Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Po otwarciu drzwi nie zapala się lampka


Gryps44

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, U mnie nie świeci cała lewa strona drzwi i pod nogami kierowcy,prawa sprawna. Gdzie dokładnie znajduje się ten mikrostyk? Buzzer ze świateł i otwartych drzwi też nie działa. Jest on w każdym a4 b5? mam autko od niedawna więc wybaczcie za takie pytania. Pozdrawam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikrostyk jest w zamku drzwi.

W moim są dwa mikrostyki, jeden od podświetlenia nóg drugi od oświetlenia kabiny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź i przekonserwuj mikrostyk w zamku drzwi kierowcy.

A jak i czym najlepiej przekonserwowac ten zamek w drzwiach? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabrałem sie za czyszczenie tego ustrojstwa i niestety misja zakończyła się niepowodzeniem. Konkaktron nie pomógł... Czyżby czekała wymiana zamka ? Dodam że 1 mikrostyk zauważyłem w zamku a 1 przy klamce. Coś mogłem przeoczyć ? Coś spieprzyc ? Byc może było tam kiedys grzebane przy wymianie drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy do konserwacji bd jakiś smar :) grafitowy czy miedziany może stwarzać problemy smar w areozolu powinien dać radę ale musi być b.dobrej jakości dedykowany może byc do kitu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi natomiast nie zapalają się lampki po otwarciu którychkolwiek drzwi. Gdzie w ogóle szukać przyczyny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi natomiast nie zapalają się lampki po otwarciu którychkolwiek drzwi. Gdzie w ogóle szukać przyczyny?

Banalne pytanie: może żarówki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem po otwarciu drzwi a nie ze w ogóle się nie palą. Z przełącznika wszystko świeci.

Ok, czyli nie pali się podświetlenie nóg z przodu i górne oświetlenie kabiny. Domyślam się, że przy wyłączonym zapłonie i włączonych światłach po otwarciu drzwi nie masz sygnału?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buzzer działa, podświetlenia nóg nie mam. Nie zapala się górne światło po wyjęciu kluczyka oraz po otwarciu drzwi którykolwiek.

Tu jest troszkę więcej opisane:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/48857-all-b5-naprawa-oswietlenia-kabiny-gdy-nic-nie-pomaga/

Edytowane przez Kasparov
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepne się... ja mam problem z lampka z tylu nad tylna kanapa. Po otwarciu drzwi z tylu lampka sie nie zapala a z przycisku wszystko dziala ok. Dodatkowo gdy wlącze przyciskiem swiatlo z przodu to z tylu zapala sie również. Czy tak powinno byc?

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak by od razu 2 wysiadły?

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka

Mikrostyk zamka nie działa. Tu masz temat opisujący wymianę.

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=14&t=457148

Byłem teraz zerknąć jeszcze raz ale wydaje mi sie ze mikrostyki sa ok ponieważ po otwarciu tylnych drzwi z przodu lampka sie zapala a na fisie pokazuje ze drzwi sa otwarte

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z takim przypadkiem sie nie spotkałem zeby na fisie pokazywał otwarcie drzwi a lampka sie nie zapalała. Ktoś musiał cos grzebać bo innej opcji nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...