Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] które felgi waszym zdaniem?

dostępne tylko i wylacznie 3 opcje - prosze glosowac

  1. 1. dostępne tylko i wylacznie 3 opcje - prosze glosowac

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mowa o rozmiarze 18" lub 19"

kolor samochodu = czarny

chodzi oczywiscie o kompromis miedzy waga a wygladem kola.

dla niewprawnych oczu:

opcja 1 OZ superleggera

IMG_4710.jpg

opcja 2 BBS CH

A4BBS.jpg

opcja 3 Rota G-force

463742247

Opublikowano

Jak juz to 2

(ale tak na serio, to zadna na mnie nie zrobila niewiadomo jakiego wrazenia)

Opublikowano
  • Autor

Jak juz to 2

(ale tak na serio, to zadna na mnie nie zrobila niewiadomo jakiego wrazenia)

masz racje - zadne szalu nie robia ale tutaj liczy sie waga felgi

wszystkie 3 przyklady to reprezentatci wagi lekkiej co ma kolosalne znaczenie w prowadzeniu samochodu

Opublikowano

Jak juz to 2

(ale tak na serio, to zadna na mnie nie zrobila niewiadomo jakiego wrazenia)

myśle tak samo

Opublikowano

wg mnie również opcja 2

jest :good:

Opublikowano

Jeśli tylko takie bym mial do wyboru to nr 2 :good:

Opublikowano

Mi bardziej go gustu z tych wymienionych przypadl wariant 1.[br]Dopisany: 01 Listopad 2008, 21:54_________________________________________________Na BBSach to wszystkie golfy po wsi jeżdżą :sick3:

Opublikowano

Opcja 3 - lubię ciemne samochody i ciemne felgi. :th:

Opublikowano

z tych to numer 2 :) a nie myślałeś o czarnych ze srebrnym rantem? mega kox do Twojej fury... :mysli:

Opublikowano

jak już to opcja 3 :decayed:

Opublikowano

Jak dla mnie 1, ale w 19''. Jeżeli chcesz 18'' poszukałbym innych wzorów (S-line, RS6 itp.)

Opublikowano

Wrąbie się w temat :)

JAk dla mnie 1 robi tu najwiecej roboty...

Ale jak to sie mowi..."o gustach sie nie rozmawia...kazdy ma konik ana cos innego"

Wg mnie 1

Pozdrawiam!

Opublikowano

Opcja 3 :good:

OZ ma Poziek ..wyglądają ładnie ..BBS to tez bardzo fajny wzór..ale Rota..tego jeszcze nie było ..i nie ma zbytnio :hi:

Opublikowano

Z tych trzech to: opcja 3 Rota G-force :good:

Opublikowano

ja jestem fanem bbs ch :)

Opublikowano
  • Autor

no to moze inaczej:

porownujac wagowo 18" dla przykladu to wyglada tak:

OZ = 8kg

BBS = 11kg

Rota = 9kg

Tak naprawde to mysle nad malowaniem srodka na czarno lub tzw. "gunmetal", ale z tego co zauwazylem to taki spsob zmniejsza optycznie felge > dlatego 19" az sie prosi.

OZ 19" mam do wychaczenia za 2500zł

BBS 19" to wydatek 2500-3000 ale sa najciezsze co ma niemale znaczenie

ROTA sa tylko w 18" w nowe juz kosztuja 3200zł wiec calkiem niemalo

to ci dylemat

...a moze ktos zaproponuje cos innego/ciekawego ale tak zeby bylo lekkie i wytrzymale anie ta chinsko-wloska plastelinka

[br]Dopisany: 02 Listopad 2008, 20:35_________________________________________________

Opcja 3 :good:

OZ ma Poziek ..wyglądają ładnie ..BBS to tez bardzo fajny wzór..ale Rota..tego jeszcze nie było ..i nie ma zbytnio :hi:

Poziek ma takie OZ'y? A gdzie to mozna zobaczyc?

Opublikowano

Do czarnego lakierku to opcja nr 3

Opublikowano

no jasne ze 3 :>

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.