Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SWAP hamulców w Audi A4 B8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

a jaki to jest zwykly?


w S4 i poliftowym Q5 3.0 tdi tylna tarcza jest wentylowana 330mmx22mm - i zacisk jest pod taka tarcze. normalnie w A4 tylne tarcze sa mniejsze, wezsze i nie wentylowane.


no i chyba sa w roznych rozmiarach. sa 300mmx12mm ale chyba tez sa 288

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 494,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Sam zacisk do tarczy 300 mm x 12 mm jest inny niż ten z s4 ? Ma inną budowę ??

Opublikowano

No raczej :) inne jarzmo bo tarcza większa

Opublikowano

Jarzmo wiem że inne , tarcza tez . Ale pytam o sam zacisk czym się różni ???

Opublikowano

Spójrz na grubość tarczy.

Jedna jest wentylowana, druga nie.

Opublikowano

Tarcza tarcza , ale czy porównywałes te zaciski ? Co maja innego ? Oczywiście oprócz koloru ?

Opublikowano

Jest szerszy bo tarcza jest wentylowana.

Kolego Dev można u Ciebie pomalować zaciski ??

Jak najbardziej.

Opublikowano

Tarcza tarcza , ale czy porównywałes te zaciski ? Co maja innego ? Oczywiście oprócz koloru ?

Koledze chodzi o to czy przy wymianie jarzma mozna założyć większą tarczę jak w przednich zaciskach 320 na 345.

Opublikowano

Nie da rady

Opublikowano

Kolego Dev jaki jest koszt pomalowania przednich zacisków Brembo.

Nie mogę wysłać do Ciebie wiadomości na priv .

Opublikowano
  • Autor

Koledze chodzi o to czy przy wymianie jarzma mozna założyć większą tarczę jak w przednich zaciskach 320 na 345.

320 i 345 maja taka sa grubosc tarczy (30mm). w przypadku tylnych zaciskow masz 300 mm przy grubosci 12mm i 330mm przy grubokosci 22mm. Tarcza jest 1cm szersza. nie wejdzie w ten zacisk.

Opublikowano

Hej , potzebuje informacji o dociskach. Pacjent A4 b8 2.0 tdi caga. Tarcze 314 mm zacisii ATE. Kupilem 320 mm jarzma + zaciski TRW . Czy te zaciski z TRW maja taki sam gwint na wąż od płynu hamulcowego ?

Opublikowano

Jo

Opublikowano

Jestem po wymianie hamulców . Tył z S4 , przód Q5 po lifcie . Hamulec nie jest zadowalający , jakby twardy był . Czy ktoś zmieniał siłe hamowania Vcdsem ? Podobno jest taka opcja . Kolega jak zmieniał w Golfie 5 na hamulce z R32 to tez miał pedał twardawy . Po zmianie ustawienien siły hamowania z optymalnej średniej na duża wszystko zaczęło funkcjonować normalnie .

Proszę o opinie ?

Opublikowano

Z jakiej choinki spadłeś ?

Opublikowano

Pytam normalnie ! Jest coś takiego ?

Czemu tak mam po zmianie tych hamulców ??

Opublikowano

Dostałeś normalną odpowiedź, ktoś lub Ty sam zespół montaż.
Robiłem setki swapòw i jeszcze ani razu nie było takiej sytuacji jaką opisałeś.

Opublikowano

A możesz mi pomoc , jeżeli Cie mogę prosić co może z tym być ??

Opublikowano

Zadzwoń jutro

Opublikowano

OK ! Dzięki bardzo !

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.