Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Srebrny / Avus Silver / LY7J / sedanik A4 B6... AVF ... 18''


matissnk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam na początek krótki opis mojej Audiczki oraz mała prezentacja foto ( Zdjęcia wykonane przez kolegę ... http://www.kawesoly.com/ ) :wink:

62jsy5wv.jpg

Audi z roku 2003

Kod i kolor lakieru LY7J Avus Silver

Silnik 1.9 TDI AVF

Przebieg silnika ( czy oryginalny to nie wiem ale według stanu licznika ) udało mi się uchwycić telefonem

ii5rxn8d.jpg

Wyposażenie:

- ABS

- ESP

- 4x elektryczne szyby

- regulacja kierownicy w dwóch płaszczyznach / wspomaganie kierownicy

- elektryczne/podgrzewane listerka

- ori radio Concert II ale zostało wymieniona na inne JVC z zestawem głośnomówiącym + 8 głośników ori subwoofer ze wzmacniaczem

- pełny FIS

- chromy wokół szyb

- klima dwustrefowa

- pakiet wewnętrzny Sline

- fotele pół skóry z materiałem SPEED + regulacja lędźwi + wysuwane podnóżki + regulacja w dwóch płaszczyznach obu przednich foteli

- czarny sufit + słupki

- dekory szczotkowane aluminium

- pełen pakiet oświetlenia wnętrza

- kierownica trójramienna z perforowanej skóry + gałka zmiany biegów + skórzany ręczny + podłokietnik

- dzielona tylna kanapa

- podświetlane klamki wewnątrz

Zawieszenie oryginalne 1bv

W aucie od zakupu zostało zrobione:

Pakiet startowy przy kupnie typu rozrząd + olej + filtry niestety była też nie miła niespodzianka... potrzeba regeneracji maglownicy / zrobione

Przez półtora roku zostały wymienione dwa wahacze

Wymienione klocki / tarcze tył

Chłodnica klimy bo niestety odmówiła w tym roku posłuszeństwa / zrobione

Jak sobie jeszcze coś przypomnę to dopisze :decayed:

W wyglądzie zostało zmienione:

Koło 18'' Rial Nogaro 225/40

Przyciemnione zostały szyby

Odświeżenie lakieru / polerka

Regeneracja włącznika świateł :)

Obszycie gałki zmiany biegów

W planach:

Założyć lotkę Sline

Pomalować czarne doły zderzaków jak i progi w kolor nadwozia

Hm... przydało by się coś zrobić z lampami fajnie by było zrobić xenon :D

Fajnie by było delikatnie dłubnąć silnik / chip bo przy zmianie koła z 15'' na 18'' jest delikatnie odczuwalne :)

Radio 2din tez by nie zgrzeszyło :D

Z pewnością coś jeszcze by się znalazło wszystko wyjdzie z czasem ;)

Koniec pisania teraz trochę prezentacji ;) Zapraszam do komentowania i własnych sugestii ( foto by http://www.kawesoly.com/ ) Fotki wnętrza pojazdu wkrótce :wink:

imw8xgaw.jpg

uddqssw6.jpg

5cg9h5wn.jpg

cvfp2vkl.jpg

shb868rl.jpg

bpmxzbg6.jpg

avs3denb.jpg

5rf52t3u.jpg

fxpw3ngv.jpg

u6yurdgr.jpg

a47ngf5g.jpg

revwsxgo.jpg

x9nelasd.jpg

whsq24zk.jpg

i34kr9e3.jpg

8flieipk.jpg

2n5vz47x.jpg

ddx92mfg.jpg

2355rr9k.jpg

f8pqrjua.jpg

bbk4izsk.jpg

ny8kq4bl.jpg

A oto parę fotek ze środka auta niestety jak widać uchwyt na kubek ma mały defekt :(

k2buanpw.jpg

iq3f7lo2.jpg

gp7km2hs.jpg

ph48nv3f.jpg

Edytowane przez matissnk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, wrzucaj fotki środka ;)

Postaram się jak najszybciej myślę że dam radę ogarnąć w tym tygodniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie Ci siedzi auto na tym zawieszeniu, czy aby na pewno na ori springach? :eusathink:

Poprzednia właścicielka wątpię że zmieniała :-) ja takie kupiłem i tez nie zmieniałem przy zakupie sprawdzałem amorki to były bdb na 99% 1BV ale dla pewności postaram się zrobić fotę zawieszenia i wrzucę ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękna jest , aa czy ten kolorek to może akoya silver czy sie mylę?

Dzieki ;-)

Według tego co znalazłem to avus Silver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna sztuka :) gdzie ciemniłeś szybki ?

Sam sobie przyciemnialem :-) tylko juz w sumie jedna szyba do poprawy bo sobie zarysowalem niby dużo nie widać no ale... miałem ochotę przód taka jasna folia ale póki co brak chęci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy :)

Hm tak by Jaro959 chciało wyglądać :-) widzę ze nie tylko samochód każdy obserwuje ;-)

Mam nadzieje ze lotka z slina nie zepsuje tego smaczku :) myślę że na dniach dodam zdjęcia środka

up

Tak jak obiecałem kilka fotek ze środka samochodu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... malowany prawy przedni błotnik i drzwi , to pierwsze co zauważyłem :wink:

a tak ogólnie fajna furka , powodzenia w modzeniu :hi:


sorry odnośnie lakieru , taki mam głupi nawyk że widze czego inni nie widzą :grin:

Edytowane przez miszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie mi nie leży ta felga i radio. Dawaj coś na 2 din a z felgo hm moim zdaniem inny wzór i do tego czarna. Tak oto sugestia :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam identyczny kolorek i tez tak ladnie siedzi brak mi tez lotki na tyl i mysle i dokladkach i listwach w kolor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... malowany prawy przedni błotnik i drzwi , to pierwsze co zauważyłem :wink:

a tak ogólnie fajna furka , powodzenia w modzeniu :hi:

sorry odnośnie lakieru , taki mam głupi nawyk że widze czego inni nie widzą :grin:

Tak tak kolego tego się nie da ukryć tak kupiłem no niestety ktoś nie udolnie kolor dobrał :-)

Osobiscie mi nie leży ta felga i radio. Dawaj coś na 2 din a z felgo hm moim zdaniem inny wzór i do tego czarna. Tak oto sugestia :naughty:

Mi osobiście się podoba no radio bardzo chętnie bym włożył 2din ale patrząc na ceny RNS E to musze jeszcze chwile zaczekać :-) a felge czarna przymierzalem 17stke VW czarna i nie bardzo mi to siedziało zdjęcie może wrzucę na dniach to będziesz widział :) może kwestia gustu ;-)

Mam identyczny kolorek i tez tak ladnie siedzi brak mi tez lotki na tyl i mysle i dokladkach i listwach w kolor

Mam podobne plany :-) zobaczymy co czas pokaże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... malowany prawy przedni błotnik i drzwi , to pierwsze co zauważyłem :wink:

a tak ogólnie fajna furka , powodzenia w modzeniu :hi:

sorry odnośnie lakieru , taki mam głupi nawyk że widze czego inni nie widzą :grin:

Tak tak kolego tego się nie da ukryć tak kupiłem no niestety ktoś nie udolnie kolor dobrał :-)

Gdzieś kiedyś czytałem że przy srebrnym kolorze trzeba naprawdę ogarniętego lakiernika żeby nie było widać różnicy w odcieniach.

Chciałem polecić Ci polerke ale widzę że jesteś po korekcie wiec z tym już nic nie zrobisz. Jak tobie nie przeszkadza to git

Jak motorownia i technicznie wszystko zdrowe a samochód ma służyć parę latek to całą resztę zawsze można pomału ogarnąć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... malowany prawy przedni błotnik i drzwi , to pierwsze co zauważyłem :wink:

a tak ogólnie fajna furka , powodzenia w modzeniu :hi:

sorry odnośnie lakieru , taki mam głupi nawyk że widze czego inni nie widzą :grin:

Tak tak kolego tego się nie da ukryć tak kupiłem no niestety ktoś nie udolnie kolor dobrał :-)

Gdzieś kiedyś czytałem że przy srebrnym kolorze trzeba naprawdę ogarniętego lakiernika żeby nie było widać różnicy w odcieniach.

Chciałem polecić Ci polerke ale widzę że jesteś po korekcie wiec z tym już nic nie zrobisz. Jak tobie nie przeszkadza to git

Jak motorownia i technicznie wszystko zdrowe a samochód ma służyć parę latek to całą resztę zawsze można pomału ogarnąć :wink:

Ciężko ciężko taki kolor dobrać polerka juz była ale niestety będę musiał poprawić to co malowane z tego chodź by względu ze ten malowany błotnik przyswaja sobie pomału rude piegi od rana wewnątrz wiadomo kolo trochę piaskuje ale trzeba to poprawić bo tak być nie może ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna ładna :) i z okolicy. ciekawe kiedy się w sanoku zobaczymy na drodze :banan: kolego gdzie robiłeś polerke?

Edytowane przez lopes1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...