Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...


D4NTE

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, WojtekA4B8 napisał:

A co to fura na sprzedaż  ?? Dlaczego tak nagle ?? 

Od dłuższego czasu zastanawiam się co dalej.

Nie mam ciśnienia na sprzedaż, auto w ciągłej eksploatacji po wszystkich serwisach ale gdyby był chętny to kto wie ? badanie rynku trwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, WojtekA4B8 napisał:

To na co się czaisz później ???

Raczej audi ale będę szukał dopiero jak się sprzeda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekty dzisiejszej popołudniowej pracy ?

U Marcina tył zrobiony a u mnie przód ✌️

 

20190924_184131.jpg

20190924_194712.jpg

20190924_195558.jpg

20190924_201638.jpg

20190924_201907.jpg

20190924_203540.jpg

20190924_203600.jpg

20190924_203608.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebastian i co mówisz po tym zabiegu na przodzie ? Podoba się czy? Moim skromnym zdaniem tyl wyszedł super , przy tym srebrnym kolorze jasne lampy z przodu dużo lepiej się prezentowały. Przy ciemnym kolorze może inaczej by wyszło :D

 

chociaż na zdjęciu nr.4 fajnie to wygląda, juz na parkingu za ciemno jakoś. Może wrzuć coś z pola. Jakiej foli użyłeś?

Edytowane przez MaciekPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MaciekPL napisał:

Sebastian i co mówisz po tym zabiegu na przodzie ? Podoba się czy? Moim skromnym zdaniem tyl wyszedł super , przy tym srebrnym kolorze jasne lampy z przodu dużo lepiej się prezentowały. Przy ciemnym kolorze może inaczej by wyszło :D

 

chociaż na zdjęciu nr.4 fajnie to wygląda, juz na parkingu za ciemno jakoś. Może wrzuć coś z pola. Jakiej foli użyłeś?

Mnie się podoba i wczoraj wieczorem jak wracałem ze spota nie zauważyłem zmiany barwy światła. Ogólnie jestem zadowolony miodzikiem. Folia ta co na tył Oracal 8300-074

Ps dużo łatwiej zrobić przód niż tył:wink:

Za dnia zrobię foto :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, D4NTE napisał:

Mnie się podoba i wczoraj wieczorem jak wracałem ze spota nie zauważyłem zmiany barwy światła. Ogólnie jestem zadowolony miodzikiem. Folia ta co na tył Oracal 8300-074

Ps dużo łatwiej zrobić przód niż tył:wink:

Za dnia zrobię foto :)

 

No właśnie może tak na focie tylko wyszło,  folia dobra :D przód jest w miarę prosty , na tyle te boczne mają przetloczenie tam sam poległem hah.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylne - OK, ale przednie dla mnie to nie za bałdzo... Wizualnie ciemne przednie lampy to mi się trochę ze starymi golfami kojarzą... no nie przystoi w takim aucie... I najważniejsze: na oko może nie widać różnicy w ilości światła, ale jakbyś luksometrem sprawdził to mocno byś się zdziwił ile światła ubyło... Moim skromnym znadniem to pierwszy mod jaki zrobiłeś na minus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, pawelosinski83 napisał:

Tylne - OK, ale przednie dla mnie to nie za bałdzo... Wizualnie ciemne przednie lampy to mi się trochę ze starymi golfami kojarzą... no nie przystoi w takim aucie... I najważniejsze: na oko może nie widać różnicy w ilości światła, ale jakbyś luksometrem sprawdził to mocno byś się zdziwił ile światła ubyło... Moim skromnym znadniem to pierwszy mod jaki zrobiłeś na minus.

Na pewno masz rację co do ilości światła, które zapewne folia odbija. Pojeżdżę jakiś czas i sam się pewnie przekonam czy był to mod na plus czy minus :wink: Przy folii jest ten plus, że jej montaż jest bezinwazyjny a na jej usunięcie to raptem moment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Korton555 napisał:

Fole sie przykleja cały arkusz, a później docina?

Wygodniej się ją nakłada jak dotniesz sobie kawałek do oklejanego elementu z jakąś zakładką przy finiszu ją obcinasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Korton555 napisał:

Ale tu cały arkusz naklejaliście i później docięcie?

Cały arkusz jest z reguły 100x50 cm na zdjęciu jest pasek docięty do wielkości klosza ;-)

Jak siądzie Ci ładnie folia na lampie to wówczas docina się na "gotowo" następnie opalarką dogrzewasz i zawijasz folię w szczeliny 

Edytowane przez D4NTE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...