Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Daniel mam pytanko o gtc cos go dal do Q.

Sluchaj ten kruciec czorny co go przykrecasz do czesci zimnej.

Pamietasz jak idzie w nim uszczelnienie???

Zalozylem to do siebie ale cos puszczalo mi cisnienie ,podejrzewam ze tamtedy spierdzielalo.

Co do fury to ja nie wiem jak moglem takiego grubasa przeoczyc..

Gratulacje pieknego wozidelka i ogroma prac?

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, wesz82 napisał:

Daniel mam pytanko o gtc cos go dal do Q.

Sluchaj ten kruciec czorny co go przykrecasz do czesci zimnej.

Pamietasz jak idzie w nim uszczelnienie???

Zalozylem to do siebie ale cos puszczalo mi cisnienie ,podejrzewam ze tamtedy spierdzielalo.

Co do fury to ja nie wiem jak moglem takiego grubasa przeoczyc..

Gratulacje pieknego wozidelka i ogroma prac?

Oo nie wiem założyłem na tym co było i u mnie nic nie ucieka ?

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, HOLMATRO napisał:

Skoro masz już silnik albo w dobrej cenie to oczywiście nie ma nad czym debatować :oklasky:

Mam fajną bazę już :D Pomału zaczynam działać 

45806859_119217479090085_565765878685880

Opublikowano
9 godzin temu, danielstol napisał:

Oo nie wiem założyłem na tym co było i u mnie nic nie ucieka ?

Thx:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

:quattro: :D 47685158_2434291646644507_57145942867296

Opublikowano

Wczoraj jak spod świateł ruszyła obok mnie b7 3,2 to też zamarzyłem o quattro ?

Opublikowano
  • Autor

Idę pomału z Q . Skrzynia HVE z 3.0 TDI przy BPW robi wrażenie :D Ale siada fajnie . Sprzęgło Sachs Performance i custom wzmocniony dwumas ? 

47680760_2440369476036724_72111316949155

47572939_2440365819370423_49058531560736

47681066_2440365879370417_99277416139273

 

 

 

Opublikowano

Bo ładnie ;) Na jakimś wiosennym spocie zamawiam przejażdżkę :) Oczywiscie na miejscu pasażera ;) Działaj dalej !

Opublikowano
21 godzin temu, danielstol napisał:

Skrzynia HVE z 3.0 TDI przy BPW robi wrażenie :D Ale siada fajnie

Szczególnie jak ją trzeba wrzucić do auta z podnośnika albo kanału??

Przyjemna robota to rezanie quattro, powodzenia

Opublikowano

Ciekawy jestem jak odczujesz spadek mocy po przesiadce z ośki na Q ? Jakieś inne dodatkowe mody planowane przy okazji? Oprócz Q i innego sprzęgła?

Edytowane przez BartoszBB

Opublikowano

Nadrobi mocy, więc żadnego spadku pewnie nie odczuje nawet :cool1:

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, BartoszBB napisał:

Ciekawy jestem jak odczujesz spadek mocy po przesiadce z ośki na Q ? Jakieś inne dodatkowe mody planowane przy okazji? Oprócz Q i innego sprzęgła?

Na razie zostaje setup taki jak był czyli 270/520. Bliżej wiosny będę szedł wyżej ?

Opublikowano
W dniu 7.12.2018 o 22:34, danielstol napisał:

Idę pomału z Q . Skrzynia HVE z 3.0 TDI przy BPW robi wrażenie :D Ale siada fajnie . Sprzęgło Sachs Performance i custom wzmocniony dwumas ? 

47680760_2440369476036724_72111316949155

47572939_2440365819370423_49058531560736

47681066_2440365879370417_99277416139273

GDZIE WZMACNIAŁEŚ DWUMAS JEŚLI TO NIE TAJEMNICA ?

 

 

 

Opublikowano
  • Autor

Pewnie na miejscu działa niedaleko mnie gość który robi sobie różne ciekawe pojazdy i on mi ogarnial temat. Ogólnie to Quattro już wczoraj wyjechało i dla mnie skrzynia i dyfer z 3.0 Tdi powiem szczerze że bajka ? Ogarnąłem temat praktycznie w parę wieczorów, zostało tylko podpiąć drugi pływak żeby pokazywalo paliwo tak jak należy oraz zrobić od nowa przelot. Więc witam w gronie :quattro:

Edytowane przez danielstol

Opublikowano

:oklasky: witamy :wink:

Opublikowano

Gratulacje! Powiedz mi Daniel naprawdę warto pakować skrzynię z 3.0? Bo ostatnio naprawdę zaczęła mi przeszkadzać krótka skrzynia zwlaszcza na dlugich trasach ?

Opublikowano
8 godzin temu, danielstol napisał:

Pewnie na miejscu działa niedaleko mnie gość który robi sobie różne ciekawe pojazdy i on mi ogarnial temat. Ogólnie to Quattro już wczoraj wyjechało i dla mnie skrzynia i dyfer z 3.0 Tdi powiem szczerze że bajka ? Ogarnąłem temat praktycznie w parę wieczorów, zostało tylko podpiąć drugi pływak żeby pokazywalo paliwo tak jak należy oraz zrobić od nowa przelot. Więc witam w gronie :quattro:

Pięknie Daniel:oklasky:

Gratulacje Świetnego napędu:hi:

Opublikowano
  • Autor

Jutro postaram się nagrać jakiś film. I co do skrzyni 3.0 powiem że warto ale chyba min to te 200 km pasuje jednak mieć. U mnie moc jak w 3.0 tdi po programie więc jeździ się super ? 

Opublikowano
1 godzinę temu, danielstol napisał:

Jutro postaram się nagrać jakiś film. I co do skrzyni 3.0 powiem że warto ale chyba min to te 200 km pasuje jednak mieć. U mnie moc jak w 3.0 tdi po programie więc jeździ się super ? 

A skrzynia pasuje p&p od 3.0tdi???

Opublikowano
  • Autor

Tak P&P 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.