Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zabranie prawka na 3 miesiace


muunv

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie polityka zakazana na forum, więc raczej trzeba z tym skończyć.

Poza tym cisza wyborcza nam się zbliża, więc ... ode mnie tyle w temacie nie prawka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, kazdy komu zabrano prawko, ma prawo odwolac sie do Trybunalu Konstytucyjnego. Nie mozemy byc karani dwa raazy za to samo. Mandat i zabranie prawka.

Wie ktos kto wymyslij ta infeligentna ustawe?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że płaczesz, bo akurat Tobie zabrano prawko, za co masz pretensje do całego świata i szukasz dziury w całym przepisie. Od dawna trąbiono o tym i to tylko i wyłącznie Twój problem, że nie umiesz się do tego dostosować. Popełniłeś wykroczenie, to ponieś jego konsekwencje, weź na klatę i przestań tu kozaczyć, bo Twojego cwaniactwa nie da się już czytać. Dobrze, że ten przepis wszedł, jak już nie jeden to tutaj napisał, bo przynajmniej utrze nosa takim jak Ty. Dorośnij chłopie i bądź odpowiedzialny, bo nic się nie dzieje bez przyczyny. Widać, że młody jesteś i tego nie rozumiesz, skoro używasz określeń typu "pies" itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że płaczesz, bo akurat Tobie zabrano prawko, za co masz pretensje do całego świata i szukasz dziury w całym przepisie. Od dawna trąbiono o tym i to tylko i wyłącznie Twój problem, że nie umiesz się do tego dostosować. Popełniłeś wykroczenie, to ponieś jego konsekwencje, weź na klatę i przestań tu kozaczyć, bo Twojego cwaniactwa nie da się już czytać. Dobrze, że ten przepis wszedł, jak już nie jeden to tutaj napisał, bo przynajmniej utrze nosa takim jak Ty. Dorośnij chłopie i bądź odpowiedzialny, bo nic się nie dzieje bez przyczyny. Widać, że młody jesteś i tego nie rozumiesz, skoro używasz określeń typu "pies" itp.

"Płaczą" też Ci, którzy ciągle mają prawko. Bo jak już zostało powiedziane nie wierzą w dobre intencje ustawodawcy. Co ty na to? Edytowane przez mech15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to logiczne, że nic w tym kraju nie jest dobrą intencją ustawodawcy, tylko m.in. łataniem budżet państwa z naszych podatków i mandatów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie budżetu państwa a samorządów.

Czekam aż jakieś porządne antyradary skonstruują, bo póki co to co jest na rynku raczej słabo się spisuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się dopiero zacznie dyskusja jak stawki mandatów wzrosną od nowego roku.

Przecież wzrosły już ponad 3 krotnie czy mi się wydaje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że płaczesz, bo akurat Tobie zabrano prawko, za co masz pretensje do całego świata i szukasz dziury w całym przepisie. Od dawna trąbiono o tym i to tylko i wyłącznie Twój problem, że nie umiesz się do tego dostosować. Popełniłeś wykroczenie, to ponieś jego konsekwencje, weź na klatę i przestań tu kozaczyć, bo Twojego cwaniactwa nie da się już czytać. Dobrze, że ten przepis wszedł, jak już nie jeden to tutaj napisał, bo przynajmniej utrze nosa takim jak Ty. Dorośnij chłopie i bądź odpowiedzialny, bo nic się nie dzieje bez przyczyny. Widać, że młody jesteś i tego nie rozumiesz, skoro używasz określeń typu "pies" itp.

Ani nie kozacze ani nie cwaniacze jak to ujales. Zadalem proste pytanie w pierwszym poscie. To, ze nazywam policje "psami" nie oznacza, ze do czegos wedlug Cb nie doroslem. Nie mam szacunku do psow i miec nie bede. I nie uwazaj sie, za osobe ktora ma pouczac bo jestes starszy. Jest masa ludzi nawet w Twoim wieku i starszych ktorzy mimo doswiadczenia zyciowego tez tak nazywaja policje lub inaczej.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, zwariowaliście! Kto normalny jeździ więcej niż 100km/h w terenie zabudowanym?! Jeszcze się rzucacie, że ustawodawca to, a tamto. I bardzo dobrze, że wprowadzili ten przepis. Człowieczeństwo przynajmniej na chwile będzie miało jednego debila mniej na drodze. Jestem ciekaw czy jakby Twoje dziecko zostało potrącone przez kretyna, który jechał ponad setką w zabudowanym byś był szczęśliwy. Są dwie strony medalu. Chcesz jeździć szybko jedź na tor albo jakieś lotnisko, ale nie na publicznej drodze, gdzie chodzą dzieci, niewinni ludzie. Owszem, większość łamie przepisy, ale przekroczenie tak znacznie prędkości to już kretynizm. Sam nie jestem święty, trochę przekraczam prędkość, ale w granicach zdrowego rozsądku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mam myśleć? Teren zabudowany nie jest bez powodu, to nie tor. Mam gdzieś Wasze zdrowie jeśli rozwalicie sie z własnej głupoty i brawury, ale nie krzywdźcie niewinne osoby. 31 października mija równo dekada, kiedy moja koleżanka została potrącona, szła poboczem (brak chodnika niestety), koleś wpadł do wioski mając 110km/h i wiesz co? 3 dni później byłem na pogrzebie. Miłe? Ona wtedy była dzieckiem, całe życie miała przed sobą. Wszystko to zaprzepaścił człowiek, który myślał, że jest mistrzem kierownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale takie podejście do sprawy jest nieuzasadnione. Co innego jak chodzą ludzie, masz co chwila pasy, droga jest wąska i co chwila jedzie ktoś z przeciwka, a co innego jak droga, szeroka pusta albo jest noc...

No sory, ale z podziemia ci nikt nie wyskoczy, przecież widzisz czy ktoś jest przy drodze lub się do niej zbliża. Jeżdżąc szybko najbardziej boje się zwierząt, bo ludzie nie wyskakują ci przecież z kukurydzy!

Zobacz przykładowo tutaj - cały czas jest zabudowany:
https://www.google.pl/maps/place/Konstantyn%C3%B3w+%C5%81%C3%B3dzki/@51.7585747,19.2705726,3a,75y,289.22h,74.65t/data=!3m6!1e1!3m4!1sjq_THklP1m6zPJp77PAk6A!2e0!7i13312!8i6656!4m2!3m1!1s0x471a4ae5535334c7:0x5107b380d9b503ac!6m1!1e1
I co wszyscy mają jechać 50, bo jakiś idiota tak sobie wymyślił?

Edytowane przez Emejcz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On też myślał, że droga pusta, ludzi nie ma, a tu zaskoczenie. Piszesz jakbyś nigdy się nie pomylił. Tyle, że przy tej prędkości jeden błąd i ktoś może zginąć.


a co do tego tego, że ludzie nie wyskakują CI przed maskę: http://kartuzy.info/wiadomosc,23753,Leszno-Smiertelne-potracenie-mezczyzny.html

Dlatego uważam, że 100km/h w zabudowanym to zdecydowanie za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylę się a i owszem, ale uważam, że nie powinno się popadać w paranoje. Jestem zwolennikiem surowych kar jak coś się zadzieje aby każdy mógł brać odpowiedzialność za swoje czyny, by mógł sobie odpowiedzieć na pytanie czy rzeczywiście godzi się podjąć takie ryzyko i mówię ogólnie, a nie tylko w kontekście ruchu drogowego. Sprzeciwiam się jednak stanowczo karaniu za bzdury na lewo i prawo w celu zarobienia kasy.

Edytowane przez Emejcz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zauważyłem by już mandaty wzrosły przynajmniej nie za przekroczenie prędkości ale zapewniam że wzrosną i będzie boleć jak ktoś sobie pozwala na drodze.

Edytowane przez machina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...