Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AVF po zabiegu, proszę o opinie.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jakaś mocna ta seria... Ponad 150 kucy w seryjnym 1.9 TDI to nie widziałem, może auto było już po jakimś programie?

Opublikowano

Ja bym niutona dał trochę wyżej i sprostował wykres.Tak jak kolega pisze skąd taka moc w seryjnym?.

Edytowane przez Leopold27

Opublikowano
  • Autor

no chłopaki też się mile zaskoczyli, ale potwierdzili że jest to 100% seria i nic nie było wcześniej dłubane. Seryjne graty, kat. wywalony.

Opublikowano

Skoro seria 155 to skąd tak słabo po modzie ? Nie uwierzę, że na seryjnym sofcie i gratach tyle wyciągnęło, coś w autku musi być zmienione, intercooler+wydech ?

Edytowane przez QaDo

Opublikowano
  • Autor

Skoro seria 155 to skąd tak słabo po modzie ? Nie uwierzę, że na seryjnym sofcie i gratach tyle wyciągnęło, coś w autku musi być zmienione, intercooler+wydech ?

Po 1szej zmianie softu wyszło 184 ale stwierdzili, że przy takim programie seryjna turbina może szybko zakończyć żywot. Po 2gim sofcie zostawili tak jak przedstawia wykres. Może hamownie muszą skalibrować :kox: ?

Opublikowano

No a jaki dół ma niesamowity, tam będzie koło 315Nm przy 1500obr

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

170KM to by mi pasowało :D a 383Nm to nie przypadkiem 100Nm wiecej niż seria ? :eusathink:

Opublikowano

U mnie przed programem hamownia u Rogala też wypluła sporo bo 153KM/335NM, po programie wyszło 170KM/386NM. Jeżdżę tak od ponad czterech lat i przejechałem ponad 120tkm bezawaryjnie, jedynie co to ze względu na Q musiałem tarczę sprzęgła obić kevlarem.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

U mnie seria też była ponad 150KM a po delikatnym sofcie wyszło jak w moim podpisie:) Narazie 1.5 roku bez awarii tylko sprzęgło wymienione na BRD

Opublikowano

Ile kosztuje obicie tarczy sprzęgła kevlarem?

Opublikowano

Ile kosztuje obicie tarczy sprzęgła kevlarem?

sama tarcza 150zł + kw

Opublikowano

Ile kosztuje obicie tarczy sprzęgła kevlarem?

sama tarcza 150zł + kw

i na standardowym dwumasie to pociągnie?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dwumas i sprzęgło mam od BRD. Jak narazie wszystko w jak najlepszym porządku.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

U mnie też seria była 152 KM, od około 40 tys km mam 168 KM, sprzęgło z dwumasą od BRD jakieś 15-20 tys km. Program w Dynosofcie Katowice.

AVF-y tak mają już seryjnie :)

Opublikowano

U mnie też seria była 152 KM, od około 40 tys km mam 168 KM, sprzęgło z dwumasą od BRD jakieś 15-20 tys km. Program w Dynosofcie Katowice.

AVF-y tak mają już seryjnie :)

no to delikatnie go podciągneli

Opublikowano

U mnie też seria była 152 KM, od około 40 tys km mam 168 KM, sprzęgło z dwumasą od BRD jakieś 15-20 tys km. Program w Dynosofcie Katowice.

AVF-y tak mają już seryjnie :)

no to delikatnie go podciągneli

To było najdroższe kilkanaście konie :) ale bezpieczne

Opublikowano

U mnie na serii wyszło 139,7 hp i 310,6 Nm fakt ze podczas pomiaru było ok 32 st. ciepła

Opublikowano

Umnie troszkę mocniej 184.8hp 384.6nm sprzęgło od brd komplet ponad 20tys przejechane

Opublikowano

Zmierz moc na innej hamowni a się rozczarujesz.... jak dla mnie pomiar mocno zawyżony.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.