Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jak podnieść zawieszenie o 2 -4 cm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kupiłem audi a4 b6 . autko fajne , ale nie wiedziałem że jest aż tak niskie , no i mam problemy na naszych drogach przy pełnym obciążeniu przy koleinach potrafi zahaczyć tu i uwdzie , Czy jest jakiś prosty i tani sposób podnieść karoserię?

Edytowane przez kpikula

Opublikowano

Możesz zmienić zawias tylko podaj jaki masz teraz.BA, BE czy BV. Ewentualnie zmiana sprężyn na inną kategorię tylko trzeba trafić na odpowiednie.

Opublikowano

O kolega z pod koszalina wejdz na zloty spoty zachodniopomorskie i wpadnij na kołobrzeg bo z chlopakami mamy zamiar sie spotkać to cos doradzimy.

Opublikowano
  • Autor

O kolega z pod koszalina wejdz na zloty spoty zachodniopomorskie i wpadnij na kołobrzeg bo z chlopakami mamy zamiar sie spotkać to cos doradzimy.

Z tym zawiasem nie za bardzo się orientuję , on jest przy sprężynie ? Tak samo z przodu i z tyłu ? BA, BE , BV to są typy tych zawiasów?

Możesz zmienić zawias tylko podaj jaki masz teraz.BA, BE czy BV. Ewentualnie zmiana sprężyn na inną kategorię tylko trzeba trafić na odpowiednie.

Z tym zawiasem nie za bardzo się orientuję , on jest przy sprężynie ? Tak samo z przodu i z tyłu ? BA, BE , BV to są typy tych zawiasów?

O kolega z pod koszalina wejdz na zloty spoty zachodniopomorskie i wpadnij na kołobrzeg bo z chlopakami mamy zamiar sie spotkać to cos doradzimy.

Z tym zawiasem nie za bardzo się orientuję , on jest przy sprężynie ? Tak samo z przodu i z tyłu ? BA, BE , BV to są typy tych zawiasów?

Możesz zmienić zawias tylko podaj jaki masz teraz.BA, BE czy BV. Ewentualnie zmiana sprężyn na inną kategorię tylko trzeba trafić na odpowiednie.

Z tym zawiasem nie za bardzo się orientuję , on jest przy sprężynie ? Tak samo z przodu i z tyłu ? BA, BE , BV to są typy tych zawiasów?

Rozumiem że tylko sprężyny podniosą zawieszenie . Tylko jakie kupić żeby było dobrze , bezpiecznie i komfortowo . Gdzieś wyczytałem takie zestawy ;

-amorki bilstein b4 + sprezyny weitec -30mm

-amorki bilstein b6 + H&R -35mm

-amorki bilstein b6 + eibach pro kit -30mm

-amorki koni +eibach pro kit -30mm

-wymiana sprezyn na te od 1be i skakanie klasami wagowymi

Opublikowano

Jak ma byc wyżej do standardowe zawieszenie od 2.5 tdi bez s-Linę itp i bedzie wysoko żadne minusy

Opublikowano

Tylko żeby koledze zaraz Allroad'a nie zrobic bo moze byc z finalnego efektu niezadowolony. Upewnij sie co masz za zawias czy fabryczny sline 1be lub 1bv a moze w ogole ktos wstawil tam zawieszenie gwontowane. Jak masz gwint to upewnij sie jaki typ bo za taki zawias mozna juz niezły pieniadz wziac kupic fabryczny zawias Audi 1BA czyli komfortowy ( zostanie Tobie wowczas kasy na wymiane i troche zyla w kieszeni) a i wysoke krawezniki nie beda straszne ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam wszystkich .

Mam podobny problem.

Niedawno kupiłem B6 Avant 1.8T 150kM i tył bardzo nisko siedzi.

Stał na 15" ale wsadziłem 16" i wydaje się że nie ma już prześwitu między oponą a nadkolem.

Notabene podczas jazdy nic mi nie trze jedynie przy małych prograch lubi przytrzec o glebę.

Moje pytanie zasadnicze do Was koledzy.

Jaka jest średnica tych sprężyn z tyłu?

Kumpel z którym kupowałem auto po oznaczeniu doszedł że jest seryjne zawieszenie obniżone u mnie.

Będę chciał w przyszłości zainwestować w standardowe natomiast za 2 dni mam dłuższy wyjazd z tobołami po dach i 5 osób.

Dlategoteż chciałem kupić te gumy do sprężyn żeby choć troche go dzwignąć ale w intercarsie pytają o średnicę.

Z góry dziękuję za pomoc i odpowiedzi.

  • 5 lat później...
Opublikowano

Witam panu kupiłam audi a4 b7 strasznie siedzi tył chodzi mi o najmocniejsze sprężyny żeby go podnieść jakie to by były kolory bo przuc mam około 7 cm błotnik od opony a tył opony nie widać 

 

Opublikowano

Może masz pęknięte sprężyny. Sprawdź najpierw co tam się dzieje i jakie masz fabrycznie zawieszenie, 1ba czy 1be.

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam, dołączę się do tematu podniesienia tyłu Audi A4 B6 quattro. Po założeniu gazu d*pa trochę siedzi, dodatkowo jest hak i czasem coś trzeba przewieźć, tak więc wymiana sprężyn nie wiele da, chyba, że na dłuższe. Widziałem podkładki pod sprężyny, może ktoś próbował takiego patentu ?? może coś doradzicie. 

Opublikowano

Zakładałem podkładki na tył pod sprężyny d*pa dźwigła sie o jakies 2-3cm nie mam haka ani gazu

Edytowane przez influencer

Opublikowano
23 godziny temu, k830713 napisał:

Witam, dołączę się do tematu podniesienia tyłu Audi A4 B6 quattro. Po założeniu gazu d*pa trochę siedzi, dodatkowo jest hak i czasem coś trzeba przewieźć, tak więc wymiana sprężyn nie wiele da, chyba, że na dłuższe. Widziałem podkładki pod sprężyny, może ktoś próbował takiego patentu ?? może coś doradzicie. 

Albo podkładki POD sprężyny a nie W, albo sprężyny o conajmniej jedną klasę wagową wyżej

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.