Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście


BarthPL

Rekomendowane odpowiedzi

tak to dolny przedni wahacz tylni to banan .A gdzie był luz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to dolny przedni wahacz tylni to banan .A gdzie był luz ?

Dzięki za odp:) gdzie był luz?tego mi nie powiedział tylko że mam na gwałt wymienić bo może strzelić bo jest duży luz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie szukam w Legnicy gdzie ustawiają zbieżność 3d .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie kiedy jakis spot zrobimy z wieksza iloscia audiczek >>?? :wink:

---------- Post dopisany at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany at 20:24 ----------

Witam panowie szukam w Legnicy gdzie ustawiają zbieżność 3d .

chyba nikt u nas nie ma takiego sprzetu z tego co wiem ale moze sie myle, pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może grill za tydzień w niedzielę?

Sent from my domofon using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ja znów do lasu jadę poćwiczyć szkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tam do lasu bedziesz jechal, dawaj predki na spot-auto grill :decayed: BARTKU jak pogoda dopisze to spoko cos sie wymysli :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie szukam w Legnicy gdzie ustawiają zbieżność 3d .

Daum, Kunice, chłopaki zaopatrzyli się nie dawno w taka machine :kox:

p.s. do zobaczyska na Marsa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Byłem wczoraj na przeglądzie autka bo się kończyło. Diagnosta stwierdził: dolny przedni lewy wahacz do wymiany na już. Po wizycie pojechałem do sklepu,powiedziałem co mam wymienić,zamówiłem lemfordera za 270 zł i jak dostane to będę wymieniał,raczej nie sam. Chciałem tylko spytać czy to w żółtym zaznaczeniu to tel dolny przedni lewy wahacz?? Pozdrawiam:)

http://s9.postimg.org/e6rp7b2ez/Zdj_cie0027.jpg

A jednak,kupiłem lemfordera wahacz a okazalo się że ma stożek za duży niż stara część.Jako że sobota i auto u mechanika stało w legnicy na cmentarnej kupiłem (o dziwo droższy bo lemforder 250 zł) wahacz maxgear za 275 zł,sprzedawca mówił że ludzie biorą.były rouwila za 400 ileś,drogo więc wziałem maxgear. Teraz czytając opinie o tym zastanawiam się czy dobrze zrobiłem:(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Cmentarnej maja najwieksze ceny z Lcy :/

Polece Ci nowy sklep na Ziemowita. Dwoch chlopakow wlasnie z Cmentarnej otworzylo swoje i maja b. dobre ceny :)

Sent from my domofon using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Cmentarnej maja najwieksze ceny z Lcy :/

Polece Ci nowy sklep na Ziemowita. Dwoch chlopakow wlasnie z Cmentarnej otworzylo swoje i maja b. dobre ceny :)

Sent from my domofon using Tapatalk

ceny chore ale mieli na miejscu wahacz.a co to tej firmy to wyczytałem że china,nic,pojeżdże ileś mniej i wymienie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bede w piatek w Lubinie :)

Sent from my domofon using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

nie chcę zakładać nowego tematu bo jest ich pełno ale każdy przypadek trzeba indywidualnie traktować:D

mam uwalony egr po czyszczeniu,robiłem logi i wartości są takie same,nie zmieniają się i do tego na blacie kontrolka silnika a vag pokazuje błąd: 19586 - EGR System: Regulation Range Exceeded

P3130 - 35-10 - - - Intermittent

Jeżdżę z tym tak już prawie 2 miesiąc i od czasu do czasu włącza się tryb awaryjny-120 max,brak przyśpieszenia.Dziś przeskanowałem auto i wywaliło jeszcze błąd 17965 - Charge Pressure Control: Positive Deviation

P1557 - 35-10 - - - Intermittent

Czy ten 2 błąd wiąże się z tym że mam egr uwalony i na blacie kontrolka silnika się świeci??jak wyłącze auto i uruchomie ponownie auto normalnie jeździ,od czasu do czasu wejdzie w ten tryb.

Kolega sztomel odpisał mi raz odnoście mojego egru: jarek23, EGR u Ciebie nie pracuje : albo jest niesprawny albo celowo zaślepiony, nie wiem przez kogo, ale takie jego zachowanie będzie generowało błąd w sterowniku silnika - taka przypadłość akurat w AVF. Widziałem też pracę klapy gaszącej i powiem tak : przypuszczam nieszczelność w układzie podciśnienia albo N239 (raz działa i to zbyt krótko) albo nie działa (widać to na Twoich dwóch filmikach - w pierwszym ni chu chu a w drugim zareagował ale zbyt krótko - sprawnie sterowana klapa gasząca ma być zassana i trzmać w pozycji zamknietej przez 3 sekundy i tak u Ciebie nie było więc albo pada N239 albo podciśnienie na ten właśnie N239. Mierzenie jego rezystancji albo to potwierdzi albo i nie bo raz działa na pół gwizdka a raz wcale więc nie będzie to miarodajne. Masz kogoś zaufanego z Vagiem bo łatwo ktoś Cię może wpędzić w maliny bez Twojej wiedzy w tym temacie.

Potrzebny jest ktoś kto ogarnie u Ciebie podciśnienie i sprawność działania N18, N239 oraz Twoją łatwowierność. Prawda jest taka, że potrzebujesz pomocy ogarniętego w bojach forumowicza z Vagiem by to zbadał i właściwie ocenił bez prób oszukania Cię a łatwo jest wykorzystać fakt, że gdzieś na drodzde do N18 lub N239 będziesz miał nieszczelność na wężykach podciśniienia i ktoś Cię skasuje za coś co w przyrodzie albo będzie występować i jest łatwo daignozowalne albo oszuka i każe wymienić elektrozawory N18 i N239 - a jeszcze gorzej jak ktoś kto nie ogarnia tematu każe Ci te elektrozawory wymienić niepotrzebnie bo najzwyczajniej się na tym nie będzie znał i będzie błądził w swojej diagnozie. To niesamowity przypadek by padły razem N18 i N239 więc najpierw należy sprawdzić czy i jakie do nich dochodzi podciśnienie.

Dałem mu teraz na 3 gaz w podlodze,do 3 tys i zmula:( może jest ktoś z okolic kto by ogarnał to jak to sztomel napisał??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy mam pytanie gdzie w Legnicy można tanio i dobrze polerkę lakieru zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że nigdzie nie ma specjalisty od datailingu, a na każdej myjni ręcznej, czy to Wijacki, czy RMS zaproponują Ci kompleksowe odświeżenie lakieru - jakość usług fatalna... Pasta tempo i jazda - na tej zasadzie się działa w Legnicy.

Kiedyś na Krętej w podwórku był człowiek, który się tym trudnił, ale już go nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Struga jest auto detailing ;) Tylko wg info na FB, zaprzestali działalności? Trza by no nich zatarabanić ;)

https://www.facebook.com/pages/Auto-Odnowa/186309651464491

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam, to już jaki dyskont spożywczy dla osiedlowych tubylców stoi chyba w tej chwili:decayed:

---------- Post dopisany at 11:35 ---------- Poprzedni post napisany at 11:25 ----------

2012r. zakończenie działalności :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...