Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

regeneracja tunelu środkowego

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dokładnie tak, czarny- soul.

Malowałem sprayem czarny mat firmy Den Braven

Opublikowano

A masz może linka z tym sprayem?

Opublikowano

Mocno matowy jest?

Ja probowalem BOLLem czarnym matem do plastików i jeednak jest za ciemny , dodatkowo za duzy polysk jednak jest.

Opublikowano

Tak jak pisałem, bardzo zbliżony do wyglądu oryginalnego tworzywa

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Posiadam ładny tunel w kolorze czarnym i zamierzam go podmienić na obecny który nosi ślady użytkowania. Ten ładny pochodzi z b6 gdzie powłoka lubiła się wycierać i chciałbym go czymś zabezpieczyć przed wycieraniem. Możecie coś podpowiedzieć czym mogę go zabezpieczyć?

Opublikowano

z ktorego roku jest ten tunel bo jak z 2004 to juz poprawiona powloka byla nawet w b6

Opublikowano

2003 ale nie jestem 100 % pewny

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Chciał bym podziękować koledze Jarek_ bo jego metoda na prawdę działa i nie widać różnicy w kolorze :) wielkie dzięki :)

Dodam jeszcze taka mała podpowiedź, ta ,guma" która pokryty jest tunel, dobrze schodzi myjka ciśnieniowa :P

Edytowane przez Mikołaj276

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Kolrdzy Jarek_ i Mikołaj276. Jak z trwałością tego sposobu?

Farba nie odłazi?

Pozdrawiam

Opublikowano

Ja tunel wymieniłem na ten z poprawioną powłoką, natomiast regenerować zamierzam plastiki na klapie bagażnika, bo mam trochę zjechane i razi w oczy :kwasny: tam powłoka nie powinna się szybko zniszczyć. Co do trwałości na tunel środkowy, pewnie w niektórych miejscach szybciej pojawią się oznaki zużycia, ale za taką kwotę to chyba warto spróbować :)

Opublikowano

Jaki to tunel z poprawioną powłoką? Z B7?

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ta

Opublikowano

Próbował ktoś sposobu z opalarką na plastikach z audi?

myślę że dało by radę, bawiłem się tak w poprzednim aucie i poskutkowało, jednak rzecz jasna głębsze rysy pozostały.

Edytowane przez dawid9028

Opublikowano

Widziałem ten patent na regeneracje elementów z tworzywa ale na zewnątrz auta, działało ale zabieg trzeba powtarzać było. Szkoda, że swój stary zniszczony wywaliłem to bym sprawdził sposób.

Opublikowano

Przed c8d7bd494fc62f0aa5d164c9924df30e.jpg

Po

f51cf4b951c3ae4d764a66346fbf5c7a.jpgac93a4e7ffcf826b40fd55c0427b34d3.jpg

Tunel został najpierw potraktowany cały włóknina z wodą następnie podkład do tworzyw sztucznych i na koniec kolor z utwardzaczem :)

Edytowane przez ww-piasek

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Przed c8d7bd494fc62f0aa5d164c9924df30e.jpg

Po

f51cf4b951c3ae4d764a66346fbf5c7a.jpgac93a4e7ffcf826b40fd55c0427b34d3.jpg

Tunel został najpierw potraktowany cały włóknina z wodą następnie podkład do tworzyw sztucznych i na koniec kolor z utwardzaczem :)

mógłbyś podać jakiej firmy podkład oraz kolor z utwardzaczem uzyles ?

z góry dzięki bo dobry efekt uzyskales

Opublikowano

Przed c8d7bd494fc62f0aa5d164c9924df30e.jpg

Po

f51cf4b951c3ae4d764a66346fbf5c7a.jpgac93a4e7ffcf826b40fd55c0427b34d3.jpg

Tunel został najpierw potraktowany cały włóknina z wodą następnie podkład do tworzyw sztucznych i na koniec kolor z utwardzaczem :)

mógłbyś podać jakiej firmy podkład oraz kolor z utwardzaczem uzyles ?

z góry dzięki bo dobry efekt uzyskales

Podkład zwykly do tworzyw sztucznych za 20 zł :) a kolor nie wiem jakiej firmy bo to był dobierany specjalnie na zamówienie pod kolor wnętrza.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.