Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[AFN] dizel powyżej 3 tys nie ciągnie


33Pietrek?

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje pomocy, na poczatku moje auto 1.9 tdi 110 km afn moc 200 koni, a mianowicie chodzi o to ze auto jaj dam w podłogę na 3 biegu i wyżej to idzie do 3 tys pompuje 1.7 1.8 bara a po wyżej tych obrotów schodzi do 0.5 bara i juz nie ciągnie. Jaka może być przyczyną? Zostało wymieniane wszystko od zaworka n75 przeplywka, przekładalem mapsensor, sprawdzane wszystkie przewody podciśnienia, cały dolot...wszystko jest ok juz ręce opadaja

Edytowane przez 33Pietrek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy pozniej moc wraca czy najzwyczajnie wpada auto w TA i trza robic reseta?

No i bez logow to ciezko cos powiedziec.

A te 200 koni z hamowni czy tak na oko. Bo w AFN to troche sporo jak na ten silnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jakie seryje turbo w afn pompuje 1.8?????????

Przeciez wiadomo a zeby taką moc osiągnąć to trzeba coś wymienić a co to już wiadomo.

Prosze nie piszcie ze to dużo bo to jest jeszcze z zapasem.

:vaglogi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że to ciśnienie robi Ci moc ? Na ile jest ustawione, może jak lecisz na overbooscie to się nie dziw, że powyżej 3k jest drop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ze wasz wszystkich głową boli wiec ok auto nie jest seryjnie, nikt nie jest głupi i wiadomo ze na seryjnych grach tyle nie wyjdzie:) auto ostatnio hamowane na 193km i 409 nm ale to było 2 lata temu po tym czasie poszło parę przeróbek i napewno jest więcej lecz jeszcze nie hamowany. Jeżdżę tak 5 lat i nic się nie dzieje a nogę mam bardzo ciężka. Auto nie wpada w ryb awaryjny tylko przestaje jechać i puszcza na 0.5 bara a gdy nie wciskać w podłe to ciągnie ale już tyle nie pompuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ciekaw jestem co tam było nie tak??

Edytowane przez GozzeR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okazlo sie ze dolot od turba do filtra powietrza był przyczyna... dolot miałem gumowy seryjny od 110, przy takiej mocy zasysało rure i blokowało doplyw powietrza do turbiny.

A ze załozylem filtr itg to bardziej auto ożyło:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jakie seryje turbo w afn pompuje 1.8?????????

Przeciez wiadomo a zeby taką moc osiągnąć to trzeba coś wymienić a co to już wiadomo.

Prosze nie piszcie ze to dużo bo to jest jeszcze z zapasem.

:vaglogi:

u mnie jak dłuższy czas autem jezdziła żona i calkiem zasyfiła geometrie w turbie to biło bez problemu 1.8 bara na kazdym biegu.

mam załozony wskaznik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dłuzej przytrzymałem na obrotach to tak ale fakt faktem ze jest w stanie bić cisnienie 1.8 bara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...