Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Turbo, przepływka i korekty AHU


piciuok

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Wydaje mi się że turbo ma lekki katar i lubi popuścić oleju. Przyuważyłem, że przy mocnym dodaniu gazu ale z zapiętym biegiem puszcza dobrego dymka :D Proszę o ocenę logów. Profilaktycznie, auto ma zawieźć i przywieźć z powrotem mój tyłek z wakacji w przyszłym roku i musi być pewne :)

Link do logów dynamicznych z grup 3,11,13 - 3 bieg od 1500 do 4500 : http://vaglog.pl/log_233727.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobić logi tylko z grupy 011 + któraś z RPM w większej ilości przy różnym obciążeniu? Co z turbo, dobrze dmucha? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób normalnie logi a powiemy ci w czym problem, logi rób pojedynczo, zrób statycznie 01, BS: 00,03,11 dynamicznie: 03,07,08,11,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

logi dynamiczne(~900 do ~4100), statyczne (10 sek), basic setting (20 sek); grupa 011 dynamiczne na 3 i 4 biegu (ile się dało) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logi rób na 3 biegu na 4 mozna zrobić sobie krzywdę....

log 00 który to statyczny a który BS ????, dawka paliwa 3,8 więc moze zostać, przepływka ok, turbo późno wstaje, i masz temp dolotu 136C a tak byc nie powinno więc uwalony czujnik g72 oryginalny niecałe 100zł zamiennik ok 40zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 3 było robione, na 4 tylko 011.

BS'y są logowane przez około 20 sekund, reszta jak napisałem wyżej :) Właśnie mam taki błąd po odczycie i kasowaniu błędów (bawiąc się dalej VAG-COM'em), gdzie ten czujnik właściwie jest? Z tego co się zorientowałem powinien być na plastikowym węży od IC, dokładnie na kolanku. Tyle że u mnie nie ma nawet miejsca na ten czujnik gdyż zwykłe kolanko jest (porównując do tego co na necie jest).

Tak to zdrowa ta seria czy nie? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kąt wtrysku masz 40, idealnie powinno byc ok 50-55, jesli masz chęc mozesz pobawić sie aby na tyle ustawić i zwiększyć nieco dawke na 3.2 ale tak szczerze mówiac jest to zabawa dla pedantów bo różnicy raczej nie odczujesz.

Nie pamietam jak to jest akurat w AHU ale wydaje mi sie ze na kolanku tyle ze od dołu.

Jak ogarniesz temat z temp dolotu i całym doładowanie zrób logi i dopiero bedzie wiadomo jak to wszystko chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...