Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
44 minuty temu, FroS-t napisał:

Sie chwali takie rzeczy:good:

W b7 też chciałem przed zimą korektę i ceramikę ale najpierw chłopaki kazali niestety wymalowac 3 elementy.. 

Opublikowano

No Daniel fajne Q5 ;) Sam teraz rozkminiam takie dla żony bo już mi żyć nie daje ;) Po za tym koło jak u mnie w B7 czyli dokładnie 19" 8j, było  w stanie idealnym... ale żona :P Więc już mam nerwe i musze kupić jej czołg więc Q5 się nada :) Graty zakupu! Co do B7 to mam nadzieje, że w końcu uda mi się obadać w Rze na zlocie bo jakoś nie mogę się z Tobą zgrać i być na tym samym :(

Opublikowano
  • Autor

Jeśli @Kajan zrobi jakiś spot jeszcze w tym roku dajmy na to w listopadzie to będę ? Dwa miesiące wyleciały mi z modzenia b7 bo delegacja z pracy wracam za 2 tyg dopiero, już jestem głodny modów ? 

Opublikowano
5 godzin temu, danielstol napisał:

Jeśli @Kajan zrobi jakiś spot jeszcze w tym roku dajmy na to w listopadzie to będę ? Dwa miesiące wyleciały mi z modzenia b7 bo delegacja z pracy wracam za 2 tyg dopiero, już jestem głodny modów ? 

spocik będzie pewnie pod koniec października lub gdzieś koło 14 ?

Opublikowano
  • Autor
48 minut temu, Kajan napisał:

spocik będzie pewnie pod koniec października lub gdzieś koło 14 ?

Pod koniec pazdziernika to akurat bym zdążył wrócić i wbić :D

Opublikowano
4 godziny temu, danielstol napisał:

Pod koniec pazdziernika to akurat bym zdążył wrócić i wbić :D

i prawidłowo ?

 

Opublikowano

Oba autka petarda. Bez awaryjności życzę i dbaj o tą B7, bo projekt robi robotę, szacun :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Bigbrake prawie w komplecie. Tarcze Rotinger Graphite line, 345mm i 330mm, nowe zaciski TRW T5 tył oraz nowe jarzma BDA 604 i BDA 605. Pomału trzeba będzie zakładać ?43648532_491487058023514_654082834714477

Opublikowano
5 minut temu, danielstol napisał:

zaciski TRW T5 tył

:thumbdown:

Opublikowano

fajny zestaw, miałem zakładać 6-cio tłok z prosiaka ale nie chce kombinacji i komplikacji, wiec przez zimę tez wpadnie do mnie S4 jak na obrazku. 

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor
57 minut temu, afroo. napisał:

:thumbdown:

A co z nimi nie tak? 

Opublikowano
50 minut temu, danielstol napisał:

A co z nimi nie tak? 

Też się zastanawiam. Jedyne co to troszkę mniejszy tłok i inny montaż przewodu.

Opublikowano
3 godziny temu, danielstol napisał:

A co z nimi nie tak? 

 

2 godziny temu, cysiek18 napisał:

Też się zastanawiam. Jedyne co to troszkę mniejszy tłok i inny montaż przewodu.

Więc trochę kombinowania jest. Nie wiem ile wyszedł Cię komplet zacisków T5 ale za nowe zaciski z eSy płaciłbyś ~700zł i byłoby zgodnie ze sztuką. Tył 324mm na zacisku T5 to trochę moim zdaniem jak przód 345mm na zacisku 320mm. Niby się da i działa no ale. ; )

Tak czy inaczej bdb ruch w stronę lepszego hebla. :thumbup1: Przewody jeszcze na oplot zmień. :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Za zaciski T5 dałem poniżej 300 zł szt. Niedługo montaż zobaczymy jak to będzie mam nadzieję że pomieszcze wszystko w Ispiri ? Aa dzisiaj zdążyłem ogarnąć jeszcze wydech, trochę nierdzewki parę spawow i tak wyszło. 44765795_2353184338088572_67120727730463

Opublikowano

fajnie porobiona z moca to pasuje tu taka d*pa:ok2:

Opublikowano

Kuuurde widzi mi się to koło :good:

   Mierzyłbymmmm :naughty:

Opublikowano
  • Autor
14 godzin temu, KoJ@K napisał:

Kuuurde widzi mi się to koło :good:

   Mierzyłbymmmm :naughty:

Wbijaj i mierzymy ? przód już siedzi 43499622_2009001012497400_45215781490021

Opublikowano
  • Autor

Przód już siedzi oczywiście jednak nie obyło się bez dystansu 3mm ale koło się jeszcze mieści więc git ? Jutro czas na 330 mm na tył które czeka na montaż ? 

45070773_2358297900910549_76625979424437

44957008_2358292237577782_20576363724364

44374298_557039591412516_618558161713783

 

Opublikowano

Nawet tarcze yebnął na czarno ? nie ma żadnego bicia teraz po założeniu dystansów ?

Opublikowano
  • Autor
11 godzin temu, KoJ@K napisał:

Nawet tarcze yebnął na czarno ? nie ma żadnego bicia teraz po założeniu dystansów ?

Jak na czarno to już wszystko ? nie ma bicia to tylko 3mm więc dalej pierścień centrujacy siedzi na piascie. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.