Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SWAP hamulców w Audi A4 B8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Dnia 1.03.2017 o 13:39, H4mm3R napisał:

8e490651605428b8c45fc870dadc800e.jpg

Zacisk z S4 B9 na tarczy 365, w tym tyg przymierze zestaw z B9 do B8...

No i jak kolego? weszło bez problemu?

Zacisk jest cięższy niż czterotłok brembo? i czy jest węższy czy szerszy?

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 494,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
3 godziny temu, Marcin_G napisał:

No i jak kolego? weszło bez problemu?

Zacisk jest cięższy niż czterotłok brembo? i czy jest węższy czy szerszy?

Nie miałem żadnej B8 pod ręką, w przyszłym tyg ma podjechać znajomy.

Waga tego zaciski bez klocków to ok 4kg, czy cięższy to nie wiem. Tena ma 17cm szer. nie wiem jak brembo. Wiem że można zmienić adapter i współpracuje z tarczami 350-400mm

Opublikowano

Brembo z q5 waży około 5,5 kg z  klockami. Mogę się mylić o parę deko bo ważyłem je dawno temu i pamięć już nieta ;)

Opublikowano
9 minut temu, staniek napisał:

Brembo z q5 waży około 5,5 kg z  klockami. Mogę się mylić o parę deko bo ważyłem je dawno temu i pamięć już nieta ;)

A orientujesz się jak z szerokością brembo? czy dużo szerszy od zwykłego zacisku? bo zastanawiam się czy wejdzie bo podobno brembo nie we wszystkie 18'' wchodzi

Opublikowano

Jutro jak będę pamiętał to zmierzę mniej więcej. Najwięcej zależy od ukształtowania ramion  danego modelu felgi.

Opublikowano

W avusa 3 i esline wchodzi bez problemu

Opublikowano
Jutro jak będę pamiętał to zmierzę mniej więcej. Najwięcej zależy od ukształtowania ramion  danego modelu felgi.

Ja mam z allroad 6 i ona jest 7j i tu też jest problem

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Nie zmierzyłem całkowitej szerokości zacisku bo nie chciało mi się koła zdejmowac, i w sumie wiele by to nie dało/zobrazowało. Ale zmierzyłem odległośc najdalej wysuniętej części zacisku od powierzchni tarczy i jest to około  5,8cm plus minus 1 czy 2mm.

Opublikowano
Nie zmierzyłem całkowitej szerokości zacisku bo nie chciało mi się koła zdejmowac, i w sumie wiele by to nie dało/zobrazowało. Ale zmierzyłem odległośc najdalej wysuniętej części zacisku od powierzchni tarczy i jest to około  5,8cm plus minus 1 czy 2mm.

Mówisz oczywiście o brembo tak?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Tak o brembo z Q5

Opublikowano

Ok jutro zmierze

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Nie zmierzyłem całkowitej szerokości zacisku bo nie chciało mi się koła zdejmowac, i w sumie wiele by to nie dało/zobrazowało. Ale zmierzyłem odległośc najdalej wysuniętej części zacisku od powierzchni tarczy i jest to około  5,8cm plus minus 1 czy 2mm.

No to luzik u mnie do ramion felgi jest prawie 7 cm

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Była przymiarka hebli z S4 B9 w 2.0TDI B8 i niestety zestaw nie pasuje P&P. Jest inna wysokość tarczy z B9 o ok 5mm, więc siada za głęboko i brakuje miejsca żeby przykręcić zacisk. Problem można rozwiązać stosując dystans między starczą a piastą.

Opublikowano
Była przymiarka hebli z S4 B9 w 2.0TDI B8 i niestety zestaw nie pasuje P&P. Jest inna wysokość tarczy z B9 o ok 5mm, więc siada za głęboko i brakuje miejsca żeby przykręcić zacisk. Problem można rozwiązać stosując dystans między starczą a piastą.

Na jakiejś aukcji ktoś sprzedaje z jakimiś adaperami. I za same adaptery krzyczy sobie 1k

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ma ktoś porównanie skuteczności hebli czterotłoki z Q5 345mm do 356mm z A6 C7 dwa tłoczki?

Wstępnie planuje taki zestaw przód 356mm z C7 + tył S4 330mm

Pragnę pozostać przy zimówce w 18" stąd pomysł o 356mm na przodzie :D

 

Opublikowano
16 godzin temu, yanosho napisał:

Ma ktoś porównanie skuteczności hebli czterotłoki z Q5 345mm do 356mm z A6 C7 dwa tłoczki?

Wstępnie planuje taki zestaw przód 356mm z C7 + tył S4 330mm

Pragnę pozostać przy zimówce w 18" stąd pomysł o 356mm na przodzie :D

 

356mm jest skuteczniejsze

Opublikowano

Dzięki Dev za podpowiedź :hi:

Jak tam temat koncepcja montowania większych hebli od 330 z S4 na tył? :kawa:

Opublikowano
21 godzin temu, yanosho napisał:

Dzięki Dev za podpowiedź :hi:

Jak tam temat koncepcja montowania większych hebli od 330 z S4 na tył? :kawa:

Już dawno zrealizowana i zapomniana

Opublikowano

Pitrzebuje nr części: zaciski tylne s4 b8 i ori klocki s4 b8 na tył

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.