Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Cześć Wszystkim maniakom motoryzacyjnym. Mam na imię Sebastian. Miałem w życiu kilka samochodów, w tym trzy VW Passaty, B5, B5.5, B6. Za każdym razem mówiłem że następne będzie Audi. Jednak kończyło się na zakupię Passata. Cena brała jednak górę. W końcu udało się, przyszedł czas na zmianę samochodu, i pod domem stoi zaparkowane Czarniutkie Audi A4 B8 2.0TDI 143BHP w sedanie. Później jak znajdę chwilkę czasu to zrobię kilka fotek i dodam je tutaj. Pozdrawiam Gorąco wszystkich zapaleńców Audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie nazywam sie Konrad i jestem swieżym posiadaczem Audi A4 B5 1.8 T . Jest to mój kolejny już niemiec lecz pierwszy Audi . Zarejestrowałem sie na forum zeby porozmawiac z fanatykami jak i uzytkownikami marki . pozdr.

Edytowane przez Kondzios178
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich Forumowiczów!

Mam na imię Paweł. Mieszkam w Płocku, woj. Mazowieckie. Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 B6 2.0L BP+LPG 96kW Avant. Zarejestrowałem się na tym forum, ponieważ jest to moje pierwsze autko marki Audi. Jestem osobą , która woli samemu diagnozować oraz naprawiać autka. W mojej A4 zdążyłem już dorobić klucze, oraz wykonać kilka kodowań - właśnie dzięki Waszym poradnikom - Dziękuję Wam za to! Na chwile obecną jestem zielony w tych sprawach, ale szybko się uczę! Mam nadzieje , że za jakiś czas będę w stanie sam komuś pomóc.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Mam na imie Karol i od niedawna jestem posiadaczem Audi A4 (B8).

Narazie jestem zielony jeśli chodzi o sprawy związane z tym samochodem ale mam nadzieję że dzięki Wam moja wiedza powiększy się a z czasem to i ja bede mógł udzielić komuś pomocy :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim,

Mam na imię Tomek i od roku posiadam jedyne słuszne AUDI A4 w wersji B7 1,9 TDI BRB.

Pozdrawiam ekipę z Podkarpacia i Rzeszowa - jesteście widoczni :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim!

Nazywam się Dawid jestem z Łodzi i mam skromną A4 1.8 PB+LPG 92kW, która jest jednocześnie moim pierwszym samochodem.Jestem całkowitym laikiem i mam nadzieje że w razie problemów mogę na was liczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...