Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] 18cali czy podejdą


Bartek Po 87

Rekomendowane odpowiedzi

Otwór będzie pasował, nie pominno nic ocierać, ale może małe dystanse żeby lepiej zgrać z nadkolem (wyjdzie w praniu).

Czy będą pasowały, to będziemy mogli ocenić jak podasz zdjęcie takich felg (jeżeli S-Line to będzie elegancko)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powinno byc problemu, zreszta wahacze sa tak skonstruowane, ze chowaja kola po lekkim ukosie do srodka pod nadkole, No, chyba ze zalozysz 255 albo wieksze. Mialem kiedys na probe zalozone fele 18 i opony 225/40 i nie bylo z nimi problemu, jednak jazda na takim felunku po naszych drogach to masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powinno byc problemu, zreszta wahacze sa tak skonstruowane, ze chowaja kola po lekkim ukosie do srodka pod nadkole, No, chyba ze zalozysz 255 albo wieksze. Mialem kiedys na probe zalozone fele 18 i opony 225/40 i nie bylo z nimi problemu, jednak jazda na takim felunku po naszych drogach to masakra.

taaa...

Kolego wejdą Ci spokojnie, ja mam 245/35/19 i jest ok , siedziały też w B5 i nie było problemu więc 18 spokojnie wejdą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powinno byc problemu, zreszta wahacze sa tak skonstruowane, ze chowaja kola po lekkim ukosie do srodka pod nadkole, No, chyba ze zalozysz 255 albo wieksze. Mialem kiedys na probe zalozone fele 18 i opony 225/40 i nie bylo z nimi problemu, jednak jazda na takim felunku po naszych drogach to masakra.

Jaka masakra (miałeś 18") spoko się śmiga a teraz chcę 19" :naughty: Nowak_zg ma w B5 19" http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_s4_19_cali_full_kox-t12919.0.html

To 18" na pewno Ci wejdą :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mlody, niestety masakra... ja na pomorzu mieszkam a tu stan naszych drog jest tragiczny. Nie jezdze na codzien glownymi przelotowkami wiec szkoda mi bylo niszczyc takie felgi. Nawet w miescie niektore drogi sa w oplakanym stanie wiec po prostu dalem sobie spokoj. Minie pewnie jeszcze kilka lat zamin normalnie bedzie tu u mnie mozna smigac na 18 czy 19 bez zadnych obaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa... tez sie smialem, ze 100 na nich nie pojade, a spalanie dwukrotnie mi skoczy, ale ze kolezka mial na sprzedaz to pozyczylem na kilka dni aby sprawdzic i pojezdzic. Auto wyglada na nich super, ale inne aspekty przemawialy za tym, ze jednak nie jezdze na nich. Moc auta byla jednym z nich. Do toczenia po miescie moga byc ale koleiny u nas tez spore wiec auto jak po torach jechalo :) Krotko mowiac, czekam na nowe drogi i zmiane auta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi to BBS ale nie mam zdjęć.Oponki jakie są na tamtych felgach to 225 i wiekszych bym już niechciał bo teraz jest 215/45/17 i już lekko rzuca na koleinach. Ale 18 to 18 :> więc jak się uda to pod koniec tygodnia audi bedzie miała nowe buty, będę pisał o postępach i jak już będą na aucie(moim :naughty:) to wrzucę foty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety panowie 18-ek jak narazie nie będzie :angry: co się okazało

-bdb stan to utleniające się aluminium na rantach

-opony na 2 seony to 2mm bieżnika :wallbash:

ale niema co płakać pora sprzyja kupnu "nowych" używanych felg :>

PS. Strzeżcie się 18 BBS z warszawy, foty na srebrnej a4 b6 awant od niejakiego camello2007

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...