Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja oddałem swoje turbo na przegląd i SPA tu Jaczów koło Głogowa http://tracker-glogow.pl/index.html

Mam rok gwarancji na piśmie bez limitu kilometrów.

Przejechałem narazie 5tyś km

Za mało na razie żeby powiedzieć że jestem zadowolony i polecam.

Rozsądna cena, na miejscu...

Chłopaki wożą turbo do Mierzowic koło Prochowic

http://www.mturbo.pl/

Zadzwoń popytaj.

Opublikowano

Też kiedyś do mturbo dzwoniłem. Facet rozgarniety twierdził że głównie do niemiec wysyła!?

wysłane z Commodore 64

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Też kiedyś do mturbo dzwoniłem. Facet rozgarniety twierdził że głównie do niemiec wysyła!?

wysłane z Commodore 64

Ja może nie regenerowałem turbine ale była oddawana do czyszczenia jak i nowa gruszka wraz ze sztanga była wstawiany,zapłaciłem 150 za czyszczenie i 150 za gruche ze sztangą, jeżdżę już prawie rok i złego słowa nie powiem o tej firmie, turbina po czyszczeniu jak i wstawienia gruszki chodzi bardzo poprawnie więc ja mogę polecić mturbo:) zauważyłem że stary post ale może inf się komuś przyda:) pozdro:)

Edytowane przez jarek23

  • 1 rok później...
Opublikowano

Jakaś reaktywacja ???

 

cyt: " Może łatwiej było by skrzyknąć cały LGOM np w Lubinie z promienia np 30 km, Mogły by dojechać osoby z Legnicy, Głogowa, Polkowic no i Lubina.. jak ktoś chętny do organizacji pisać do mnie na priv "

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

SPOT W LUBINIE

12 MAJA GODZ 19

MIEJSCE LUBIN - Parking przy hali sportowej RCS

RCS Lubin. Regionalne Centrum Sportowe Sp. z o.o.. ul. Odrodzenia 28 B

CARETING: Na terenie obiektu jest tzw RANCZO gdzie można zjeść grila czy oczywiście napoić się piwem ,zakupionym oczywiście na terenie obiektu.

Info na FB Grupy:

Audi A4 B6/B7 Division Polska

B6 Bastion Team

Audi 3.0 V6 ASN BBJ AVK

B6 Elite

UWAGA: Właściciel obiektu tj. RCS w Lubinie wyraził zgodę na towarzyskie spotkanie, prośba od właściciela o właściwe uszanowanie parkingu tj 0 bączków i palenia gumy, pozostawienie po sobie porządku, parking jest monitorowany całodobowo i strzeżony, zaznaczył że jeśli coś będzie nie tak będzie interweniował. Także musimy pokazać się z najlepszej strony bo miejscówka jest naprawdę godna uwagi a jeśli by nas było sporo chętnych to ze swojej strony byli by skłonni do podjęcia współpracy w organizowaniu imprez.

Robimy pionierskie spotkanie zobaczymy co i jak będzie i ile osób przybędzie oby nas jak najwiecej

 

Edytowane przez AlexDLU

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

witam. Panowie jest ktoś z Legnicy i by miał chwilę żeby podjechać mi rzucić okiem na auto, oczywiście nie za darmo ;) ja mam całą polskie do przejechania :( 

Opublikowano

Jakie auto? Mam do Legnicy niedaleko to może udałoby mi się pomóc. 

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano

Jeśli ktoś będzie miał do przejechania większy kawałek żeby obejrzeć Małysza to służę pomocą :)

  • 4 lata później...
Opublikowano

Witam Legnica i okolice coś się dzieje czy umarło jak dinozaury ?;) 

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano

Żyje ktoś w Legnicy?

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.