Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[BPW] wymiana walka rozrządu - czesci

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

z wyjatkiem AJM, w ktorym cofa sie 225st. wszystkie pozostale PD cofa sie o 180st.

Opublikowano
  • Autor

No i Piotr wykrakal. Szukam czapki. Gniazda wyrobione. Myslalem o tulejowaniu ale brak opini. Znalazlem sluczna uzywke :)

Gliwica dana na sprawdzenie i planowanie.

Panowie, jakie sa momenty i kolejnosc dokrecenia srub glowicy?

Opublikowano

Gniazda pompek czy hydro popychaczy wyrobione ?

A może jedne i drugie :naughty:

Polskie głowice są z plasteliny , ja szukam niemieckiej , od jakiegoś niewysilonego motoru typu AVB , najlepiej z rozsądnym przebiegiem :decayed:

Edytowane przez piotrsob1

Opublikowano
  • Autor

Gniazda pompek. Znalazlem glowice od axb w dobrych pieniadzach to sie nie zastanawialem...

Oringi na pompkach po przebiegu okolo 60 tys.

6307b428c1e7e4756a29650fd8a4590e.jpg

Opublikowano

No nie widziałem jeszcze dolnego uszczelniacza pompki w takim stanie :decayed:

Nie telepało motorówką na biegu jałowym ? :eusathink:

Z ciekawości, jaki nalot motorówki ?

Edytowane przez piotrsob1

Opublikowano
  • Autor

308 tys...

Ale bipy i korekcje mi sie strasznie pogorszyly.

Opublikowano

Mam od BRB oraz od AVF/AWX w bardzo dobrym stanie.

Opublikowano

308 tys...

Ale bipy i korekcje mi sie strasznie pogorszyly.

Nalot 2 razy większy od mojej :decayed:

Aż dziwne że tyle czapka wytrzymała :hi:

Opublikowano
  • Autor

Na sile dalo by rade ja zlozyc i tez by latala. Ale u innego wlasciciela :) jak juz robic to porzadnie ;)

Opublikowano

:thumbup1:

Opublikowano

No i Piotr wykrakal. Szukam czapki. Gniazda wyrobione. Myslalem o tulejowaniu ale brak opini. Znalazlem sluczna uzywke :)

Gliwica dana na sprawdzenie i planowanie.

Panowie, jakie sa momenty i kolejnosc dokrecenia srub glowicy?

Kupisz uszczelke głowicy to jest rozpiska z kolejnością i etapami.nowe śruby do głowicy kup i zwilż olejem śruby jak będziesz dokręcał czape.
Opublikowano
  • Autor

Ok ;)

No to jeszcze momenty na kolektory i mam wszystko :)

Znalazlem cos takiego. Ta kolejnosc i momenty sa ok?

7397835f496aea8b7f243494fd0621b8.jpg

Edytowane przez niestandardowy

Opublikowano

Jo

Opublikowano

kolektor ssący i wydechowy 25Nm

świeca żarowa - Ceramika - 12Nm / Stalowe - 15Nm

dane masz dobre...

Edytowane przez SotoM

Opublikowano
  • Autor

Dziekuje bardzo :) edytuje pierwszy post jak bede mial chwile wolnego to bedzie dla potomnych :)

A propo momentow i kolejnosci dokrecania srub to w ori uszczelce ich brak :) dlatego tez dopytywalem

694e7424dbe5467c7d680d8625c65d36.jpg

b09d8a5c1aa0067ccae13bf8de9ff95c.jpg

Opublikowano

W zamiennikach jest rozpiska. Jak wiele za ori uleszczke....?

Opublikowano

Dobrze dobrałes grubosc ?

Opublikowano
  • Autor

Uszczelka okolo 210 zl po rabatach. Jutro sprawdze na FV bo bralem wszystkie uszczelki i sruby nowe z serwisu.

Co do grubosci, dwa oczka byly dwa oczka kupilem ale zmieniana byla glowica. To dobrze?

Opublikowano

Uszczelke dobiera sie do bloku z tłokami a nie do głowicy.

A tak na marginesie, po co pchasz tyle kasy w tego trupa ?

Edytowane przez Dev

Opublikowano
  • Autor

Nie pekaj, odwdzieczy sie :)

Swoja droga Dev, gdybys mial do wyboru uszczelke erlinga za 180 zl a ori za 200 ktora bys wybral?

Sruby ori po rabacie wyszly mnie drożej o 20 zl niz w IC ;) nie kumam pojecia ladowanie kasy w parcha. To po prostu tyle kosztuje :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.