Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A6 C7 Avant 3.0 TFSI Stage 2 - 460KM/550NM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Wydech kusi, trochę mi brakuje dźwięku w środku, jak już się będę na jakiś decydował to na 100% z regulacja głośności, zobaczymy.

Co do felg i naciagu to na 100% czegos takiego nie zrobi bo mi sie to zwyczajnie nie podoba, felga max to 9 cali nie widzę sensu w naciagnie opony w A6, nie wpsominajac ze ma byc jednak komfort bo przeciez to jedna z glownych zalet tego samochodu.

Opublikowano

Nie daj się skusić na te 10 calowe felgi na zimę
To jest A6 a nie golf 3 który ma mieć opone naciągniętą na felge jak naleśnik

Nie tylko Gulfy tak mają... na forum znajdziesz również A4-ki...



Co do felg i naciagu to na 100% czegos takiego nie zrobi bo mi sie to zwyczajnie nie podoba

I to się chwali... auto broni się samo - i wizualnie i realną mocą, Takie optyczne podnoszenie mocy to dla mnie :facepalm::P

Opublikowano

"optyczne podnoszenie mocy" :D

Jaki jest związek z "naciągem" a mocą ? :naughty:

Opublikowano

"optyczne podnoszenie mocy" :D

Jaki jest związek z "naciągem" a mocą ? :naughty:

bo ja masz naciągnięte opony to auto jest ciut niższe a niższe jest szybsze :grin:

Nie daj się skusić na te 10 calowe felgi na zimę

To jest A6 a nie golf 3 który ma mieć opone naciągniętą na felge jak naleśnik

Nie tylko Gulfy tak mają... na forum znajdziesz również A4-ki...

Co do felg i naciagu to na 100% czegos takiego nie zrobi bo mi sie to zwyczajnie nie podoba

I to się chwali... auto broni się samo - i wizualnie i realną mocą, Takie optyczne podnoszenie mocy to dla mnie :facepalm::P

wiem - mi się to nie podoba w każdym aucie

Edytowane przez miron78

Opublikowano

Jaką masz chłodnicę kompresora?

Opublikowano
  • Autor

Nowa, większa, wydajniejszą, o producenta się nie dopytywałem :) .


Ehhhh, poproś kobietę żeby ci przysłała zdjęcie samochodu na "nowych" felgach i dostajesz to :D :

9384d36e3d5e36a7.jpg

Opublikowano

no jak sroka tylko to co sie błyszczy :wink:

Opublikowano

Ty się ciesz że nie zrobiła foto fury sąsiada

Opublikowano
  • Autor

no jak sroka tylko to co sie błyszczy :wink:

Ty się ciesz że nie zrobiła foto fury sąsiada

Diaaa, poprosilem o nastepne.... i powtorka z rozrywki z wyrzutem o co mi chodzi :D , nic bede musial brata zmolestowac :D .

Opublikowano

Tak to już jest z kobietami :)

Opublikowano

Fajne auto

Gratki

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

ale coś małe te "kółka" :P

Opublikowano
  • Autor

Ehhh mam fotke ale szczeze mowiac wyglada to na niej tak sobie, tzn. przy 255/40/20 balon jednak jest, choc podobno na zywo tak tego nie widac. Zreszta wkleje dzis zdjecie to sami zobaczycie, coz zrobic cena komfortu i braku marudzenia drugiej polowki ze twardo :D .

Opublikowano

to są 20stki ? :eusathink:

kurcze wyglądaja na tym foto jak 18-stki......

Opublikowano
  • Autor

Tak to 20, profil opony 40 zamiast 35 robi taki efekt, inna sprawa ze z profilu to te kola wydaja sie bardzo duze. Nie moge teraz wrzucic fotki ale jeszcze dzis ja dodam to sam zobaczysz.


Zreszta ta felga chyba nie wychodzila w rozmiarze mniejszym niz 20 cali ?? Braciak mowi ze na zywo wyglada duzzzoooo lepiej i nie wydaje sie zeby tyle tej gumy na feldze bylo, nic za miesiac sam sie przekonam ;) .

Opublikowano

Ogi - musisz kupić żonie drugi samochód :naughty: Będziesz mógł założyć fabryczny profil 35 a nawet 21" ;)

Opublikowano
  • Autor

No i prosze:

88e036b040a718b4.jpg

A co do nastepnego samochodu.... myslalem o tym ale raczej jakas zabawke dla siebie :D .

Opublikowano

Ogi w podróbkach prawie każdy rozmiar felgi był ;)


o kurcze , troszkę Balon .............

Opublikowano

Może faktycznie trochę balon, ale na tym zdjęciu wygląda lepiej - na pewno nie na 18" :) Na żywo jest pewnie jeszcze lepiej. Dobrze, że felgi mają dość klasyczny pięcioramienny wzór - inny mógłby trochę optycznie je zmniejszyć.

Edytowane przez carrera369

Opublikowano

falunek spoko ale ja bym założył oponkę z mniejszym profilem 35 lub 30 zamiast 40 na pewno wizualnie by sie poprawiło, aczkolwiek rozumiem że nie chcesz stracić komfortu jazdy a czym większy naleśnik tym sztywniej.

Ja mam u siebie 35 i jest akurat


A tak całkiem na marginesie to musisz jeszcze nauczyć żonkę myć samochód :wink:

Edytowane przez andynl

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.