Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

"okazyjnie"

I znowu jakieś ciężkie wyrazy do zrozumienia :D

Opublikowano

może to lubię, albo ubóstwiam

"okazyjnie" czy jakoś tak mozna :polew:

LUZIK :decayed:

Opublikowano

Tym sposobem rozkręca się spoty :D

Nie ważne że nie było spotkania od sierpnia :D

Opublikowano

może my przyjedziemy :naughty:

Opublikowano

Tym sposobem rozkręca się spoty :D

Nie ważne że nie było spotkania od sierpnia :D

czepiasz sie szczegółów... :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

widze ze temat ruszyl ostro :polew:

lekko OT ale grunt ze sie cos dzieje

kaczorek i Watson dajcie znac jak juz bedziecie znac jakies godziny

ja moge caly weekend wiec czekam na szczegoly

Opublikowano

lekko OT ale grunt ze sie cos dzieje

Jakie tam OT :P OT to się robi jak sie na spoty umawiacie :decayed:

Opublikowano

napisałem posta i temat skoczył przez trzy stronki....ale jaja!!!

Opolanie + adoptowańcy macie POWERA nie ma co!!!

A tak na poważnie panowie wezcie sie za spoty Legnickie ugadajcie termin a na pewno sie wprosimy żeby frekfencje podniesc - nasze furki na wodzie śmigaja i my sobie tak po kraju to tu to tam.....poczytajcie temat Świdnicki tam koledzy wymyslili ulotki za wycieraczke z zaproszeniami - może to jest pomysł?

Fajnie że macie chęci bo to już bardzo wiele..

Pozdrawiam!

Opublikowano

może my przyjedziemy :naughty:

Wiesz, tylko obawiam sie, ze jak Legniczanie te ostatnie stronki poczytaja, to mogloby sie czasem skonczyc tak, ze tylko My bysmy na tym spocie byli :D

________________________________________________________________________________

Dorota

Opublikowano

Bądźmy dobrej myśli.... a że tak spytam czy ktoś z waszych stron jedzie do Wisełki ?

Opublikowano
  • Autor

cloo po przeczytaniu tych ostatnich stronek to dopiero przychodza checi na spota :tongue4:

NyPal ja niestety do wiselki nie jade :( ale moze ktorys z kolegow

Opublikowano

to dopiero przychodza checi na spota

No i o to nam chodzilo! :> Zamierzony przez nas cel zostal osiagniety :dance:

______________________________________________________________________________

Door-ota

Opublikowano
  • Autor

widze ze zapal kolegom cos minal :(

czekam na info chlopaki co z weekendem i mam nadzieje ze dacie znac

proponuje niedziele kolo poludnia

Opublikowano
  • Autor

przejrzalem temacik :)

faktycznie zapowiada sie rewelacja, szkoda ze teraz dopiero sie dowiaduje bo plany na weekend juz dawno mam zaklepane

bawcie sie dobrze i czekam na jakas relacje foto :)

mam tez nadzieje ze w koncu jakas "legnicka" ekipa sie zbierze

Opublikowano

Chętnie spotkałbym się na spociku w Legnicy :>

Opublikowano

Jak bedzie coś w Legnicy to ja też z przyjemnościa przybędę :>

Opublikowano

To może jako świeżynki na forum zorganizujemy spot. :)

Opublikowano

mówisz i masz, podaj dzień i godzine :P i jesteśmy ;)

Opublikowano

To może jako świeżynki na forum zorganizujemy spot. :)

Jaki zapał do spotowania :th:

Róbcie spotkanko jak najprędzej, nawet dla dwóch aut, bo wypali się ten zapał :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.