Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dymienie na zimnym,czuć ropę.[b5 1.9 AFN]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przesyłam zdjęcie numerów przepływomierza:

http://www.directupload.net/file/d/4194/os37z5ix_jpg.htm

Spróbuje podmienić przepływkę, mam na podwórku [Paska B5 1.9 AHH]

sprawdzę to jutro ;)

Numer przepływki jest zgodny do AFN-a przynajmniej obudowa ma numer zgodny ..No chyba ze środek jest podmieniony :decayed:

Ma mieć numer BOSCH F00C 2G2 027..( ja mam taki w ori przepływce)

A co do przepływki od AHH to śmiało próbuj jest taka sasma jak w AFN-e ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Sprawdziłem przeplywke w pasku i jestem mile zaskoczony.Zobaczcie:

http://www.directupload.net/file/d/4195/d4u5v699_jpg.htm

Tylko na rezultat muszę poczekać do soboty, wtedy będę miał czas na przełożenie przepływki i logi


Witam. Przełożyłem przepływomierz z Pasata i jest 100% różnicy! :naughty:

Auto stało się bardziej żywe i przestało kopcić jak smok.Logi robiłem tylko podglądowe i wartości wyglądają dobrze.

Wiem,że to przepływka oszukuje. Co kupić? Poradźcie co można wrzucić żeby było git jak na Przepływomierzu BOSCH. Pozdrawiam!

Edytowane przez Mateusz Bekier

Opublikowano

najlepiej przeplywke ori Bosch. tyle ze kosztuje

Opublikowano

Uzywki to loteria chyba ze ktos da ci gwarancje, jesli nowa to tylko oryginalna, zamienniki szybko padaja. Kosz to ok 400zl.

Edytowane przez lukaszooo

Opublikowano
  • Autor

Dziekuję Panowie!

Tak podejrzewałem że zamiennik to porażka. w sumie mam przykład u siebie w a4.Samochód w miarę dobrze się zbiera a dymi jak cho*era.Po założeniu Przepływomierza Bosch Czuć lepiej przyśpieszenie i dymek malutki :banan:


Postaram się ogarnąć ori Przepływkę i zdać relację.

Do następnego razu, pozdrawiam!


Witam przed świętami ;)

Zakupiłem nową przepływkę BOSCH Chciałem mieć pewność że będzie git.

Tak wyglądają logi po wymianie przepływomierza:

http://vaglog.pl/log_244437.html

Pozdrawiam i wesołych Świąt

Opublikowano

Wydaje sie ok daj jeszcze 8

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Stało Się... :wallbash:

Głowica do wydarcia ... Wywaliło mi płyn przy 160km/h

Test na zawartość Co2 w Płynie chłodniczym potwierdził moje najgorsze przeczucia....Niestety :tonguemad:


Auto wczoraj odprowadzone do mechanika. Ma zdjąć głowiznę, sprawdzić szczelność i stan zaworków oraz prowadnic.Dodatkowo zleciłem kontrolę końcówek wtrysków.


Zdam relację jak wygląda serduszko od srodka ;)

Pozdrawiam!!!


Stało Się... :wallbash:

Głowica do wydarcia ... Wywaliło mi płyn przy 160km/h

Test na zawartość Co2 w Płynie chłodniczym potwierdził moje najgorsze przeczucia....Niestety :tonguemad:


Auto wczoraj odprowadzone do mechanika. Ma zdjąć głowiznę sprawdzić szczelność i stan zaworków oraz prowadnic.Dodatkowo zleciłem kontrolę końcówek wtrysków.


Zdam relację jak wygląda serduszko od srodka ;)

Padła uszczelka. Widać dokładnie gdzie puszczało...Głowica w ładnym stanie,szczelna.Czeka w kolejce na regenerację.

Pozdrawiam!!!


Witam Wszystkich!

Korzystając z okazji że głowica była zdjęta,Zleciłem sprawdzenie końcówek wtrysku.I z racji tego mam pytanie do Szanownych Kolegów z Forum... :hi: Okazuje się że końcówki dają ciśnienie rzędu około 180 bar. Tylko wtrysk sterujący pokazywał wartość 170 bar. Wszystkie ładnie rozpylają. Jest sens pchać łapy i wymieniać końcówki? Co o tym sądzicie???

Głowicę odebrałem z regeneracji jest po wymianie 1 prowadnicy i 2 wydechów + docieranie zaworków + uszczelniacze + planowanie.

Autko będzie gotowe za tydzień bo przy okazji wymieniam gumy wahaczy tył, dolne bo troszkę po zakretach pupą zamiata a wiadomo że :quattro: potrzebuje szczególnie troskliwej opieki. :friends:

Edytowane przez Mateusz Bekier

Opublikowano

Jaki koszt regeneracji głowicy?

Opublikowano

Wtryski zostawiłbym w spokoju, nie pchał się w dodatkowe koszty

Fabrycznie mają one ustawione 190 bar, mają mniej ale najważniejsze że nie leją.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.