Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Lampy tylne LED oraz listwy alu do środka


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Cicho bo mi sie odwidzi i bede musiał kase przelac chłopakowi spowrotem i zostawic lampy :P hehe :)

Zderzak S4 tylni :kox:

Mam jednego na oku tylko musze własciceila dorwac :D A jak nie odsprzeda to mu odkrece :polew::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanów sie jeszcze :naughty:

Na fotce prócz zderzaka fajna jest jeszcze lotka na klapie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lotka mi sie nie widzi :) A lampy :mysli: tutaj wyglądają na duzo ciemniejsze niz są na zywo :disgust: Na zywca to takie dwa czerwono-białe cukierki :wallbash:

Sam zobacz :

http://images33.fotosik.pl/439/3daef58fe2f5c947.jpg

A to zdjecie i tak jakies takie dosc ciemne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewrażliwionyś :tongue4: Wiadomo , ze to jest taka czerwiń jak Ori ..ale ładne są :good:

Co tak Ci to auto kobylasto stoi ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 250 wezme :P hehe :) no w noc bajera ale w dzien za bardzo cukierkowe sa i troche wioską trącają :/ Przód niby gotowy ;)

no to gdzie fotki, a lampki leżą z resztą gratów i czekają na montaż, tylko najpierw malowanie :tongue4:,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak radzicie sobie ze spalona zarówką na fisie ? :) Nie zajmowałem sie tym wczesniej bo mi nie przeszkadzalo ale zaczyna mnie powoli denerwowac ;)

Czytałem ze rezystory... A nie lepiej dac jakąś mała zarówke zamiast rezystora ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co wy kombinujecie :naughty:

Najlepsze są wdg mnie te :

rckleucht12246876621491vk2.jpg

Tyle,że u nas nie ma a w DE 150 E + wysyłka ... Wiec kupa siana niestety...

PS : listwy poszły u mnie w koncu w połmatowy czarny :) Mi sie podoba :)

Nosb piekne te lampki :slina: podaj stronke skad je wziołes.. :)

powiedzcie mi czy w tych lampach jak mamy światła włączone to świecą się wszystkie górne ledy czy tylko ich część a reszta zapala się po wciśnięciu chamulca??? :mysli: :mysli: :mysli: nie chodzi konkretnie o ten dymiony model tylko o ten normalny :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciwmgielne może być tam gdzie pozycyjne tylko LEDy mocniej świecą albo faktycznie będzie na dole a stop na górze razem z pozycyjnymi. Zresztą możesz sobie podpiąć jak chcesz stop i przeciwmgielne :decayed: Najlepiej zagadaj do Nosba to Ci powie bo ma takie lampy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam sprytasnie to zrobione ;) Swieci mi ciagle doł i góra(z taką samą intensywnoscią) a stop mocniej sama góra ;) Wygląda to duuuzo lepiej niz sama góra swiecąca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam sprytasnie to zrobione ;) Swieci mi ciagle doł i góra(z taką samą intensywnoscią) a stop mocniej sama góra ;) Wygląda to duuuzo lepiej niz sama góra swiecąca ;)

Przepinałeś kabelki w kostce ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijam już to że musiałeś połączyć w kostce albo wyprowadzić z kabla połączenie dla górnego i dolnego paska LED żeby razem świeciły :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przeciwmgielne koledzy?? :tongue4:

ja to przerobie żeby świeciły jak ori góra na mgłę a stop z mijaniem na dole jak ori :gwizdanie:

Z tym nie ma problemu. Kwestia gustu i inwencji :naughty: Oczywiście pomijając oznaczenia na lampie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...