Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam


czester

Rekomendowane odpowiedzi

Tak tak, oczywiście 316 :) Coś słyszałem, żeby wymienić sufit trzeba wyciągać szybę, także najwyżej poczekam na jakiś większy kamień :decayed:

W sedanie trzeba szybę ciąć w avancie da się wcisnąć przez bagażnik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsiadła i wysiadać nie chciała :) już od dawna mnie naciskała, żeby siedzenia zmienić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsiadła i wysiadać nie chciała :) już od dawna mnie naciskała, żeby siedzenia zmienić ;)

o żesz curfa.. idealna :D podpisuj intercyze z klauzulą "nie zmienie się po ślubie" :D

a sufit to tylko w sedanie trzeba szybkę Panie młotkiem :wink: tutaj wchodzi i to zupełnie na spokojnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i d*pa... okazało się, że zaciski są pod tarcze 345. Ma ktoś takie na zbyciu ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokłądnie kup Panie nówki :D a jak nie chcesz to ja chętnie wyratuję Cie z opresji i niech stracę odkupię zaciski :D

ps. nie mozesz możę załatwić takiego drugiego seta ??

Edytowane przez amaradaar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarcze chciałem zmienić przy okazji tanim kosztem, ale za dobrze by było :) Mam 2 wyjścia, albo poszukam mniejszych zacisków, bo tarcze na prawdę prawie nówki, albo kupie nowe tarcze co bardziej do mnie przemawia jak już się takie zaciski trafiły :kox:

dokłądnie kup Panie nówki :D a jak nie chcesz to ja chętnie wyratuję Cie z opresji i niech stracę odkupię zaciski :D

ps. nie mozesz możę załatwić takiego drugiego seta ??

Nie wiem zapytać można, ale gość coś pomieszał, albo były różne średnice do 3.0 tak jak ktoś pisał wcześniej. Jak byś chciał to tarcze myślę mogę pogonić ale 320mm :)

Czy w S4/S5 zaciski i tarcze czymś się różnią od zwykłych tarcz z zaciskami 345 od np. 3.0tfsi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe nie nie jak zmeiniac to tylko na 345 :D więc za 320 podziękuję :D:P

no z tego co wiem to są dwa 320 i 345 i właśnie będę musiał upolować tę drugą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

środek elegancki. pięknie to spasiło i jak chłopaki mówią wkładaj czarny sufit. jak go już będziesz miał to na pewno zacznie Ci się podobać :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhhh to jednak nie uciekłeś z przed ołtarza :D

no nic Panie to zatem szczęśliwej drogi :D a że żona sama każe Ci modzić to będzie wspaniale :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dzięki, żona dobra mogłaby czasem się coś dołożyć do interesu :D

A tak na poważnie szukam jakiś 18" na zimę, co byście polecali? Mi caly czas po głowie rotorek chodzi szary lub czarny, tylko trochę to oklepane. Co by w tak małym rozmiarze pasowało do białego wozidla ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...