Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Witam ... a to moja - 2,0 TDI 143 ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

hihi ... no tak mało praktyczny ... ale mam już wykupiony karnet na myjni ręcznej ... więc zawsze ŚNIEŻYNKA jest czysta :>

a felgi większe będą po zimie :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Oczywiście dołączam się do gratulacji i witam w klubie B8- auto piękne, chociaż tak jak Tobie zauważył, trzeba będzie ten karnecik często odnawiać.

Ze swojej strony - nie pal się z 18tkami, na polskie drogi to może być przydużo, szkoda zębów.

To tylko moja sugestia

Zdrowaś

K.

Opublikowano

A może tak :gwizdanie: :

68615ff4fa5c1eb7.jpg

Ja jestem zwolennikiem czarnych audiczek ale B8 w bieli wygląda obłędnie :>

Oczywiście na lato czarne alusy, pamiętaj minimum 18" :kox:

Gratki wyboru :good:

Fajną masz tą Śnieżynkę :tongue4:

jakby wyglądała tak to :kox: :kox: pełną gębą

Opublikowano

Oblednie piekna :thumbup: fela black i jest mega lans kox :kox:

Opublikowano
  • Autor

Dziękuję za Wasze opinie ... z pewnością na lato fele będą większe a co do wielkości to nie przesadzę, ponieważ ostatnio jeździłam na takich dosyć dużych i nestety po Legnicy za bardzo nie poszalałam a jak wpadłam w dziurę to słownik łaciny się otwierał :>

mam nadzieję, że będę mogła ją zaprezentować na jakimś Legnicim spociku :D

Opublikowano

Śnieżynka prezentuje się dobrze... na drugim planie.

Jak na razie wygrywa :)

Potem jest Cuberowóz.

A trzeci Albinos.

Opublikowano
  • Autor

Jak to na drugim planie?? :no:

Śnieżynka prezentuje się dobrze... na drugim planie.

Jak na razie wygrywa :)

Potem jest Cuberowóz.

A trzeci Albinos.

Opublikowano

Uruchamiamy głowę... i myślimy kto jest najlepszą Koleżanką Śnieżynki :)

Jeszcze jedną podpowiedź?

Opublikowano
  • Autor

Hmmm ... najlepsza koleżanka ba ... nawet przyjaciółka to JA :))

ale dlaczego moja ŚNIEŻYNKA na drugim planie??

czy dobrze odgadłam??

Uruchamiamy głowę... i myślimy kto jest najlepszą Koleżanką Śnieżynki :)

Jeszcze jedną podpowiedź?

Opublikowano

Wracając do tematu felg - 17 na długich wąskich ramionach

I będzie kolorowo ;-)

Zdrowaś

K.

Opublikowano

Witaj Alex.. Widzialem kilka razy przelotem twoja Audiolke..

co tu duzo mowic.. a mozna by i komplementowac bardzo dlugo..

Marzenie !!!!!!!!! :slina:

Pozdrawiam

Opublikowano

Slicznotka a i kolorek najmodniejszy - przydałoby się troszke wypasu ale wszyscy wiemy ile w salonie za każdą pierdołke się płaci więc.............można to pominąć - ogólnie :notworthy: :notworthy: :notworthy: i ciesz się furką póki ich na ulicach garstka i szalenie przyciągają oko ( biały tymbardziej )

Opublikowano

Piękna ta Śnieżynka :)

Gratuluje zakupu :good:

Opublikowano
  • Autor

Dziękuję koledzy za Wasze opinie :)

fajnie, że ktoś zwraca uwagę na moją ŚNIEŻYNKĘ :naughty:

i tak jak piszecie trzeba się cieszyć póki jest ich mało :>

Pozdrowionka

Opublikowano

Autko marzeń i jeszcze w moim ulubionym kolorze :kox:

Opublikowano

Piękne auto, słuszny silnik, szkoda ze nie Q....

Koniecznie te felgi na zimowe. Pozatym KOXXX

Opublikowano
  • Autor

Kolor też mi się bardzo podoba, chociaż nie każdy gustuje w białych :) ... ale najważniejsze, że dla mnie jest OK :>

Myślę, że jak firma mi się jeszcze bardziej rozwinie to następna Audiczka będzie duuuuuuuuużo lepsza :naughty: i z pewnością będzie to Audiczka :> nic innego ...

Opublikowano

bardzo dobre podejscie :)

tylko ja to Ci troche wspolczuje zwlaszcza w zime przeciez cale auto odrazu brudne a na bialym tak znac ze szok :tongue4:

bezproblemowej eksploatacji zycze :)

Opublikowano
  • Autor

hehe ... na szczęście u mnie w mieście jest fajne myjnia ręczna i mam wykupiony karnet :) więc mogę przyjeżdżać nawet codziennie :naughty:

oczywiście dziękuję za życzenia bezproblemowej jazdy :)

Opublikowano

hehe ... na szczęście u mnie w mieście jest fajne myjnia ręczna i mam wykupiony karnet :) więc mogę przyjeżdżać nawet codziennie :naughty:

oczywiście dziękuję za życzenia bezproblemowej jazdy :)

no chyba ze tak :) a jak tam ile juz przejechane km ? fajny swist turbinki co nie ? i jakie srednie spalanie ? :P

pytam z ciekawosci :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.