Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rysująca się szyba...


Kodzak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z rysującą się szyba... przednią boczną po stronie pasażera..jak opuszczam i jak podnoszę to mi ją rysuje.. i jest już dość mocno zajechana.. może wziąć pistolet opuscić szybe i spróbowac powietrzem wydmuchać bo może coś wpadło.. miał ktoś podobny problem i się z nim uporał ? Ewentualnie jaki koszt nowej szyby ?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a uszczelka nie zakurzona zapiaszczona ?? :)

Właśnie jest taka jakby zapiaszczona... dzisiaj szczoteczka do zębów poczyszczę te uszczelki i zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem, do tego podczas opuszczania piszczała. Problem znikał po deszczu jak szyba była mokra i powracał gdy przeschła.

Porządne przeczyszczenie uszczelki pomogło, niestety w słoneczny dzień widać od groma rys, aż mdli mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ja pomoge...ostatnio mój dobry znajomek dał mi fajną rade na syf który rysuje szyby...szczoteczki to mozesz sobie darować,przerabiałem to i nic nie pomogą..a więc..zamknij szybe i w szczeline pomiedzy szybą a uszczelką włóż jakąś solidną wizytówke kalendarzyk lub jakąś karte np na punkty ze stacji benz. i przesuwaj w te i z powrotem na długości uszczelki..na sto procent wszystko usunie..tylko nie uzywaj jakiejs waznej karty lub wizytówki bo jak przelecisz wszystkie 4 szyby to troszke sie zabrudzi i podniszczy.mi to bardzo pomogło,żebym to wszesniej wiedział to wszystkie szyby były by idealne a tak to jest niestety pare rysek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy umyć porządnie uszczelki szyby dobrym płynem do mycia okien i kłopotu nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego a jak chcesz sie tam głębiej dostać?jak otworzysz szybe do konca to przez jakieś 3/4 długości na równo z tą uszczelka jest szyba i nie wyczyscisz tego brudu z tego odcinka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie twierdzę że karta to zły pomysł ale to skrobanie a nie mycie. Ja myłem nożem który był owinięty szmatką ( parę warstw płutna) .

Moczyłem w płynie i umyłem uszczelki. Gdy wyschły warstwa jakby filcu była sprężysta.

Edytowane przez jacek70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha...no tak to rozumiem...nic o szczegółach nie pisałes to myslałem że chodzi ci że tylko popsikac i szmatą wytrzec :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy ktos próbował ściągać boczek drzwi i wyciągnąć uszczelkę ? Czy są ode demontowane ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...