Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/


Norbas

Rekomendowane odpowiedzi

VFIZ pewnie :P Moda ostatnio hehe... Widzieliście Color MFA ? tez podobny bajer, tylko jakoś mi graficznie bardziej się podoba... Czyli oringi widzę na dniach będą zrobione ? :P 

Żarówy fajne, białe, mocne ;)

Nie wiem ale na tym starym kole jakoś chyba lepiej było... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Adam87 napisał:

No ładnie:gicior:

 

Co to na drugim zdjęciu??:eusathink:

Tak jak Kamil pisał vfiz, który będzie za licznikiem :) 

38 minut temu, kamil-vag napisał:

VFIZ pewnie :P Moda ostatnio hehe... Widzieliście Color MFA ? tez podobny bajer, tylko jakoś mi graficznie bardziej się podoba... Czyli oringi widzę na dniach będą zrobione ? :P 

Żarówy fajne, białe, mocne ;)

Nie wiem ale na tym starym kole jakoś chyba lepiej było... 

 

Color MAF mega fajnie wyglada i jest praktyczny jak vfiz ale musiałbym uziemić auto na 2-3 tygodnie ze względu na ingerencje w licznik plus wysyłka do PL a potem NO... 

oringi myśle, ze za tydzień dziubne, bo na razie to z a2 walczę :) 

ledy super, zmieniłem sobie moc świecenia z 90% na 51% i troszkę mniej dają ;) 

fegla na zimę wiec liczy się budowa coby szybko je umyć :decayed:    Myślałem zmienić na 17” ale w NO nie ma tego wzoru co chciałbym ;) 

37 minut temu, Animal napisał:

Dwie ostatnie fotki spokojnie nadają się do klubowego kalendarza :kox:

Pomyślimy :decayed: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim czasie mało co się dzieje z B7 ale udało mi się zainstalować Vfiz do bryczki. Mega dobry dodatek 

Ponadto od kilku dni nowy pojazd w rodzinie, który zastąpił A2. Tym razem zostało zakupione A3 8P Sportback z motorem 2.0T w Q :)

IMG_7533.JPG

IMG_7540.JPG

 

:hi: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna A3 ;) kolorek zadziorny ;) oby okazało się trafniejsze od A2 :)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś żonie nie podeszło jeżdżenie nim więc uznałem po co ma się męczyć :) dodatkowo zmiana pracy i szkoda było go na 4 kilometry.  Trafił się gość, który potrzebował małego dostawczego do przewozu paczek więc sprzedałem ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny gokart ?

miałem przyjemność jeździć a3 8p w 2.0T i extra to zapindala ?

Żona powinna być zadowolona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.12.2018 o 13:16, qruku napisał:

Fajny gokart ?

miałem przyjemność jeździć a3 8p w 2.0T i extra to zapindala ?

Żona powinna być zadowolona.

Dzięki :) Jeździ świetnie... za jakiś czas pewnie braknie mocy i będzie grzebanie  :facepalm: 

temat już jest jjakby co

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często mój temat komentujesz a ja nawet nie wiedziałem czym Pan jeździ Panie Norbercie heh ? ładnie wygląda ten srebrny avancik. Dużo serca włożonego, środek jak nówka. Będę temat śledził jak już wiem który to heh. 

Duży plus za zmianę z a2 na a3ke. Te a2 niby nie jest złe, bo jeździ sie przyzwoicie. Ja sam jak jestem w Poznaniu, to zamiast swoim jechać biorę właśnie mamy a2 i cisne. Małe wszędzie się wjedzie itd. Tyle że dużymm minusem jest właśnie ta widoczność przez ten słupek. Kilka razy trzeba zaglądać poczym czasem jeszcze dobrze nie widać. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, MaciekPL napisał:

Często mój temat komentujesz a ja nawet nie wiedziałem czym Pan jeździ Panie Norbercie heh ? ładnie wygląda ten srebrny avancik. Dużo serca włożonego, środek jak nówka. Będę temat śledził jak już wiem który to heh. 

Duży plus za zmianę z a2 na a3ke. Te a2 niby nie jest złe, bo jeździ sie przyzwoicie. Ja sam jak jestem w Poznaniu, to zamiast swoim jechać biorę właśnie mamy a2 i cisne. Małe wszędzie się wjedzie itd. Tyle że dużymm minusem jest właśnie ta widoczność przez ten słupek. Kilka razy trzeba zaglądać poczym czasem jeszcze dobrze nie widać. 

Dzieki za miłe słowa :hi: Jak na razie to jedno z najlepszych aut jakie miałem i kupiłbym je jeszcze raz po mino braku mocnego silnika i napędu Q??  

A2 ma troszkę za mały bagażnik no i mało miejsca po włożeniu fotelika... 

Wszystkim życzę wszystkiego co najlepsze w nowym roku, oby był lepszy od starego ? pozdrowki :hi: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu zabrałem sie za wymianę uszczelniaczy przy 172kkm... myślałem, ze bipy poleca w dół ale nic się nie zmieniło... korekcje oraz bipy takie same jak przed ale wydaje mi się ze środkowe uszczelniacze na dwóch cylindrach troszkę puszczały ... zobaczymy jak będzie w filtrze paliwa po jakimś czasie

ACA77516-26E3-4CDD-9E20-0C2C9A165DA0.jpeg

1DDAE322-4E3E-4479-8A51-46AC8E50568D.jpeg

Edytowane przez Norbas
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norbert rozbierałeś rozrząd do wymiany uszczelniaczy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Adam87 napisał:

Norbert rozbierałeś rozrząd do wymiany uszczelniaczy??

 To jest inny temat ;) rozrząd musi być spięty bo nie ustawisz pompek ;) odkrecasz dźwigienki popychające które dociskają pompki w odpowiedniej fazie i tyle... do tego odkrecasz śruby mocujące stopki trzymające pompki w gniazdach i wypinasz konektory ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, kamil-vag napisał:

Adaś no co Ty :P

 

9 godzin temu, Norbas napisał:

 To jest inny temat ;) rozrząd musi być spięty bo nie ustawisz pompek ;) odkrecasz dźwigienki popychające które dociskają pompki w odpowiedniej fazie i tyle... do tego odkrecasz śruby mocujące stopki trzymające pompki w gniazdach i wypinasz konektory ;) 

No właśnie, wiedziałem, że nie trzeba ale z kimś tam kiedyś gadałem i sprzeczaliśmy się czy trzeba czy nie. Ja właśnie mówiłem, że nie można bo trzeba pod coś to ustawić jeśli nie ma odpowiedniego sprzętu. No bo wiadomo że jak oddajesz głowice do np regeneracji to usawią tam zawory. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała wycieczka w celu obczajki kompletu kół i nie mogłem ich ze sobą nie zabrać ? 

oczywiscie szybka przymiarka bo jakby inaczej ??

F2AE1BE2-5F36-4D4E-B58D-5D0E5BBD7442.jpeg

E9BEED10-5E98-46C9-8647-DD847B8C7235.jpeg

46ABC894-2336-47B7-B241-BDB47876D3FD.jpeg

balon straszny ale to 255/35... plan jest na 225/35... 

ktos może lata na falken zenis fk510 lub fulda sportcontrol 2 ? 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie siadło ^^ nie tarło by po rantach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19x8,5 et 43 ? Tylko na tym parametrze dało się ujechać na 255 moim zdaniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...