Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BEX] Bex'a ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po ponad półrocznych poszukiwaniach udało mi się znaleźć wymarzoną Bex'e :)

 

Audi A4 B6 1.8T quattro Avant S-line

 

2n8czlu.jpg

2vj4rir.jpg

 

Silnik : 1.8t quattro 190KM 

Wyposażenie

- pakiet s-line wewnętrzny
- tempomat
- szyberdach
- fotele Recaro podgrzewane
- 4x el. szyby
- klimatrtic
- klimatyzowany schowek
- parktronic tył
- xenon
- DRL
- Felgi 17" opony lato nowe + zima
- radio Alpine

Dodatkowo auto zostało wyposażone w

- zderzak s4
- gwintowane zawieszenie Blinstein
- hamulce przód Porsche 911 Gt2 Turbo
- hamulce Tył audi a6 c6 3.0tdi

Odbudowa silnika śierpień 2016r

- zmiana głowicy na BFB po kompleksowej regeneracji
- nowe panewki
- nowe pierscienie
- nowy napinacz łancucha + łancuch
- nowa pompa oleju + łancuch
- wymienione na nowe wszystkie uszczelniacze silnika
- kpl sprzegło z dwumasem AWX + kevlar

Modyfikacje przeprowadzone w kwietniu 2017r

- Turbo z 2,5l 340km audi rs3/ttrs/sq3 (2014r)
- wtryski Bosch 630cc
- TIP 3"
- Downpipe 3"
- układ wydechowy przelotowy na 4 tłumikach 3"-2,5"
- Dv properfect
- intercooler 550x230x65 (2.5" orurowanie)
- ostrzejszy wałek z ADR "J"
- powrót paliwa z listwy + regulator na listwie (AWT)
- przepływomierz 3"
- cewki zapłonowe ASN
- kute korbowody jr spec ( sworznie pasowane i wyważane w Krasnobrocka Racing)
- sprzegło obite kevlarem
- swiece ngk pfr7s8eg

 

Na dzień dzisiejszy Audi dysponuje moca 334KM i 421NM! Zakres przeprowadzonych modyfikacji
pozwala na generowanie mocy do 400KM (odpowiednio przygotowana głowica + mocniejsze sprzegło)
W/w modyfikacje/soft wykonywane były w Dzikun Performace i WWE Tuning!
 

 

19911619_1450719114994816_1678517978_o.jpg

19989189_1450719104994817_645471895_n.jpg

20048866_1450719294994798_750512253_o.jpg

20048706_1450719288328132_451292831_o.jpg

19885562_1450719214994806_1238111463_o.jpg

19885987_1450719141661480_534834521_o.jpg

19897485_1450719101661484_737435753_o.jpg

19893844_1450719201661474_1559754826_o.jpg

19885807_1450719168328144_2014019779_o.jpg

Edytowane przez rafal-pl
aktualizacja

Opublikowano

Kupiłeś te dwie puchy końcowe z Magnaflow ? :wink:
Nie lepiej było ciągnąć wydech od DP 3 cale -> 2x 2,5 do końca ?

Opublikowano
  • Autor

Generalnie to auto jest rodzinne :) Nie chcę żeby mi dzieci ogłuchły :D
ale 2x2" zawsze można zrobić 2x2,5"

Ta srodkowy i koncowe MF

A jak nie zagra wsio tak jak chce to Ci pod domem to wszystko zostawie :P

Edytowane przez rafal-pl

Opublikowano

Dobrze, że zminiłem adres :grin::grin:

Opublikowano

Tarcze i zaciski Porsche? Możesz dać foto?

Opublikowano
  • Autor

Jak będę w domu to pstrykne o ike nie zapomnę :)

Opublikowano

Fotele takie jak u mnie robią robote :) a tak to wyposazenie malina :)

Opublikowano
  • Autor
2vngg03.jpg
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Fajnie się zapowiada. Walczysz tak jak ja z mocą ;-)

Opublikowano

To w jakie moce celujesz, że masz w planach kute korby 330+?? Raczej samych kutych korb nie opłaca się ładować.. bo koszty remontu wyjdą spore i szkoda nie dać innych kutych elementów. Napisz coś więcej o zestawie z porsche ? Jaki koszt jaki hebel i co przerabiałeś? Może być na PW,

Edytowane przez arek_cccp

Opublikowano

Jak ten wydech na tych tłumikach magnafow bardzo głośny ?

też się nad takimi tłumikami zastanawiam

Edytowane przez hopek03

Opublikowano
  • Autor

Ograniczyliśmy trochę NM do 381. Niedługo przyjdzie nowe MBC i pokaze aktualny wykres. MBC turbosmarka rozleciało się w 24h....

30iz88k.jpg

co do tłumików Żona twierdzi że ciut za głośne ;)

Edytowane przez rafal-pl

Opublikowano

to nie dobrze moja pewnie też nie będzie zadowolona z hałasu , a co tam za turbo siedzi że taki wynik ?

Edytowane przez hopek03

Opublikowano

Z fotami poszalałeś :- ))

Edytowane przez MARCIN607

Opublikowano
  • Autor

Z fotami poszalałeś :- ))

Spokojnie będą jak wszystko ogarnę :) na biegu wszystko żeby na święta wyjechał i pier*** jest pod maska ;)

Edytowane przez rafal-pl

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Dla zainteresowanych mała aktualizacja :wink:

Opublikowano

Drugiego Takiego auta nie widzialem. :banan:

Opublikowano

jezdzilem tym rzeznikiem jak bylo 300km i powiem szczerze ze uturbione 300km w b6 juz jest konkret :D za***isty projekt :D

Opublikowano

Zastanawia mnie jak upchnąłeś heble z A6 C6, przecież jest tam elektryczny ręczny, a w B6 masz zwykły na linkę.... :kox:

Edytowane przez audicoman

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, audicoman napisał:

Zastanawia mnie jak upchnąłeś heble z A6 C6, przecież jest tam elektryczny ręczny, a w B6 masz zwykły na linkę.... :kox:

Na to pytanie Ci nie odpowiem bo to w Niemczech rzezbili :) a jak zmienialem klocki to od takiego modelu pasowały :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.