Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] A4 B5 1.9TDI AFN Avant by Rogal. S4 look. Porządne auto. Nowe foty.


miczek.mk

Rekomendowane odpowiedzi

Wielki szacunek :hi: Audiczek 1 klasa.Też się cieszę ,że nie sprzedałeś autka, bo wierzę, że jak odpicujesz już ją, to cel uwieńczy środki i bedzie mega wypas. :naughty: Tak trzymaj i czekamy na efekt końcowy :wink4:

W tej chwili zmiany dokonują się, także za kilka dni będę mógł pokazać efekty moich starań.

Pozdrawiam. miczek.mk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny i zadbany kombiaczek. Jedyne czego brakuje wg. mnie to FIS reszta :good:. Choruje na takie lampki jakie Ty masz w swojej mozesz zdradzic ile kosztowały xenonki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ty masz jeszcze to audi??? bo wogule nie widać

Oczywiście, że ją mam, niestety zakup domu, potem jego remonty, oraz parę innych tematów opóźniły moje prace nad moją a-czwóreczką, ale zrobiona jest, oto parę zdjęć w wersji roboczej.

8b119658924940c0med.jpg

830be967b45dc512med.jpg

591a668eee4ea6bfmed.jpg

Zderzak przód i tył S4 w wersji przed liftem, progi S4 (także wewnętrzne), lotka na tylnej klapie RS4, wszystko oryginał.

Samochód na kołach zimowych.

Jak Wam się teraz podoba??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cały czas jest fajniutka sztuka a teraz z tymi lampami i zderzakiem koxik się robi widać niezły

jedyne co to ja bym "pierdyknął" wydech wypolerowany jest różnica, chwilkę to trwa, ale niskim kosztem można dodać ciekawy detal i by do tej listwy chromowanej pasował na klapie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie Ci to wszystko wyszło :good: jedyne co to gleba by sie przydała do tego body :good:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 12:13_________________________________________________Takie 1BE(to tylko -20) by do twojego pasowało, jedynie w zime można by sie pokusić o przekładke na serie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no powiem ci kolego gratuluje prezentuje sie idelanie :slina: fajne zmiany wprowadzone wiec zyczyc tylko zeby bez awaryjnie sluzyla :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, troszkę czasu nie inwestowałem w moją A4 B5, ponieważ ilość samochodów na moim podwórku zmusiła mnie do sprzedaży jednego z aut, a myślałem że to będzie ta A4.

Do wyboru do sprzedaży były:

- A4 B6 1.9tdi Avant quattro AVF 170PS 380Nm by Rogal - salon Polska

- A4 B5 1.9tdi Avant AFN 136PS 285Nm by Rogal, pełen S4 look - import Niemcy

- VW Touran 2.0tdi BKD 140PS 7-os. - salon Polska

Wybór był trudny, ponieważ każde z aut jest inne.

I co? Kluczem była sprzedaż najmniej pewnego pojazdu.

Więc wybrałem do sprzedaży Tourana. No i Touran sprzedany, przegrał z moją nieśmiertelną A4 B5...

Sprzedawałem go aż trzy dni, jak na salonowe auto z pełną historią serwisową i małym przebiegiem, to wyjątkowo długo...

Aktualne ustalenia są takie, że nasza A4 B5 będzie jeździć u nas nadal...

W związku z powyższym w drugiej połowie maja 2011 w moją A4 B5 poczynione zostały niezbędne inwestycje:

- polerowanie i wyprawki lakiernicze w warsztacie lakierniczym + powtórne malowanie nakładek S4 progów i zderzaka tylnego S4 (auto wygląda jak nowe)

- zakup felg AVUS III, 17" 7J" ET 38 od S4 B6 (pakiet zimowy) używane, nie naprawiane, jak nowe.

- komplet opon GISLAVED SPEED 606 205/50R17 93W - nowe

- pranie wnętrza KARCHER-em

- nowe dywaniki welurowe przednie ASO

- nowy klucz typu "scyzoryk" oryginalny od octavii + montaż alarmu ze sterowaniem CZ z tego klucza scyzoryka z octavii

- radio Audi concert II CD z emulatorem can

- montaż podświetlanych wlotów powietrza (kratek) z A4 lift

- montaż podświetlenia podłogi przód lewy i przód prawy

- mały przegląd, jak zwykle w ASO

Plany na najbliższy okres:

- mozolnie zbieram listwy dolne drzwiowe od S4:

* kupione nowe 4 listwy na błotniki z elementami montażowymi w ASO (już pomalowane), trzeba założyć

* kupione używane 3 listwy na drzwi, brakuje mi tylko całej listwy lewy tył oraz jednej montażowej z drzwi przednich (jeszcze trochę poczekam, najwyżej kupię brakujące elementy w ASO) - do pomalowania

zdjęcia zamieszczę wkrótce, mam jedynie zdjęcia felg, oto one:

15299931101.th.jpg

Na inne plany nie mam pomysłu, jeśli macie propozycje, z pokorą czekam na propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wybór z felgami :good: a z zawiechą cos myślisz :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle mnie męczy to zawieszenie..., masz rację Kowi, ale mam dom za miastem..., w zimie jest ciężko, chyba, że masz jakiś pomysł...

A swoja drogą czy B1E do kombi da się kupić, jeśli tak to gdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle mnie męczy to zawieszenie..., masz rację Kowi, ale mam dom za miastem..., w zimie jest ciężko, chyba, że masz jakiś pomysł...

A swoja drogą czy B1E do kombi da się kupić, jeśli tak to gdzie?

Oczywiście że się da kupić 1BE do avanta, ja mam u siebie i w zimie wcale nie jest tak zle :good:

Mam pytanie odnośnie Twoich lamp bo są świetne, napisz mi jaki jest ich przybliżony koszt, moze byc na priv :good:

Pozdrawiam i bezawaryjności życzę :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle mnie męczy to zawieszenie..., masz rację Kowi, ale mam dom za miastem..., w zimie jest ciężko, chyba, że masz jakiś pomysł...

A swoja drogą czy B1E do kombi da się kupić, jeśli tak to gdzie?

przeciez 1BE praktycznie nie różni sie od serii , 2 cm prawie niezauważalne :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie Twoich lamp bo są świetne, napisz mi jaki jest ich przybliżony koszt, moze byc na priv :good:

Na 2 stronie mojego postu masz historię z cenami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz oske wiec masz dosc spory wybór, koszt nowego 1BE to jakieś 1200zł w ASO za same amory, wiec lepiej szukać w używce, albo ładowac jakaś alternatywe z alegro typu mts tatechnix albo cos z wyższej półki, obnizenie -35 bedzie odpowiednie dla 17ki, szpara miedzy kołem a rantem błotnika wyjdzie na jakieś 2 palce i ja bym polecał zakładac cos o takim obnizeniu 30-35 :wink4: jak nie masz dziur gdzie na seri przycierałeś to bedzie OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrde, tez mam banie jesli chodzi o zawias :confused4: no bo eS-ka daje sporo frajdy z ostrej jazdy :evil: a mega gleba (i mega wyglad) troszke to okaleczy. No i tak wlasnie nie wiem co robic...

Tak zastanawiam sie nad gwintem, na codzien jakis lekki setup a na specjalne okazje do gleby :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...