Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dupowóz S4 b6


niebieski708

Rekomendowane odpowiedzi

zadowolony z osiągów? sprawdzales z jakimis furami?

nie jezdzilem audi z tym silnikiem ale jak Bóg da moze sie uda kiedys zmienic.

i jakie jest prawdziwe srednie spalenie?

kilka oytan ale z góry dzięki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy co lubisz z osiągów. To ciężkie auto 1760kg. Auto jak ruszy tak jednym tempem osiaga ponad 200km/h. Nie czuć prędkości w środku (to zaleta, ale i wada). Mi nie zależy żeby mieć najszybsze auto w mieście. Auto ma super elastyczność i jedzie z każdych obrotów i na każdym biegu. Dobre auto na codzień, co do spalania to różnie bywa ;-) ostatnio w trybie mieszanym 50/50 spalanie wyszło 11,9L na 100km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o co chodzi

Tata ma s500 tam jest to samo, kładziesz noge na gazie predkosc rosnie ale uczucie słabe.

z tym spakaniem to mnie zaskoczyłes.

myślałem że powiesz kolo 18

pierwszym moim autem bylo 80 b4 2.6 v6 quattro i powiem ci ze zimą jak czasem sie dupe zażuciło i jazda na krótkich odcinkach to spokojnie spakała 22l na 100km.

siekaw bylem czy np. kolo 3litrowej bmw 265km przechodzi bez trudu?

malo jest filmów z porównanuami.

ta bmka to tylko przykład.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na filmie z youtube można zrobić wszystko, wcześniej miałem subaru impreza Gt i był filmik jak odjeżdża je bmw 3.0d. W rzeczywistości jest dużo inaczej ;-) jak łapałem się z innymi autami to S4 dopiero powyzej 100 robi robotę jak już ruszy swoją masę ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi po samym miescie na krotkich odcinkach przy delikatnej jezdzie wyszlo 16l ,od swiatel do swiatel, a przy ostrzejszej tylko po miescie ok 22-24l, na trasie 13 przy spokojnej do 140km/h zas przy szybszej juz podchodzilo wyzej...

Maksymalnie spalila mi 33l ale to juz smierc w oczach i ryzyko utraty prawka....

.

Heh wszystko zalezy od nogi, a wiadomo ze w zime noga ciezsza z uwagi na zimowe obuwie....wtedy to i spalanie wieksze :)

Edytowane przez PrzemoS4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały silnik nie oznacza mniejszego spalania ;-) przy ciężkiej budzie.

No to wiem ale "mały" to jest chyba +/- do 1.6 :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś nagrać filmik jak słychać Twoja eske?

Bo chciałbym cos zrobic w swojej zeby dźwięk był bardziej rasowy ale tez zeby nie był męczący na długich trasach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy co lubisz z osiągów. To ciężkie auto 1760kg. Auto jak ruszy tak jednym tempem osiaga ponad 200km/h. Nie czuć prędkości w środku (to zaleta, ale i wada). Mi nie zależy żeby mieć najszybsze auto w mieście. Auto ma super elastyczność i jedzie z każdych obrotów i na każdym biegu. Dobre auto na codzień, co do spalania to różnie bywa ;-) ostatnio w trybie mieszanym 50/50 spalanie wyszło 11,9L na 100km.

U mnie w dowodzie masa samego auta to 1900kg, teraz ze zbiornikiem gazu w kole i kierowcą to już ponad 2 tony. Niestety oryginalne hample średnio dają radę, przy ostrym hamowaniu z 200km/h może być nieciekawie.

Mógłbyś nagrać filmik jak słychać Twoja eske?

Bo chciałbym cos zrobic w swojej zeby dźwięk był bardziej rasowy ale tez zeby nie był męczący na długich trasach.

https://www.instagram.com/p/90sxcskISs/

tutaj masz jak jest u mnie, bez katów i otwarte przepustnice wydechów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawione samopoziomowanie xenonu i wpadła dokłatka cupry :-)

pgqvlc47.jpg


e9x5dxfy.jpgDekory oklejone ciemnym szczotkowanym aluminium :-) drweno dziwnie wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż inne ujęcie jak leży ta dokładka na zderzaku s4. Widać przygotowana do sezonu :-)

Wysłane z mojego SM-N915FY przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez sie zastanawiam nad dokładka z cupry do mojej eski i chyba twoja mnie przekonała :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją dokładkę zamocowałem dość głęboko ;-) dlatego nie rzuca sie tak w oczy ale różnice widać.

xcyrh4bb.jpgs3bdcwwh.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie komponuje się z krzywizną zderzaka, myślałem, że ten zderzak kiepsko wygląda z dokładką, a tutaj żywy dowód, że jest na inaczej.

A masz zdjęcie z profilu? ;-)

Wysłane z mojego SM-N915FY przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cupra wygląda naprawdę dobrze na esie. Też wrzuciłem u siebie i całkiem inny przód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam same takie gdzie się zlewa z asfaltem :-P jutro jakieś zrobie :-)

4txbrnhu.jpg

Panowie powoli szukam felg na lato :-) może jakieś propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...