Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BMW E90 320D 2011 M-Pakiet+Performance 184KM MT by Doradca

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

w tygodniu dystanse zmianiam na 10mm własnie

Opublikowano

Oj i u mnie tył woła o dystans..ale mam ori śruby zabezpieczające i trochę mi szkoda wkładać zwyklaki :kwasny:

Opublikowano

Aj tam, bez jednej śruby też można jeździć :D

Opublikowano

Można nawet na jednej :-)

Szwagrowi kiedyś odkręcili po 4 śruby w kołach - zostały tylko zabezpieczające.

Zaskoczył dopiero po jakichś 50 km, jak złapał większą prędkość.

Opublikowano

Można można..tylko szkoda żeby fura została na pustakach bo komuś się zachce za***ać :wink:

Opublikowano

Ja ostatnio przeklnąłem śruby zabezpieczające jak musiałem odkręcić jedną dojebaną przez mechanika na amen. Przejściówka się poddała i zaczęła się rzeźba....

Jeśli ktoś często parkuje pod chmurką to ma to jeszcze sens...

Opublikowano

No ja nie mam garażu więc niestety ;)
Przejściówkę dostaniesz w ASO ja zamawiałem 40 zł

Opublikowano
  • Autor

no i chu... bombki strzelił - wibracje wróciły tyle że tym razem zdąrzyłem wjechać na warsztat jak jeszcze objaw wibracji wystepował - mechanikowi wystarczyło przejechanie 1km (po 3 nieudanych próbach diagnozy) aby wytypować dwumase :facepalm::facepalm::facepalm: - teraz jest jeszcze gorzej niż wczesniej wibracje sa na wcisnietym sprzegle powyzej 2500 tys kazda zmiana biegu to brrr i wibracje autem lekko telepie i buja przy gaszeniu i odpalaniu - zaczeło szarpać przy ruszaniu

sprzegło 970 zł LUK

dwumas 2300 zł LUK

robota 500 zł

powoli zaczynam żałować kupna BMW - to kpina żeby po 117500 km dwumas padał - a przebieg na 100000% ori

W b8 miałem 225 000km i powoli wypadało tam zajrzeć może ale nie było objawów typowych dla dwumasy.

No nic trzeba wymienić i cieszyć się jazdą - teraz na 100% wpada program bo jak mam nowe heble opony i zespół napędowy to grzech nie robić.

PS przymierzam sie do zakupu auta dla fanu któ®e od biedy bedzie moja żona użytkować - mocno interesuje mnie megane II RS lub Clio III RS - tym ostatnim jeździłem i do miasta to istny szatan - Koleś miał jeszcze lpg założone to dodatkowo oszczędne bo to wolnossący motor

Opublikowano

Żałujesz kupna BMW bo po 117k musisz wymienić dwumas ? To jest dopiero kpina :) - wystarczy że ktoś przed Tobą nie umiał jeździć dieslem i gotowe.

Nikt Ci na pewno nie mówił że będzie tanio.

Zresztą powiedzenie Będziesz Miał Wydatki znikąd tez się nie wzięło :)

Opublikowano

Niestety cyny są niemiłosierne ;) ale ja do Audi już nie wróce.

Opublikowano

Tzn w porównaniu z audi są chyba podobne, no może delikatnie wyższe. Jeśli chodzi o a6 vs e60 to jest ta sama półka cenowa.

Opublikowano

ale ja do Audi już nie wróce.

grzeszysz :decayed:

Opublikowano

ale ja do Audi już nie wróce.

grzeszysz :decayed:

Jest tylko człowiekiem, każdy popełnia błędy :D
Opublikowano
  • Autor

ogolnie auto super ale czesc typu dwumas powinna wytrzymac wiecej niz 100kkm moim zdaniem - albo kosztowac o wiele mniej :) czesci juz czekaja w sobotę wstawiam auto - o dziwo od 2 dni aut jezdzi znów poprawnie nie ma żadnych wibracji i szarpania

Opublikowano

Może to jednak coś innego ? :naughty:

Części sam zamawiałeś czy Top Service ?

Opublikowano
  • Autor

sam sam - zawsze sam czesci kupuje na iparts bo roznice w cenie sa kolosalne - na komplecie dwumasy i sprzegla prawie 1000 zl

Opublikowano

Dwumas wytrzyma tyle, ile mu pozwoli użytkownik... taka prawda niestety.

U mnie kiedyś, chyba dwumas, wkur... mnie przez jakieś 2 tygodnie. Auto szarpało, trzęsło się itd.

Jak się w końcu zacząłem zabierać za wymianę (gdzie i za ile kupić), to ... przestało, a auto przejeździło jeszcze rok (25 tyś) do wymiany sprzęgła podczas której okazało się, że dwumas w bardzo dobrym stanie. Teraz kolejny rok i ... objawów brak.

Więc pewnie to nie był dwumas, na co wskazywały wszystkie objawy.

Opublikowano
  • Autor

Auto po serwisie - wymienione sprzegło i dwumas - teraz jeździ jak marzenie :)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Jeśli masz N47D20A to radziłbym Ci jak najszybciej go sprzedać :wink:

Opublikowano

Kolega ma już nowszy motor po zmianach.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.