Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Black A4 B8 220 hp 20 cali nagaro Brake 356mm yellow front Rieger ( RS5) tył lift


SpierfolES

Rekomendowane odpowiedzi

Wszędzie gdzie się da folia pseudo-carbon... Ja wiem, że apetyt rośnie w miarę jedzenia, ale nie uważasz, że co za dużo, to nie zdrowo? :) Bez urazy, ale taka folia carbonowa leci dla mnie straszną tandetą...

W każdym bądź razie, samochód ma się podobać właścicielowi, a o gustach się nie dyskutuje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Mango155 napisał:

Wszędzie gdzie się da folia pseudo-carbon... Ja wiem, że apetyt rośnie w miarę jedzenia, ale nie uważasz, że co za dużo, to nie zdrowo? :) Bez urazy, ale taka folia carbonowa leci dla mnie straszną tandetą...

W każdym bądź razie, samochód ma się podobać właścicielowi, a o gustach się nie dyskutuje. :)

Zrobiłem coś jak w competention tam gdzie mają dane piano dałem carbon chociaż jeszcze jest kilka elementów do podciągniecia ale damy radę. Nie musi ci się podobać ja robie innego i tyle. Myślę że jak wszystko wypali to będzie grubo chociaż do tego długa droga. Także obserwujcie i komentujcie pozdro

Zawartość dodana 3 minutes later
6 godzin temu, Mango155 napisał:

Wszędzie gdzie się da folia pseudo-carbon... Ja wiem, że apetyt rośnie w miarę jedzenia, ale nie uważasz, że co za dużo, to nie zdrowo? :) Bez urazy, ale taka folia carbonowa leci dla mnie straszną tandetą...

W każdym bądź razie, samochód ma się podobać właścicielowi, a o gustach się nie dyskutuje. :)

Zrobiłem coś jak w competention tam gdzie mają dane piano dałem carbon chociaż jeszcze jest kilka elementów do podciągniecia ale damy radę. Nie musi ci się podobać ja robie innego i tyle. Myślę że jak wszystko wypali to będzie grubo chociaż do tego długa droga. Także obserwujcie i komentujcie pozdro

A tymczasem dekielki do felg już się robią 

Plastidip w drodze także w sobotę maluje i zobaczymy efekt 

PART_1489414871205.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plastidipy leżą także w sobotę odpierdylam fuszerke może coś ulepie :-)

received_1451601144879719.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładka jest także do roboty :-)

received_642885162578940.jpeg

Zawartość dodana 15 minutes later

Hym kolejny zakup tak przy okazji do wydechu :-)

493885888_3_1000x700_przepustnica-wydechu-elektryczna-aktywny-wydech-exhaust-cutout-osobowe.jpg

received_377537989297435.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiec tak pseudo folia do wywalenia zbyt duzo niedociagniec może pozniej zainstalujemy sotto 3m averleya zobaczymy co się wymyśli a dzisiaj malowanko plastidipem efekt nice :-)received_406373889722047.jpeg

Zawartość dodana 0 minutes later

Ze starymi dekorami też się bawię :-)

received_406373853055384.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekielki ktoś Ci robił, czy sam ogarniasz takie tematy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa lata się bawie wiec troche znajomosci się nazbieralo nie zamówiłem :-)

Zawartość dodana 45 minutes later

Zaciski naklejki jak widać są co do wydechu trzeba kupić nakladki i przerobic podtrzymanie wydechu awaryjne. O tym oczywiscie nigdzie się nie doczytalem chyba wszyscy to wycinaja nie wiem. Przepustnica zamontowana pozostalo elektroniczne ogarniecie i bedzie furczalo delikatnie chyba ze pozbede się katalizatora.  Felgi jako tako wyszły.  Dekory wymalowalem w czarny mat i popsikalem metalizerami takze mogę sobie zmieniać. Obserwujcie komentujcie doradzajcie jadę dalej z tematem pozdro

received_406493686376734.jpeg

received_406493723043397.jpeg

received_406493836376719.jpeg

received_406493859710050.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieco carbonow pozrywalem w sumie stwierdzam ze nie pasuje to pod ten kolor felg :-) trzeba troche się pobawic jeszcze zeby to rece i nogi miało 

received_406847469674689.jpeg

received_406847453008024.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super te detale:) na plus

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leza sobie xD jak cos mozna zerwac kolor dowolny sa czarne i sie mienia niebieski fiolet spoko nawet cis innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema.Kratki w zderzakach  masz org. Czy dorabiałes?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie moge sprzedać trzymaja jak porabane robią za hak xD zakladam zderzak riegera także moge opylic te co mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam te same felgi tylko 20", czekają na założenie :D Uwielbiam takie wzory ;) Twoje auto mocno się zmienia, nic tylko modzić i modzić trzeba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także jutro odbieram furke i bede opisywał temat dalej kilka zmian zaszło :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także tak carbony i folie z lamp wywalone całkowicie. Co dalej logo audi na srebrno na chłodnicy belka wymalowana na czarno . Styropian out progi poprawione a zderzak z tytułu wymalowany ponownie wyszło dobrze. Przepustnica skończona chociaż brakuje wywalenie dpf do uzyskania lepszego dźwięku. Wydech zalozony wraz z dokładka. Niestety zderzak nie podszedł za dobrze także nie założyłem. A co do lotki ala rs niestety LESTER nie wiem jak można napisać że jest ok. Szczerze ja jestem mega zawiedziony gadalem z kawka to dostalem info ze max 2mm wiecej bedzie obczajcie foto 2euro 2.20 grubosc 20 cent 2.14 i jeszcze z 0.5mm do 1mm brakowalo także odstaje ładnie . Foty na szybko 

Zawartość dodana 2 minutes later

Także tak carbony i folie z lamp wywalone całkowicie. Co dalej logo audi na srebrno na chłodnicy belka wymalowana na czarno . Styropian out progi poprawione a zderzak z tytułu wymalowany ponownie wyszło dobrze. Przepustnica skończona chociaż brakuje wywalenie dpf do uzyskania lepszego dźwięku. Wydech zalozony wraz z dokładka. Niestety zderzak nie podszedł za dobrze także nie założyłem. A co do lotki ala rs niestety LESTER nie wiem jak można napisać że jest ok. Szczerze ja jestem mega zawiedziony gadalem z kawka to dostalem info ze max 2mm wiecej bedzie obczajcie foto 2euro 2.20 grubosc 20 cent 2.14 i jeszcze z 0.5mm do 1mm brakowalo także odstaje ładnie . Foty na szybko 

received_411459719213464.jpeg

received_411459859213450.jpeg

Zawartość dodana 3 minutes later

received_411459832546786.jpeg

received_411459809213455.jpeg

Zawartość dodana 4 minutes later

received_411459789213457.jpeg

received_411459752546794.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...