Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam


czester

Rekomendowane odpowiedzi

to są z tego co kojarzę z A6 C7/A7 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest typowy RS, jak kupowałem to tak było napisane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a konstruktorów rączek w podsufitce to powinni za jaja powiesić :facepalm:

:grin: co urwałes ?

Te plastikowe bolce do mocowania i powyginalem blaszki przy pierwszej raczce, kolejne jakos poszly, ale czy nie prosciej bylo dac jak dawniej 2 sruby i tyle. Stwierdzilem, ze pewnie te kolki nie bada duzo kosztowac w ASO i co sie okazalo, nie wystepuja jako czesci zamienne i trzeba kupic calosc z raczka :confused4:

szukaj na ebayu

Na Allegro tez kiedys widzialem.

Nie wiem tylko co zrobić z chromami wokół szyb

Jak to co ?! Pomaluj na czarno.

Masz pomysl jak to pomalowac ? Myslalem nad oklejeniem folia, bo ori pewnie majatek w ASO, a na Allegro nic nie ma, poza tym nie mam pojecia jak sie demontuje te listwy.

widziałem w salonie A4 B8 poliftową, ramki wokół szyb miała na black piano, fajnie to wyglądało. Mam dylemat, bo mam białego sedana i kupiłem nakładki na progi od slina, grill będe malował na black piano, tylni dyfuzor też i zastanawiam się czy nakładki na progi czarne tak jak u Ciebie czy na biało polecieć, felgi też są czarne. Doradzicie coś?

Rob biale, przynajmniej przez jakis czas bede mial cos oryginalnego :P a tak na serio to jest teraz moda na czarne akcenty i przy bialym aucie bardzo mi sie to podoba.

Edytowane przez czester
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak przyklejałeś te listwy to dawałeś taśme dwustronną od dołu i od góry listwy i jak dodawałeś coś kleju do szyb to w których miejscach? Bo lakiernik mi mówi że do baranka od dołu to taśma nie będzie trzymać i daje im góra rok i odpadną, więc mu powiedziałem że se sam przykleje jak tak gada :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taśmę dawałem na górze tylko tam gdzie nie ma baranka a klej do szyb nawalilem w każdym miejscu gdzie było oryginalne mocowanie. Na razie 3 miesiące i nie odpadły. Polecam użyć jakiejś taśmy do ściągania żeby docisnac listwy na czas schnięcia sylikonu.

Wpadly nowe listwy s-line.

20150712_212016.jpg

20150712_212030.jpg



Ścięta kiera by się przydała :wink:

Andy mówisz i masz :wink: Ogólnie to za***iście leży w ręce ta kiera :kox:

Edytowane przez czester
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro przyjdą kolejne graty :) Panowie szukam takich siedzeń jak w tej aukcji były, niestety ktoś mi je zwinął

http://allegro.pl/fotele-komplet-alcantara-audi-a4-b8-kombi-s-line-i5513012413.html

Edytowane przez czester
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta kiera leży naprawdę świetnie :slina: Ścięta i/albo łopatki występują tylko z Aktywna kierownica :eusathink:

Siodła piękne by były...I prawie za darmo...Tez takie bym przygarną. Tylko bez napisów :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andy mówisz i masz :wink: Ogólnie to za***iście leży w ręce ta kiera :kox:

:thumbup1:

wiem jeździłem A3ką z taka kierą i elegancko mi się kręciło :) U mnie zawita taka sama w sierpniu :decayed:

Manetki tez zmieniałeś?

Od siemiana brałeś?

Edytowane przez andynl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro przyjdą kolejne graty :) Panowie szukam takich siedzeń jak w tej aukcji były, niestety ktoś mi je zwinął

http://allegro.pl/fotele-komplet-alcantara-audi-a4-b8-kombi-s-line-i5513012413.html

Takie fotele bardzo szybko się sprzedają ,przednie w pełnej elektryce LUX ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andy mówisz i masz :wink: Ogólnie to za***iście leży w ręce ta kiera :kox:

:thumbup1:

wiem jeździłem A3ką z taka kierą i elegancko mi się kręciło :) U mnie zawita taka sama w sierpniu :decayed:

Manetki tez zmieniałeś?

Od siemiana brałeś?

Manetki juz dawno pod ACC wymienialem, a kiera z Allegro, bo akurat jak pytalem Siemiana to nie mial nic.

Nareszcie przyszły, idę zaraz montować :)

20150715_170101.jpg
20150715_170105.jpg
20150715_170112.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie ładne chromowane, to teraz tylko w papciach autem jeździć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz tylko w papciach autem jeździć

Jak u siebie załozyłem to tez się nad tym zastanawiałem :wink: po tygodniu mi przeszło :decayed:

Teraz wiaderko z gorącą woda i zakładać :)

Edytowane przez andynl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to większość tych tańszych modów zrobiona, teraz każdy kolejny min 3tyś :facepalm:

20150715_195829.jpg

A tak w ogóle to obeszło się bez wiaderka, wszystko ładnie wskoczyło, może dlatego że na dworze jest +30 stopni.

P.s. Kapcie wożę w bagażniku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te nakładki są chyba najładniejsze :) teraz aż się prosi stołki zmienić bo wszystko ładne a to w oczy kole :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...