za 450€ . Takie jak twoje, plus pełna elektryka z pamięcią. Zainteresowanie średnie...Ale dałem odbiór osobisty bo nie chce mi się tego pakować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wiedziałem że takie szmaciane siedzenia wystepowaly w elektryce i to jeszcze z pamiecia. Ja to myslalem max pare stowek przynajmniej za pakiet QQ1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to większość tych tańszych modów zrobiona, teraz każdy kolejny min 3tyś :facepalm:

20150715_195829.jpg

A tak w ogóle to obeszło się bez wiaderka, wszystko ładnie wskoczyło, może dlatego że na dworze jest +30 stopni.

P.s. Kapcie wożę w bagażniku :)

cześć cześć gdzie to kupić od kogo brałeś ma to ori numer ?? :D ile za mile itd..

są po prostu zayedwabiste :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jo ale widze ze sa od a3 i nie są takie do końca identyko.. kolega pisze ze c7..

ja bym jednakowoż potrzebiwał numer aso najlepiej lub dokłądnie sprzedawce bym zakupił na pewno identyczne co Czester :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja kupiłem do A4 (tak przynajmniej było napisane) podobno to model od RSa, pasowały bezproblemowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet na allegro jedne są, niestety nie spisałem numerów, a nie chce tego ściągać, ale nakładki na pewno ori.

http://allegro.pl/nakladki-na-pedaly-audi-rs-do-audi-a4-a5-q5-a6-a7-i5541397477.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyżby to to :D 8K1864777BKT2 ??


1 x 8K1864777B 3Q7 - 1 x 8K1721173F - 1 x 8K1721173E - 1 x 4H0721891

jeśli się nie mylę :D

teraz ładnie Panowie Czester lub Andynl dysponując fotkami poprosze DIY w dziale warsztat :D


A tak to wygląda cenowo w aso:

8K1864777B 3Q7 - 487.55 zł

8K1721173F - 148.40 zł

8K1721173E - 148.40 zł

4H0721891 - 235.68 zł

czyli przy dobrych wiatrach 850-900 w aso.

nie wiem tylko po ile zestaw a zapewne taniej ale ile :D

Edytowane przez amaradaar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie Andy, tez kupowałem na ebayu powiedzmy, że za polowe ceny mi się trafiło :)

Montaż jest banalny, ściągasz stare, nakładasz nowe, na pedał gazu tylko nakładasz bo ori jest sam plastik, najwięcej roboty z podstopnicą, bo trzeba zdjąć plastik gdzie jest rączka od maski. Całość może z pół h max zajmuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no do b6 zakładałem to trochę mi zeszło dłużej bo się męczyłem z wciskaniem :D

ale generalnie jest to bardzo prostu i sliczny modzik :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...