Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SWAP hamulców w Audi A4 B8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Dnia 5.04.2017 o 21:58, rrrudy25 napisał:

 


Przypadkiem bylem ostatnio w jednym z Bielskich zakładów zajmujacych sie reg tarcz sprzegłowych i panowie powiedzieli ze przetaczaja tez tarcze i ogarna nawet 400mm.
Tarcze piaskuja i tocza z jednego mocowaniaemoji41.png

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

 

aaronex ?? 

a ostatnio szukałem jakiegoś profi zakładu, ech...

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 494,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
aaronex ?? 
a ostatnio szukałem jakiegoś profi zakładu, ech...

Tak,czarna juz smiga, a w sobote zakladam kevlar do siebie ,wszystko robione u nich [emoji6]

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

hejka

Słuchajcie nie chce mi się zakladać innego nowego tematu bo mam dośc podobny problem

otóż

Czy 

Zaciski Brembo 4 tłoczkowe 5x112 tarcze klocki komplet SWAP golf skoda

bedzie pasować do audi a4 b8? Z gościem jak roznmawiałem napisał mi że cytuje:

Niestety nie mam pojęcia, musi Pan sobie sprawdzić czy rozstaw 5x112 jest ten sam i czy otwór centrujacy taki jak w golfie 5. Wiem ze hamulce od audi S3 z 2012 pasują do golfa 5 bez problemu, ale jak jest odwrotnie to juz nie moge niczego zagwarantować.

 

i dlatego pytam was o radę podejdzie ten zestaw czy dać sobie spokój bo jak nie to szukam czegoś innego

Opublikowano

Chodzi Ci o tarcze czy zaciski bo nie qumam...

Opublikowano

jedno i drugie czy ten zestaw podejdzie do autka

Opublikowano

Wrzuć link do oferty albo jakieś zdjęcie, 4tłoków z brembo jest sporo. Zacisk pewnie podejdzie tylko z czego tarcza?

Opublikowano

Cześć wszystkim!

Mój pierwszy post.

Kończą mi się klocki i tarcze.

Myślę nad swapem tyłu i przódu na s4 345mm i 330mm. 

Czy wejdzie mi to w felgi ?

Lato 8J et 47 18"
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6797063927

Zima 7j et37 17"
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5429163737

Z góry dzięki za odpowiedz

Opublikowano

Pod te 17" trzeba ciężarki super slim i do tego najlepiej je przesunąć na feldze.

Ogólnie nie jest 100% bezproblemowo.

Opublikowano

Ale jest to do ogarnięcia?

Z 18 problemu nie będzie?

Opublikowano
8 godzin temu, ZenekCerata napisał:

Ale jest to do ogarnięcia?

Z 18 problemu nie będzie?

Do ogarnięcia, ja jeżdżę na takich 17kach (tylko z innym ET) cały sezon.

Opublikowano
Dnia 25.04.2017 o 10:40, H4mm3R napisał:

Wrzuć link do oferty albo jakieś zdjęcie, 4tłoków z brembo jest sporo. Zacisk pewnie podejdzie tylko z czego tarcza?

https://www.olx.pl/oferta/zaciski-brembo-4-tloczkowe-5x112-tarcze-klocki-komplet-swap-golf-skoda-CID5-IDlCVWS.html

zobacz

5 godzin temu, komoornik napisał:

Do ogarnięcia, ja jeżdżę na takich 17kach (tylko z innym ET) cały sezon.

czyli tarcze max 345mm i 17 felgi jest możliwe? Pytam bo zimowe mam 17 i nie chce zmieniać na wieksze 

Opublikowano

Tak, mam 345 i 17".

Opublikowano

Ja też mam 345 i ciasno ale zimowe 17" weszły.

Opublikowano

Jaka tarcza wchodzi pod zacisk b8 3.2fsi ?

Opublikowano

W 3.2fsi są chyba te same hamulce co w S5 czyli 345mm ale mogę się mylić.

Opublikowano

Właśnie chciałbym to potwierdzić bo chyba są dwa rodzaje w 3.2Fsi 320mm i 345mm i teraz nie wiem czy dobrze myśle ? ktoś potwierdzi?

Opublikowano
25 minut temu, Gibons napisał:

Właśnie chciałbym to potwierdzić bo chyba są dwa rodzaje w 3.2Fsi 320mm i 345mm i teraz nie wiem czy dobrze myśle ? ktoś potwierdzi?

Z wlepy odczytaj kod 

Opublikowano

Chciałem ogólnie zorientować się jakie heble występują w tym przypadku 3.2fsi nie mam wlepy :)

Opublikowano

320

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.