Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Muzyka w naszych autkach

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 352,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Opublikowano


:decayed:
Opublikowano

Muskel1 :good:

Opublikowano

W sumie nie moje klimaty ale fajnie się wkręca od 0:43 no i ta miła Pani od 0:51 ehh....

Opublikowano

ja mam wielką rozbieżność w słuchaniu muzyki, od disco polo na dobrej bani po dobrego starego polskiego rocka, Dżem, czy muzykę klubową i czarne rytmy, wszystko zależne od nastroju :wink4:

Snoop Dogg , Dr. Dre - Still D.R.E.

DMX - Ruff Ryders Anthem (Dirty)

lans i bałns w autku obowiązkowy :kox:

Opublikowano

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

das ist gut ; DD

Opublikowano

Kowi daj troche old schoolowych kawałkow trance house :naughty::decayed: bo wiem ze na Ciebie zawsze mozna liczyc :)

Opublikowano

ja mam wielką rozbieżność w słuchaniu muzyki, od disco polo na dobrej bani po dobrego starego polskiego rocka, Dżem, czy muzykę klubową i czarne rytmy, wszystko zależne od nastroju

To tak jak ja. Aż nie mogę się doczekać, aż ktoś wrzuci tutaj jakiś kawałek disco polo i na trzeźwo otworzę ten wątek - umrę ze śmiechu :)

BTW,

Opublikowano
właśnie sie wybieram na Armina :> ,napewno bedzie pieknie. [br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 18:13_________________________________________________no i cos jeszcze :
,
, Ruby & Tony vs Rio Vegas - Inside You |[HD]| ,
Opublikowano

jak się nazywa pierwsza nuta w tej kompilacji?

http://video.eurosport.pl/watts/watts-zap-part-3_vid158613/[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 21:32_________________________________________________

takich kawałków już nie robią...

Dr.Dre & Snoop Dogg - The Next Episode[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 15:17_________________________________________________Snoop Doggy Dog ft Dr. Dre, Nate Dogg - Lay Low

proszę o więcej dobrego czarnego, prawdziwego rapu, ostatnio ściągnąłem trochę kultowego Notoriousa B.I.G. Poppa i 2Paca ale większość na Youtubie słabej jakości :wallbash:

Opublikowano
:)
Opublikowano

proszę o więcej dobrego czarnego, prawdziwego rapu, ostatnio ściągnąłem trochę kultowego Notoriousa B.I.G. Poppa i 2Paca ale większość na Youtubie słabej jakości :wallbash:

http://www.youtube.com/watch?v=sEItA4HCXRo

http://www.youtube.com/watch?v=bMJZ7RgCdhk

http://www.youtube.com/watch?v=cP0wsET8__Y

- OSTR wzorował sie jednym kawałkiem na tym samplu

Rasowe czarnuchy :naughty:

Opublikowano

Ryszard Rynkowski - Jedzie Pociąg Z Daleka

A tu coś odemnie : ) Całkiem sympatyczna muzyka i tekst !! pierwsza zwrotka jest miazgą.. !

Opublikowano
Opublikowano
Opublikowano

The Outlawz :good:

właśnie wyszła ich nowa płyta :kox:

zespół założony przez Tupac-a :naughty:

The Outlawz - Dream Big (Official Video)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.