Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzięki madas26 Zapraszamy :>

może późną wiosną w odwiedziny wpadne :naughty:

Opublikowano

Hy hy macie jakieś propozycje co do następnego spota ? :kox: Kurcze byłem pewien że przyjadę ale choroba mnie zmogła i obeszłem się smakiem :slina:

Opublikowano

18.01 ? Dobry termin ale coś trzeba zorganizowac więcej autek, nie wiem jakaś promocja forum np za pomocą ulotek promocyjnych za wycieraczkę? Zaproszenia na spoty ? :rolleyes: Nie byłoby to zbyt nachalne ? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

hejka......śnieg,śnieg :slina: , foty ogarnę tak za 1h :naughty::decayed:

Opublikowano

Ive wczoraj śmigałem :naughty:

Opublikowano
  • Autor

sam byłeś?? czego nie mam Q :disgust:

Opublikowano

sam sam byłem

Opublikowano

co do daty niech zerknę w grafik bo od 9 zaczynam prace :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

za tydzień spot w Resie , może ktoś by jechał??[br]Dopisany: 05 Styczeń 2009, 10:14_________________________________________________dsc0815ic8.jpg dsc0816sq2.jpg dsc0818cs9.jpg dsc0822fj6.jpg dsc0823kz0.jpg

Opublikowano

jak do 4.01.09 bede jeszcze mieszkal w stalowej to zajade :D raczej nie zeby inni ogladali moje tylko ja bym chcial ogladnac co nieco bo w moim nie ma co ogladac :P

Opublikowano

co do daty niech zerknę w grafik bo od 9 zaczynam prace :kwasny:

gdzie pracujesz kolego?[br]Dopisany: 06 Styczeń 2009, 17:32_________________________________________________

co do daty niech zerknę w grafik bo od 9 zaczynam prace :kwasny:

gdzie pracujesz kolego?

Panowie, może ktoś z Waszych znajomych ma do pchnięcia A4 lub A3?????

Opublikowano

Ja będę sprzedawał swoją w niedługim czasie :naughty:

[br]Dopisany: 06 Styczeń 2009, 20:35_________________________________________________Ive ustalmy termin następnego spota 18, 25, 1 ???

Ja 18 nie wiem czy dam rady się wyrwać bo masz szkołe :disgust:

Opublikowano

fabriccio

a co konkretnie szukasz z a4 i który rok ? :)

ja pracuje w takiej firmie stalschmidt w stalowej woli moze znasz bo kto by nieznał :polew:

http://www.irek.alustar.prv.pl/ cos takiego tam produkujemy

Opublikowano

Zapraszam na spota do Rzeszowa w najbliższą niedzielę :naughty:

Ive będziesz?

Opublikowano

Zapraszam na spota do Rzeszowa w najbliższą niedzielę :naughty:

Ive będziesz?

Ive coś ostatnio mało przebywa na forum... ciekawe.... :mysli:

Jakoś bardzo zajęty jest... :mysli: :>

Opublikowano
  • Autor

Zapraszam na spota do Rzeszowa w najbliższą niedzielę :naughty:

Ive będziesz?

Ive coś ostatnio mało przebywa na forum... ciekawe.... :mysli:

Jakoś bardzo zajęty jest... :mysli: :>

nie wiem Sławku nie obiecuję, zobaczymy.

a co ze spotem w Tbg , czy 18.01. byłby ok??

Opublikowano

ja jestem bardziej za 25.01, niech się inni wypowiedzą

Opublikowano
  • Autor

ja też za 25.01 :gwizdanie:

Opublikowano

ja też za 25 [br]Dopisany: 08 Styczeń 2009, 11:13_________________________________________________Więc Ive mozna chyba zmienić na 25.01 jak każdy jest za :>

Reszta się nie wypowiada to będą się musieli dostosować :rolleyes:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.