Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zmiana z BKE b7 na AWX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy czy jest możliwość zmiany sionika z bke na awx wszystko w nadwozie B7.

Czy wszystko podejdzie?

Co ewentualnie trzeba przerabiac. Sprawa dosc pilna

Opublikowano

To praktycznie takie same silniki , słupek bez osprzętu powinien pasić bez przeróbek.
Nie pamiętam tylko czy BKE były przystosowane do DPFA, jak tak, to wałek rozrządu będzie inny i wtedy korekta softu do zrobienia.

Edytowane przez piotrsob1

Opublikowano

przerabialem temat caly awx wlacznie z wiazka do a4 b7, wsio prawie pasuje

Opublikowano

A dół BKE to to samo co dół AWX/AVF jeśli chodzi o wytrzymałość?

Opublikowano
  • Autor

Dpf nie mam. turbo mam tez od awx. Peogram trzeba robic?

Opublikowano
  • Autor

Dpf nie mam. turbo mam tez od awx. Peogram trzeba robic? Wrtyski z bke wejda bez problemu? Osprzęt moge przełożyć z bke i będzie jeździł?

Edytowane przez Herdas

Opublikowano

ja raz widzialem na all b7 s zilnikem od awx,

ale kolektor ssacy mial od b7.

wiec nw czy tam byl sam slupke czy kpl

Opublikowano

bke jest bez dpf

Opublikowano

Czyli jak do gołego słupka AWX zamontujesz cały osprzęt od BKE, łącznie z pompkami to nic nie trzeba będzie więcej robić, wszystko P&P :hi:

Jak słupek z AWX-a będzie z pompkami to po przekładce powinno się pojechać na strojenie do tunera :decayed:

Opublikowano

Te motory roznia sie jeszcze EGRem nie wiem czy mocowania sa takie same

Opublikowano

A powie mi ktos czy do A6 C6 2.0 tdi mozna wsadzic silnik 1.9 np AWX ?

Opublikowano

wszystko sie da :)

Opublikowano
  • Autor

W BKE egr sterowany jest elektrycznie a w awx? Czy stary egr ktory jest w bke wejdzis do awx

Opublikowano

Ale mi chodzi czy podejdzie p&p silnik

Opublikowano

Musi podejsc, nie ma zmian w zawieszeniu silnika, lapy itp. sa takie same w BKE i AWX, roznica to osprzet.

Opublikowano

W BKE egr sterowany jest elektrycznie a w awx? Czy stary egr ktory jest w bke wejdzis do awx

Wejdzie , ale razem z kolektorem ssącym , AWX ma EGR sterowany podciśnieniem :P

Opublikowano

Ale mi chodzi o a6 a tam chyba nie ma BKE

Opublikowano

A powie mi ktos czy do A6 C6 2.0 tdi mozna wsadzic silnik 1.9 np AWX ?

wszystko sie da :)

Ale mi chodzi czy podejdzie p&p silnik

Ale mi chodzi o a6 a tam chyba nie ma BKE

W A6 C6 1,9 TDI nie było wcale, a dwulitrowe diesle były montowane chyba tylko szesnastozaworowe.

Tak że o P&P zapomnij, dużo rzeźby , komputer, inst. elektryczna, większość osprzętu, wydech i kupa innych pierdół :decayed::hi:

Edytowane przez piotrsob1

Opublikowano

czaje ale chodzi mi o mocowanie silnika do auta i skrzyni

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Witam

Chciałbym wymienić mój zatarty silnik (BPW z DPF-em) na AWX z Passata, czy taki pomysł jest do wykonania? Jakie mogą spotkać mnie problemy np.: miska. Porównując mój silnik z AWX dostrzegam tylko jedną przeszkodę, u mnie jest wyżej umieszczony czujnik położenia wału korbowego niż w AWX.

Co o tym sądzicie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.