Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Silver Fake S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

A takie pytanie,dlaczego sprzedałes 1.8 T?

l

Tak jak pisalem wyzej , trzeba isc do przodu wiec był plan na s4 ;) Póki co auto trafiło do garazu i po zimie sie okaze co dalej , trafi sie ladna S4 to sprzedam , jak nie to bedzie swap ?

Opublikowano

swap czy kupno s4 to ta sama kasa chyba ze ktos robi aby zrobic

Opublikowano

Siema :hi:

Po sprzedaży przedliftowego B5 w 1.8T szukałem S4 , ale że przez ponad pół roku nie było nic ciekawego postanowiłem przejąć od kolegi Darkman poliftowe B5 w Quattro z silnikiem 2.4 i znów utrudniając sobie życie będe bawić się w swapy i inne tego typu kombinacje :decayed:

Poprzednie A4

img0650il.jpgimg8854d.jpg

Następca to :

A4 B5 sedan

Rocznik -1999

Silnik -2,4 benzyna V6 165KM

Napęd -quattro

Kolor -srebrny LY7W

Z wyposażenia :

- ori xenon z samopoziomem

-10 PP( 4 poduchy+ boczne kurtyny)

-2Din z RNS-E Led 2014

-nagłośnienie BOSE

-carbonowe listwy S4

-skórzana kierownica S4

-czarne klamki wewn RS4

-Recaro grzane w elektryce

-lusterka fotochromowe

-ramiona wycieraczek z passata

-podłokietnik

-podgrzewane lusterka

-czujniki parkowania tył w zderzaku

-chłodnica wspomagania z A6

-zegary z FIS ( zegarek niestety analog)

-chromowane obwódki szyb

-szyberdach

-4 elektryczne szyby

-wnętrze full led

Poza tym :

-Kompletne body S4 , tylny zdeś z PDC :naughty:

-lusterka alu chrom S4 z fotochromem

-grill RS4

-Avus III 18'' z oponami nexen 225/40

-gwint KW V1

-Heble przód 345mm z A6 C6

-heble tył 312mm z AUDI RS4

-kompletny wydech S4

Do pełni szczęscia brakuje tylko silnika S4 wraz z czarnym sufitem więc jeśli nie trafi się do wiosny jakaś ciekawa ori S4 to będziemy działać .

Tak auto wyglądało po zakupie :

IMG0644JP_wqaaqpq.jpgIMG0648JP_wqaaqhp.jpg

Ogółem auto było strasznie słabo spasowane , wszystko wymagało regulacji więc pierwszym zakupem były wszystkie nowe ślizgi oraz dokładka z Cupry , odmalowałem również hamulce oraz lekko przepolerowałem lakier.

IMG2348JP_wqaaqxa.jpgIMG2360JP_wqaaqnx.jpg

Następnym zakupem były felgi ATS DTC 18'' 8.5'' na oponach 225/40

IMG2189JP_wqaaqwn.jpg

Obecnie auto prezentuje się tak :

IMG2369JP_wqaaqsr.jpgIMG2403JP_wqaaqsx.jpgIMG2374JP_wqaqppp.jpgIMG2400JP_wqaaqqa.jpgIMG2375JP_wqaaqqs.jpg

IMG1617JP_wqaqpwr.jpgIMG1616JP_wqaqpwe.jpgIMG2362JP_wqaqpnw.jpg

Póki co to by było na tyle , co dalej czas pokaże :):hi:

Super wypas :-)

Ale najbardziej podoba mi sie 10PP :-)

Kolego,masz 6 poduszek, kurtyna jest jedna od slupka przedniego do ostatniego tylnego :-)

Opublikowano
  • Autor

Super wypas :-)

Ale najbardziej podoba mi sie 10PP :-)

Kolego,masz 6 poduszek, kurtyna jest jedna od slupka przedniego do ostatniego tylnego :-)

6 poduch razem z tymi pod silnikiem :D

Opublikowano

jeszcze raz zacytuj temat od nowa to ci je...e :facepalm:

Opublikowano

jeszcze raz zacytuj temat od nowa to ci je...e :facepalm:

:kox:

Opublikowano

Siema :hi:

Po sprzedaży przedliftowego B5 w 1.8T szukałem S4 , ale że przez ponad pół roku nie było nic ciekawego postanowiłem przejąć od kolegi Darkman poliftowe B5 w Quattro z silnikiem 2.4 i znów utrudniając sobie życie będe bawić się w swapy i inne tego typu kombinacje :decayed:

Poprzednie A4

img0650il.jpgimg8854d.jpg

Następca to :

A4 B5 sedan

Rocznik -1999

Silnik -2,4 benzyna V6 165KM

Napęd -quattro

Kolor -srebrny LY7W

Z wyposażenia :

- ori xenon z samopoziomem

-10 PP( 4 poduchy+ boczne kurtyny)

-2Din z RNS-E Led 2014

-nagłośnienie BOSE

-carbonowe listwy S4

-skórzana kierownica S4

-czarne klamki wewn RS4

-Recaro grzane w elektryce

-lusterka fotochromowe

-ramiona wycieraczek z passata

-podłokietnik

-podgrzewane lusterka

-czujniki parkowania tył w zderzaku

-chłodnica wspomagania z A6

-zegary z FIS ( zegarek niestety analog)

-chromowane obwódki szyb

-szyberdach

-4 elektryczne szyby

-wnętrze full led

Poza tym :

-Kompletne body S4 , tylny zdeś z PDC :naughty:

-lusterka alu chrom S4 z fotochromem

-grill RS4

-Avus III 18'' z oponami nexen 225/40

-gwint KW V1

-Heble przód 345mm z A6 C6

-heble tył 312mm z AUDI RS4

-kompletny wydech S4

Do pełni szczęscia brakuje tylko silnika S4 wraz z czarnym sufitem więc jeśli nie trafi się do wiosny jakaś ciekawa ori S4 to będziemy działać .

Tak auto wyglądało po zakupie :

IMG0644JP_wqaaqpq.jpgIMG0648JP_wqaaqhp.jpg

Ogółem auto było strasznie słabo spasowane , wszystko wymagało regulacji więc pierwszym zakupem były wszystkie nowe ślizgi oraz dokładka z Cupry , odmalowałem również hamulce oraz lekko przepolerowałem lakier.

IMG2348JP_wqaaqxa.jpgIMG2360JP_wqaaqnx.jpg

Następnym zakupem były felgi ATS DTC 18'' 8.5'' na oponach 225/40

IMG2189JP_wqaaqwn.jpg

Obecnie auto prezentuje się tak :

IMG2369JP_wqaaqsr.jpgIMG2403JP_wqaaqsx.jpgIMG2374JP_wqaqppp.jpgIMG2400JP_wqaaqqa.jpgIMG2375JP_wqaaqqs.jpg

IMG1617JP_wqaqpwr.jpgIMG1616JP_wqaqpwe.jpgIMG2362JP_wqaqpnw.jpg

Póki co to by było na tyle , co dalej czas pokaże :):hi:

Super wypas :-)

Ale najbardziej podoba mi sie 10PP :-)

Kolego,masz 6 poduszek, kurtyna jest jedna od slupka przedniego do ostatniego tylnego :-)

Czyli niby te napisy na słupkach to atrapy?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Opublikowano

Póki co to by było na tyle , co dalej czas pokaże :):hi:

Super wypas :-)

Ale najbardziej podoba mi sie 10PP :-)

Kolego,masz 6 poduszek, kurtyna jest jedna od slupka przedniego do ostatniego tylnego :-)Czyli niby te napisy na słupkach to atrapy?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Jest jedna na calej dlugosci a nie 3 jak ilosc znaczkow :-)

Opublikowano

Może i jest to jedna poduszka ale wystrzela w 3 miejscach ;p

Opublikowano

masz może więcej fotek ze spasowywania zderzaka przedniego ?

Opublikowano

piękna sztuka :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ktoś chetny na auto lub jakies graty ?

Opublikowano

co się stało że sprzedajesz albo rozkręcasz na graty?

Opublikowano

Jak gałka od b6 pasuje bez przeróbek to chętnie wezmę.. Odezwij się na PW.

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

co się stało że sprzedajesz albo rozkręcasz na graty?

Pojawiła sie ładna ori S4 :kox:

Generalnie najpierw sprzedam rzeczy ktore sa mi zbedne a obniza wartosc samochodu typu dekory , lustra itd pierdołami zajme się pozniej jak bede miec czesci zamienne

Edytowane przez OLI_B5

Opublikowano

Rnse będziesz sprzedawał ? Jak co to chętny jestem na komplet z całą insatalcja

Wysłane z mojego SM-N910C

Opublikowano

Ile chcesz za niego

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Moj wkład pomijam , dałem 17 i tyle samo bym chciał dostac , oczywiscie na Avusach. Auto po pełnym serwisie .

Opublikowano

Stan auta wewnątrz i z zewnątrz na prawde bardzo dobry,

Hamulce brzytwa, środek igła, Polecam bo jechałem tym autem i widać że to mega zadbana sztuka.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.