Skocz do zawartości
IGNOROWANY

D1S - jaki żarnik? Philips czy osram?


Suli

Rekomendowane odpowiedzi

tak jak wyzej, oba zarniki rowniez polecam osram ;) a co do zrodla.. byle ori , ja kupowalem na allegro 350zł no i zalezy jaka sobie barwe wybierzesz tak bedzie swiecil

Kupiłem dzisiaj 2 nowe żarniki Osram CBI D3s za 75€ (311 zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mnie to trafiło . musze wymienic u siebie żarniki . w sklepach chodza po 230 zl za sztuke d1s . masakra . 2 sztuki 460 zl
no nic zachciało sie xenonow to mam

powiedzcie mi gdzie mozna kupic tanio i dobrze . znacie jakies adresy stron w ktorych mozna kupic oryginał ? na serwisach aukcyjnych ALL itp jest tego masa . mozna kupic juz od 130 zl . ale boje sie ze to bedzie podróbka ale z kolei dlaczego mam kupowac za 230 skoro mozna kupic za 130 :D
mysle ze nie jeden z nas miał taki dylemat .
podpowie ktos cos ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ale z kolei dlaczego mam kupowac za 230 skoro mozna kupic za 130 :D

Powodzenia życzę.

Potem nie płacz że popaliło ci przetwornice.

Policz wtedy koszt przetwornic + ori palników i ci wyjdą wczasy w Bułgarii

Kup tu na przykład.

http://www.xenon-serwis.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALL itp jest tego masa

ja zawsze u niego biorę, ma ori

amt24_eu

Edytowane przez feniks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALL itp jest tego masa

ja zawsze u niego biorę, ma ori

amt24_eu

Kolego napisałeś ze zawsze u niego bierzesz to znaczy że często wymienisz? Ja te zarniki które mam to chyba od nowości w tym aucie a na bank dłużej jak 3 lata bo tyle mam auto i nigdy nie było problemu. Od pewnego czasu zaczęły mogąc dziwnie i gasnac na chwilę i ponownie się zapalac zgłaszając przy tym błąd . Ale teraz lewa wypalila się calkowicie bo święci na fioletowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3lata temu 1 komplet osram cbi (zaczęły świecić na fiolet), teraz osram zwykłe, a w między czasie dla szwagra brałem, jeśli chodzi o szczegóły :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

białe światło i trochę go więcej ale nie warto z taką różnicą w cenie - nieopłacalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupowalem na poczatku roku ori osram, jestem zadowolony wszystko swieci jak trzeba swiatlo tez w porzadku :) ale za same blyskotki dalem 460zl WARTO ! :)

Pamietaj: to co tanie to drogie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy brać ze sprawdzonego źródła.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakieś pół roku temu kupiłem takie od tego gościa:

http://allegro.pl/zarowka-osram-d1s-night-breaker-unlimited-70-waw-i5765563181.html

Jedyne co mogę powiedzieć to REWELACJA! Drogi to komplet był, prawie 700zł ale było warto. Droga jest oświetlona bardzo dobrze. Nie mówiąc już o poboczu. Jadąc w nocy drogą dwupasmową + ścieżka rowerowa 2m mimo to zasięg reflektórów łapie jeszcze po 3-4 metry lewego i prawego pobocza. Przy tych żarówkach nie straszna Ci jazda w nocy, żadne zwierzę Cię nie zaskoczy. Biała barwa światła, bez żadnych aka ' blue wirzyn' wieś tunningu kolorów. Do tego dokupujecie postojówki ledy z modułem od naszego kolegi z forum i macie super wyglądające autko - barwy dobrze się zgrywają. Polecam. Nie jedno auto wyjeżdżające z salonu ma gorsze światła od tych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakieś pół roku temu kupiłem takie od tego gościa:

http://allegro.pl/zarowka-osram-d1s-night-breaker-unlimited-70-waw-i5765563181.html

Jedyne co mogę powiedzieć to REWELACJA! Drogi to komplet był, prawie 700zł ale było warto. Droga jest oświetlona bardzo dobrze. Nie mówiąc już o poboczu. Jadąc w nocy drogą dwupasmową + ścieżka rowerowa 2m mimo to zasięg reflektórów łapie jeszcze po 3-4 metry lewego i prawego pobocza. Przy tych żarówkach nie straszna Ci jazda w nocy, żadne zwierzę Cię nie zaskoczy. Biała barwa światła, bez żadnych aka ' blue wirzyn' wieś tunningu kolorów. Do tego dokupujecie postojówki ledy z modułem od naszego kolegi z forum i macie super wyglądające autko - barwy dobrze się zgrywają. Polecam. Nie jedno auto wyjeżdżające z salonu ma gorsze światła od tych.

Podpinam pod temat. "...Do tego dokupujecie postojówki ledy z modułem od naszego kolegi z forum i macie super wyglądające autko..." - u Kogo jesli to możliwe podaj namiary, będę wdzięczny.

a przy okazji zapytam bo też mam do wymiany xenon lewy przód, który zapałał sie i mrugał dwa razy i gasł, dwa razy i znowu gasł. Po pewnym czasie padł całkowicie i nie świeci wogóle. Na fis wyskakuje info o przepalonej "żarówce". i teraz pytanie czy wymieniam żarówki, czy palniki czy żarniki bo nie wiem które to co- gubię się. Proszę o pomoc bo nie wiem w końcu co kupić. Będę wdzięczny za odpowiedż jak jasna cho..... bo już spać przez to nie mogę :-)

Edytowane przez jaguaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zależności jak to sprzedający nazywają! :wink:

Te trzy określenia są prawidłowe, ale najczęściej określa się żarnik! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


wymiany xenon lewy przód, który zapałał sie i mrugał dwa razy i gasł, dwa razy i znowu gasł

wpierw przełóż z dobrej lampy żarnik/palnik/żarówkę ksenonową, możliwe że raczej padła przetwornica (miałem podobne objawy przed jej zgonem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zależności jak to sprzedający nazywają! :wink:

Te trzy określenia są prawidłowe, ale najczęściej określa się żarnik! :hi:

Niby proste a takie skomplikowane...

Dziękuje bardzo za wyjaśnienie ? Juz myślałem ze wymiana to 3 elementy a patrząc na ceny zaczolem skrobać sie po czole. Teraz wiem ze to jedno, cóż to zawsze pocieszające choć ceny wciąż powalają. Trudno dostać żarnik D1S poniżej 200zl chyba ze skośnookie soczewki?? ktoś moze polecić kogoś z forum bo zakup na Allegro to jak gra w rosyjską ruletkę.

wymiany xenon lewy przód, który zapałał sie i mrugał dwa razy i gasł, dwa razy i znowu gasł

wpierw przełóż z dobrej lampy żarnik/palnik/żarówkę ksenonową, możliwe że raczej padła przetwornica (miałem podobne objawy przed jej zgonem)
To mniej pocieszające. Z dwojga złego wolałbym żarnik- cena przetwornicy kosmiczna ale dziękuje za radę. Musze sie jeszcze dobrać do lewej strony a nie bardzo wiem jak to ugryźć. Prawa prostsza bo zrzucam filtr powietrza i wuala?

Jakieś podpowiedzi choć wiem ze to nie ten dział?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciagasz cała lampę. Sprawa bardzo prosta

Chciałbym poznać tą prostotę bo jak na razie nie mam pojęcia. Daj jakieś konkretne info Edytowane przez jaguaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wyciagasz cała lampę. Sprawa bardzo prosta

Nie wiem czy taka prostota dla kogoś kto nie miał z tym do czynienia! :angry:

Trzeba zdejmować cały zderzak, by móc odkręcić xenony ( lampy ) :( To nie jest B6 :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ktoś moze polecić kogoś z forum

Zgłoś się do H4mm3R :hi:



Dokładnie, gość się ujarał i nie wie co pisze.

A tak chciał zabłysnąć! :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...