Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

S6 C7 Avant TATOWÓZ cz. 2 :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

jesli chodzi o sportsmile to terminach nic nie wiem, ale o kosmicznych cenach juz tak.... z rogalem juz gadalem 

 

ps. gdzie serwisujecie swoje auta, ewentualnie dokonujecie napraw (interesuje mnie tylko woj lubelskie i mazowieckie)

Opublikowano

Rowniez slyszalem o sportmile same dobre opinie:) Wiec ciekawy jestem co jest nie tak u nich oporcz cen z wysokiej polki..

Opublikowano

Widzę snajper ze ESa dalej płata Ci figle.. 

Juz mogłaby odpuścić co? I bezawaryjnie trochę pośmigać??

Opublikowano
  • Autor

Binek szkoda gadac :/

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Śledze temat od dłuższego czasu i kurde aż mi przykro jest.. taka fajna fura i wciąż coś. Nawet ta opcja z mechanikiem musiała trafić na Twoją eSę.. (ostatnio Cię wspominałem bo miałem analogiczny problem z komputerem-serwerem w firmie, który poszedł do naprawy i po 3 godzinach miałem odebrać heh)

oby już było z górki. Limit musi się wyczerpać. Powodzenia!

ps. Jak będziesz w jakiś wtorek wieczorny w Warszawie to wpadnij na spota do Arcadii. 

Edytowane przez Kosmita

Opublikowano
  • Autor

na razie odpukać nic się nie dzieję, katalizator się nie odzywa, byliśmy na weekendzie z rodzinką na wypadzie 350 km, no i mocno na plus zaskoczenie, spalił 10,2 litra, fakt że troche emerycko sie jechało i mega pusto było, ale to jakiś plus :) 

Opublikowano
  • Autor

we wtorki to mi się nie zdarza bywać w wawie, na weekendach szybciej ;) 

Opublikowano
Dnia 14.05.2017 o 20:05, snajper1998 napisał:

we wtorki to mi się nie zdarza bywać w wawie, na weekendach szybciej ;) 

Jak bedziesz chcial polatać w sobote np i bedziesz wieczorem pozniejszym to odzywaj się na priv.

Opublikowano
  • Autor

ok dzięki , odebrałem dzisiaj kodiaqa, kuźwa za***iste auto, gdyby tylko silniki i moce były lepsze :/ ,no ale co się odwlecze, planuję po gwarancji zrobić najszybszego kodiaqa w Polsce :)

Opublikowano

Na gwarancji tez mozesz sobie Boxa zalozyc :D , by "żyło" się lepiej :D .

Opublikowano

Daj jakas fotke Skody.

Opublikowano
Dnia 22.05.2017 o 15:21, snajper1998 napisał:

ok dzięki , odebrałem dzisiaj kodiaqa, kuźwa za***iste auto, gdyby tylko silniki i moce były lepsze :/ ,no ale co się odwlecze, planuję po gwarancji zrobić najszybszego kodiaqa w Polsce :)

Dobre podejście :) Muszą w jakiś sposób dzielić rodzinne samochody.. żeby Audi i VW się sprzedawały..

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

obiecane, sorki że tak długo  

 

 

Opublikowano

a jak tam eska dalej śmiga? Czy juz na bok odstawiona z racji kodiaqa? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

smiga ale na dłuższe wyjazdy rodzinne biorę skodzinę 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

https://www.otomoto.pl/oferta/audi-rs3-szybkie-530hp-nardogrey-krajowy-leasing-cesja-odstepne-ID6yVQFx.html

 

jest mi ktoś w stanie wyjaśnić jakim cudem gość pisze o gwarancji fabrycznej, po wykonaniu dość znacznych modyfikacji mechanicznych....??

Opublikowano

Zapewne gwarancja nie obejmuje silnika ale ktoś zapomniał tego dodać 

Opublikowano

Czasem tunerzy oferują opcje że jak zrobisz przeróbki u nich na gwarancji to na elementy na które stracisz gwarancję oni dają swoją. Więc może o coś takiego chodzi. 

Opublikowano
  • Autor

no raczej gość pisze o o 3 letniej gwarancji producenta...

Opublikowano

Tez sie rozglądasz za RS3 Sportback? Czy tak po prostu zwróciłeś uwagę na ta gwarancje?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.