Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam


czester

Rekomendowane odpowiedzi

Się temat pardom, o pedałach rozwija. :D ...Wymiana nummerów :decayed: To od RS-a? Bo w manualu raczej nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiaderko ciepłej wody żeby sobie ułatwić zakładanie choć ja bez tego założyłem w jakieś 45min, :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i się porobiło, przy 170tyś padło lewe łożysko, 8 tyś później byłem pewien, że znowu padło lewe łożysko, ale okazało się że tym razem jest to prawa strona, wynika z tego, że jednak projektują części na określone przebiegi. Przy okazji zmiany łożysk, wymieniłem też piasty, a jak to mechanik stwierdził dobrze byłoby wymienić też tarcze, żeby wszystko miało ręce i nogi, dlatego nieplanowany kolejny mod wpadnie w poniedziałek do auta :) Heble od A5 3.0 tdi koniec 2014 z zaciskami, jarzmami i klockami za jedyne 300zł myślę, że to dobra cena. Myślałem o S4 ale min 1200 na sam przód. Pewnie 16" zimowe i tak nie wejdą na te tarcze, także kolejny zakup się szykuje.

20150731_225201_1.jpg

Ryzyk fizyk palniki zamówione, na niemieckich forach bardzo je polecali. Pany czy 300zł za listwy piano 4x drzwi, deska z quattro i listwa wokół lewarka to dużo ??

Jak możesz załatwić jeszcze jeden taki komplet to biorę w ciemno :wink: .

Pytałem, ale ma tylko taki zestaw w drewnie. Moje listwy przyszły, na prawdę igły i to ori :)

Edytowane przez czester
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie :)

Jaką mają średnice tarcz z przodu ?

bo na allegro podają 320 i 345 mm do 3.0 A5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę zmierzyć w wolnej chwili, ale zaciski i tarcze są sporo większe od tych co są teraz. Dzisiaj mega rezanko :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moim łożysko było wymieniane przy 89kkm jeszcze w Niemczech.. teraz prawie 187 kkm i jeszcze nic, na szczęście, się nie odzywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te nakładki są chyba najładniejsze :) teraz aż się prosi stołki zmienić bo wszystko ładne a to w oczy kole :wink:

Myślę Andy, że teraz będzie lepiej :)

Dobrze zgadliście :decayed: długo wyczekiwana i poszukiwana alcantara z polifta w pełnej elektryce. Chciałem S4, ale trochę to za drogie, jest teraz jeden komplet ale przedlift i widać, że trochę zajechany, ale nie ma co narzekać, 2 letnie siedzenia w stanie idealnym pachną jeszcze nowością, przy okazji komplet listew piano. 10h roboty z instalacją i tak to się prezentuje :kox:

IMG_9662.jpg
IMG_9666.jpg
IMG_9668.jpg
IMG_9673.jpg
IMG_9674.jpg
IMG_9676.jpg
IMG_9677.jpg
IMG_9678.jpg
IMG_9683.jpg
IMG_9686.jpg
IMG_9688.jpg
IMG_9692.jpg
Edytowane przez czester
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i sufit do roboty :D

ps. jeszcze przydałyby się plastiki piano pod łokcie od Janusza Mumen :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest Lux, czuje się jak bym auto zmienił :)

no i sufit do roboty :D

ps. jeszcze przydałyby się plastiki piano pod łokcie od Janusza Mumen :D

Sufit zostaje, jakoś nigdy nie podobał mi się czarny. Były w B8 wewnętrzne s-liny z jasnym sufitem, bo mam wrażenie, że kiedyś widziałem coś takiego ? Nad tymi rączkami już myślałem, ale na razie starczy ładowania kasy. W piątek ślub także już nie będzie wstydu z siedzeniami :D Teraz tylko B&O, MMI 3g+ sim, i elektryczna klapa bo już guzik jest w boczku to by wypadało dołożyć.

Mierzyłem tarcze i mają średnicę 320 więc szału nie ma, ale mam nadzieję że i tak będzie lepiej. Jak by ktoś chciał to mam na sprzedaż kompletne wnętrze z mojego auta, i heble chyba teraz są 316 z zaciskami i jarzmami.

Edytowane przez czester
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

216stki to chyba w kumarku :D

hmmm no mom zdaniem mozna dużo kombinowac z s-line ale jego glówną podstawową modyfikacją jest sufit.. i zawsze czarny...


powiem Ci rączki taki niby mini gadżet ale naprawdę bez nich to jakoś teraz dziwnie się pacza na piano u góry :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, oczywiście 316 :) Coś słyszałem, żeby wymienić sufit trzeba wyciągać szybę, także najwyżej poczekam na jakiś większy kamień :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...