Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AKE] Czyli dupowóz Mefja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:


Dupowóz do rezania, mimo tego że to krawat jeździ się sympatycznie.

Motor jeden z najbardziej udanych w historii Audi czyli 2.5 AKE 180 :quattro::polew:


Ogólnie szału nie ma, blacharka trochę kuleje do poprawek oczywiście :) Wszystko w swoim czasie, będziemy rezać :kox:


Z wypasu: Cały czarny środek S-line, RNS ktoś ukradł dlatego jest stary kredens :angry:



3kRBevU.jpg

RhhnhAs.jpg

CF8W3WS.jpg

g5Hyus6.jpg

sC5zzKf.jpg

m6IT7uM.jpg

XtibyjM.jpg

HG3S2Cd.jpg

z9TG7A1.jpg

wJd8CWU.jpg

Opublikowano

Dobra baza do modów ! :thumbup1: Powodzenia :hi:

Opublikowano

Ooo kolejne 2.5 tdi u Ciebie :decayed: co tam będziesz rzeźbić?

Opublikowano
  • Autor

W B6 jest duże pole do popisu także będziemy systematycznie coś robić. Aktualnie jest już dawca i przyszły tydzień działamy :kox:

Opublikowano

Powitać w gronie szczęśliwych posiadaczy 2,5 tdi AKE 180 kucy :decayed:

Opublikowano

Pierwsze co zrób to wywal ten flakonik ze wstecznego lustra bo jak Ci się ta mikstura wyleje na tapicerkę to będzie środek do wymiany. Przerabiane na kumpla B5. ; )

Opublikowano
  • Autor

Powitać w gronie szczęśliwych posiadaczy 2,5 tdi AKE 180 kucy :decayed:

Już niebawem opuszczam to grono :decayed:

Flakonik wywaliłem, bardziej śmierdział niż pachniał :grin:

Opublikowano

ciekawe jakie plany pod maskę???

to ten 2.5 juz niesprawny???

Opublikowano
  • Autor

ciekawe jakie plany pod maskę???

to ten 2.5 juz niesprawny???

Jeździ bardzo dobrze, śmigam nim cały czas, oglądałem wałki są lekko powycierane także w przyszłości na pewno trzeba by je było zrobić, dlatego kupiłem drugą B6 jako dawcę:

svKiUbt.jpg

q3hZjCU.jpg

Wpada AVF z manualną skrzynią biegów, na dupowóz będzie git :wink:

Opublikowano

Metafiu trzeba było brać tego niebieskiego a z tamtego graty...

Opublikowano
  • Autor

Metafiu trzeba było brać tego niebieskiego a z tamtego graty...

Niebieskiego nie można zarejestrować o to cały haczyk ;)

Opublikowano

Gratuluje zakupu

Powodzenia w modach

Opublikowano

Fajna baza i jest co rezać :wink:

Opublikowano

ciekawe jakie plany pod maskę???

to ten 2.5 juz niesprawny???

Jeździ bardzo dobrze, śmigam nim cały czas, oglądałem wałki są lekko powycierane także w przyszłości na pewno trzeba by je było zrobić, dlatego kupiłem drugą B6 jako dawcę:

svKiUbt.jpg

q3hZjCU.jpg

Wpada AVF z manualną skrzynią biegów, na dupowóz będzie git :wink:

Aleś kurfa swapa zrobił na 1.9 :facepalm: Kajak tam dopiero szydzi :grin:

Opublikowano
  • Autor

Wandej to dupowóz. Zawsze to lepiej jak 2.5 :decayed:

Opublikowano

Wandej to dupowóz. Zawsze to lepiej jak 2.5 :decayed:

No lepiej. Ale kiedy będzie porządne auto? :naughty:

Opublikowano

Dobra baza do modów :) fajne stołki masz szukam taki w skórce full elektryka :P nie masz na sprzedaż :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Dobra baza do modów :) fajne stołki masz szukam taki w skórce full elektryka :P nie masz na sprzedaż :naughty:

A ja szukam w pół skórze ze speedem :kox: PW :decayed:

Coś tam się dzieje [emoji28]

3b813d882bec8ffcf362791d1ee04372.jpg

f08b16297a922bbdfe9748106282b348.jpg

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Od lekko wytartych wałków do awarii to daleeeeekaaaaa droga. Nie zdziwiłbym się jakbyś tym AKE zrobił jeszcze ze 150k km.

Opublikowano
  • Autor

Od lekko wytartych wałków do awarii to daleeeeekaaaaa droga. Nie zdziwiłbym się jakbyś tym AKE zrobił jeszcze ze 150k km.

Michałku chcę autem trochę podróżować. W tym roku wakacje czy wyjazd do siostry za granicę. Z dwa i pół to różnie bywa :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.