Skocz do zawartości
IGNOROWANY

warsztat diagnostyczny


zielonyvcds

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałbym zaczerpnąć opinii od Was koledzy na temat pewnego pomysłu,który zrodził mi się w głowie pewnego czasu.

Otóż myślę dość poważnie nad warsztatem,który zajmował by się diagnozowaniem samochodów marki bmw,grupy VW,oraz koncernu GM.

Mam miejsce oraz fundusze na to by zainwestować w ten pomysł,jednak chciałbym usłyszeć coś na ten temat od osób trzecich.

Czy taka wizja w ogóle ma jakikolwiek sens? Czy warto zainwestować pieniądze w tym kierunku? Ewentualnie jak w ogóle zacząć??

Wyrażajcie wszystkie opinie,przede wszystkim te szczere.Pozdrawiam.

p.s Proszę o opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No chciałbym naprawę ale nie mam kompetencji do tego

sama diagnostyka moim zdaniem na bank nie przejdzie. klient który odstawia auto do serwisu woli raczej załatwić wszystko w jednym miejscu niż jeździć w jedno na diagnostykę a w drugie na naprawę gdzie pewnie powiedzą mu "a kto Panu takich głupot nagadał". zorientuj się jak wygląda sytuacja gdybyś chciał jakiegoś mechanika zatrudnić z urzędu pracy, pewnie są jakieś pieniążki z unii na doposażenie miejsca pracy albo szkolenia dla pracowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozwiń myśl

cabanmat

jeśli możesz,cholera wielka szkoda bo strasznie pokładałem w tym nadzieje ale muszę przyznać rację i też ta mysli mi przeszła przez głowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz fundusze ja poszedł bym w stacje kontroli pojazdów. Znajomy ma i mówi że będzie otwierał druga bo ładna kasa z tego jest. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie funkcjonuje taki warsztat. Stacja kontroli, 3 stanowiska mechaników, sklep z olejami i laserowe ustawianie zbieżności. Właściciel raczej zamożny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli iść raczej w stronę stacji kontroli pojazdów,orientujecie się może jakie są wymogi otwarcia takiego czegoś?? można dodać do tego również diagnostykę i właśnie sprzedaż olejów.


możecie podać tak na oko jakie fundusze są potrzebne mniej więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W chuuuu kasy caly sprzet musi byc z UDT a to mnozy wartosci.... Zapytaj o projekt to sie dowiesz. Moj prezes wkopal pare milionow w nowa stacje z duzym warsztatem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W chuuuu kasy caly sprzet musi byc z UDT a to mnozy wartosci.... Zapytaj o projekt to sie dowiesz. Moj prezes wkopal pare milionow w nowa stacje z duzym warsztatem

w którym miejscu jest ta stacja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...