Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Snow //B5 Gold&Black 3,0tdi (Body rs coming soon)


Neemzi

Rekomendowane odpowiedzi

oglądałem ten silnik w A8 D3. silnik jako silnik wymiarami taki sam jak pb. bynajmniej na moje oko. osprzęt inny i to już technologia CR ale najwiekszym wyzwaniem chyba jest elektronika.... i te dwie turbospręzarki... pewnie miejsca na druga brakuje. Ale można 4.0 TDi wstawiac - tam jedna turbinka jest.

No właśnie mnie te turbawki ciekawiły czy wejdą. Elektronika jako tako to nie problem :) są firmy które to ogarną. Silnik w mojej jest sterowany pod UDS, A licznik chodzi po k-lini ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No muszę przyznać że dźwięk jest super jak na diesla, a skrzynię masz z 2,5 tdi czy 2,7bit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No muszę przyznać że dźwięk jest super jak na diesla, a skrzynię masz z 2,5 tdi czy 2,7bit?

2,5 :) krótkie przyłożenia są na pierwszych biegach i jak wstawiasz to ciężko jest się wyrobić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***iście to chodzi!!! graty! :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dźwięk naprawdę fajny :kox: Brawo za cały projekt choć to pewnie jeszcze nie koniec :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby nie było, że mocy mu zaraz zabraknie :kox: projekt odważny, ciekawe czy znajdą się następni na podobne plany :peace: jest kozacko, gratulować :git:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcesz jej sprzedac ? :kox::decayed:

Nie :D na razie nie ma takiego planu. Zresztą kto by mi zwrócił to co w to włożyłem xD

Plany już na pakiet RS są wiec zobaczymy co wyjdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przeróbka ile kosztuje? Jezeli by ktos byl chetny na przyklad ? :D

Co Cię interesuje ? bo mechanikę sobie sam ogarnąłem a program i podłączenie robili chłopaki z GenowefaGaragę do tego silnik i kilka gratów. (wydech, cooler, silnik, komputer i niespodzianki) i wyjdzie spore kilka tyś. +/- 15 :)

i jak na razie to tylko jedna ekipa chyba w polsce to ogarnęła. GenowefaGarage.pl do nich z zapytaniem ;) najlepiej :)

Edytowane przez Neemzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale program to Ći słabo ogarneli przy takim systemie wtryskowym powinno być bez najmniejszego dymu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale program to Ći słabo ogarneli przy takim systemie wtryskowym powinno być bez najmniejszego dymu :)

można zrobić bez dymu :) , ale kosztem mocy, jest zrobione tak by dało się wyciągnąć ile da na tych gratach. Jeśli chciałbym bez dymu to nie ma problemu, lecz poczuje spadek mocy. Ogólnie to w planach co prawda bardzo dalekich jest turbo i pod 430km to wbić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że razem z popcornem marchewek nie dają :P

jedyny minus diesla :D zawsze można wtrysk benzyny założyć i świecę xD i będą duże marchewy w dieslu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, coraz bardziej mnie te projekty zadziwiają, chylę czoła, po prostu bajka. :jerk:

A apropo wydechu, poprowadzenie go za wnęką jak u Ciebie jest możliwe tylko w quattro tak? Bo w ośce tam chyba nie ma miejsca żeby to tak puścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, coraz bardziej mnie te projekty zadziwiają, chylę czoła, po prostu bajka. :jerk:

A apropo wydechu, poprowadzenie go za wnęką jak u Ciebie jest możliwe tylko w quattro tak? Bo w ośce tam chyba nie ma miejsca żeby to tak puścić.

Tak w Q jest to możliwe w przypadku Diesla, w benie trzeba by było odizolować jakoś zbiornik paliwa bo odległość miedzy zbiornikiem a wydechem to 3-4cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym że ja nie mam quattro, także zostaje mi jedynie kombinować za zderzakiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym że ja nie mam quattro, także zostaje mi jedynie kombinować za zderzakiem

zderzak lub koło zapasowe podciąć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o koło to mam w tym miejscu butlę od lpg. Nawet jeśli po podcięciu weszła by butla i wydech to wtedy butla będzie za blisko wydechu...

A nie wiesz może, do zderzaka tylnego S4 przedlift belka musi być z S4 czy myślisz że da radę jakoś wpasować zwykłą belkę przedliftową?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...