Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bi tdi na vklrach  zayebie :kox:

Opublikowano
  • Autor

Powiem wam że już chwilkę stoi w garażu , ale to dlatego że kompletuje graty , robię lekkie koło zamachowe razem z mocnym dociskiem  , dmuchawa się składa , ?a i budowa na głowie i grzebanie przy innych furach ? Coś wrzucę dla potwierdzenia ?spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

Opublikowano

Działaj Daniel i czekamy na efekty:thumbup:

Opublikowano

Coś tam wiem, ale nie powiem :-)

Powiem tylko że byyyndzie gruuuubo =)

Ja tez otrzymałem jakiś pakunek od DanModa, w swoim czasie też coś wrzuce :)

Opublikowano
  • Autor
13 minut temu, golden87 napisał:

Coś tam wiem, ale nie powiem :-)

Powiem tylko że byyyndzie gruuuubo =)

Ja tez otrzymałem jakiś pakunek od DanModa, w swoim czasie też coś wrzuce :)

No Ty dostałeś fajne rzeczy ?

Opublikowano
  • Autor

Po pomiarach rysunkach czas coś wyrezać ? Program pokazuje wagę zamachu jaką przewidywałem będzie lekko?spacer.png

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Więc trochę mi zeszło ale customowy zestawik Made by Danmod jest gotowe i czeka na silnik :D 

spacer.png

spacer.png

 

Opublikowano

Wiem jedno, będzie szybko, mocno i grubo :banan:
Na niektórych elementach oprócz ZF Race Engneering powinno być :D

DanMod Race Development :hi:

Opublikowano
  • Autor
30 minut temu, golden87 napisał:

Wiem jedno, będzie szybko, mocno i grubo :banan:
Na niektórych elementach oprócz ZF Race Engneering powinno być :D

DanMod Race Development :hi:

Jeśli u mnie będzie wszystko latać jak należy być może będzie taki set możliwy dla klienta , włącznie z montażem ?

Opublikowano

Aj aj aj, widze, że będzie się działo:buhaha:

Opublikowano
  • Autor

Dobra więc w czarnej będzie jeździł i radośnie klekotał oto taki świeży motorek z Prosiaka a dokładniej z Macana ?               spacer.png spacer.png

Opublikowano

Widzę grubo będzie :kox:

Opublikowano
6 minut temu, DanielMod napisał:

Dobra więc w czarnej będzie jeździł i radośnie klekotał oto taki świeży motorek z Prosiaka a dokładniej z Macana ?               spacer.png spacer.png

Czego sie spodziewac pod DanModzie albo grubo albo wcale ;-)

Z tego biednego silniczaka o pojemnosci 2 kartonów mleka wykrzestał już co sie dało, teraz czas przejść level wyżej,
jak znam kolege to prędzej czy później może sie skonczyć niczym sztandartowy program rządu zwany 500+ :lol::lol::lol:

Drżyjta wszystkie RS-y i inni benzyniarze :D

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, golden87 napisał:

Czego sie spodziewac pod DanModzie albo grubo albo wcale ;-)

Z tego biednego silniczaka o pojemnosci 2 kartonów mleka wykrzestał już co sie dało, teraz czas przejść level wyżej,
jak znam kolege to prędzej czy później może sie skonczyć niczym sztandartowy program rządu zwany 500+ :lol::lol::lol:

Drżyjta wszystkie RS-y i inni benzyniarze :D

Heh Maciej masz rację wiadomo że FMIC Przelot itp to podstawa w tym projekcie ? zobaczymy dalej co by nie mówić układ paliwowy i dmuchawa już w głowie a nawet niektóre rzeczy już na regale w garażu więc skończy się pewnie jak mówisz ? zresztą nie po to robiłem takie mocne sprzęgło na lekkim jednomasie ?

Opublikowano

:shock3:.......

Opublikowano

:shock3:...dużo rzeźbienia jest żeby taki silnik do B7 zmieścić?

Opublikowano
  • Autor
13 minut temu, johnnythebest napisał:

:shock3:...dużo rzeźbienia jest żeby taki silnik do B7 zmieścić?

Zależy jaką się ma bazę na taki mod moja baza była słaba w sumie Oś i 2.0 TDI . Ale jak dołożyłem Q z 3.0 TDI już w tym momencie jest łatwiej . Kilka przeróbek jest , taki Macan seryjnie np ma wspomaganie kiery elektryczne , więc motor nie ma na sobie pompy wspomagania , ale da się to ugrać i dołożyć . No jest kilka tematów do zrobienia ale się da ?

Opublikowano

wyebaem sie w szok :shock3::shock3:

mają rozmach ...

Opublikowano

Co tu się dzieje :co:

Panie .... Mój Panie... ale to będzie szło :buhaha:

Opublikowano

O uju złoty ... :shock3:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.