Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
17 minut temu, MarcinL napisał:

Do b8 lift będzie to pasować? Bratu się podoba i prosiłby o link do ogłoszenia.

Będzie pasować, kierunkowskazy są takie same w a4/a5.

40 minut temu, werbel napisał:

Ja spasuję, bo to osobiście mi nie leży i mam lotkę w tym miejscu, ale z ciekawości… jest jakieś gotowe rozwiązanie czy składasz sam z części?

Jest gotowe rozwiązanie do sportbacka, do coupe niestety nie ma. W sumie to zamówiłem gotowy zestaw. Pasek LED przygotowany do podłączenia z dwustronną taśmą mocującą. 

Opublikowano

Ciekawa sprawa. Nie dawno myślałem sobie, że to 3 światło stop w A7 jest super i dlaczego nie ma takiego w A5 :P Czekam na efekt !

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

vfdTo6Rl.jpg

Tak więc 3 światło stop jak w a7 zamontowane. Nic w tym trudnego, ale dostęp w a5 coupe do tylnej szyby utrudnia sprawę.

C1TZJGEl.jpg

Wpadły jeszcze projektorki i ledy w przednie kierunkowskazy :thumbup1:

Opublikowano

Daj jakieś foty jak to jest zamontowane i jak wyglada jak nie świeci.

Opublikowano
  • Autor
10 minut temu, kamelus_ napisał:

Daj jakieś foty jak to jest zamontowane i jak wyglada jak nie świeci

Zamontowałem to na taśmę dwustronną, przyklejoną do szyby. Trzyma bardzo mocno. Odmierzyłem dokładnie odległości i wyszło równo. Jak led się nie pali, to po prostu go nie widać. Jakieś foty porobię :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

O tych dekorachze stali szlachetnej pierwszy raz słysze. Robią wrażenie chcialbym zobaczyć je na żywo :(

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

FUAsZbel.jpg

I3OSuxil.jpg

Ostatni element układanki, zderzak s-line plus na pokładzie :)

Nie planuję już więcej modów, wszystko to co chciałem jest zrobione :dance2:

Edytowane przez liquid8p

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
W dniu 31.01.2019 o 16:54, liquid8p napisał:

 

Nie planuję już więcej modów, wszystko to co chciałem jest zrobione :dance2:

Jasne ? ? ? 

Widziałbym dekor tunelu w Black piano zrobiony, fajnie to wygląda z tymi naszymi dekorami. 

Screenshot_20190221-175152.jpg

Opublikowano
Godzinę temu, MaciekPL napisał:

Jasne ??? 

Widziałbym dekor tunelu w Black piano zrobiony, fajnie to wygląda z tymi naszymi dekorami. 

Screenshot_20190221-175152.jpg

Tak wychodziło w oryginale z fabryki.

Opublikowano
1 minutę temu, kamelus_ napisał:

Tak wychodziło w oryginale z fabryki.

Zgadza się, kolega ma jeszcze chyba 1nk założone. 

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie tak, piano black mi się w środku w ogóle nie podoba. Szkoda że audi nie zrobiło tunelu środkowego i ramki zegarów ze stali.

Opublikowano
  • Autor

Na wiosnę 2019 :cool1:

tIwH0ZWl.jpg

uNOraeMl.jpg

pAglm9Cl.jpg

Czarne dekle + czarne zaślepki śrub + porównanie ori vs black :)

Opublikowano
2 godziny temu, liquid8p napisał:

Na wiosnę 2019 :cool1:

tIwH0ZWl.jpg

uNOraeMl.jpg

pAglm9Cl.jpg

Czarne dekle + czarne zaślepki śrub + porównanie ori vs black :)

Haha ostatnio pisałeś że papuguje w modach :D wczoraj podobne zdjęcia wrzuciłem. 

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, MaciekPL napisał:

Haha ostatnio pisałeś że papuguje w modach :D wczoraj podobne zdjęcia wrzuciłem. 

Hehe, powiedzmy że zrewanżowałem się :decayed: Miałem już wcześniej te graty i po twojej aktualizacji tematu, ja też postanowiłem się pochwalić :cool1:

Opublikowano
11 minut temu, liquid8p napisał:

Hehe, powiedzmy że zrewanżowałem się :decayed: Miałem już wcześniej te graty i po twojej aktualizacji tematu, ja też postanowiłem się pochwalić :cool1:

Chyba że tak ? 

Będę za jakiś czas w Poznaniu na 2-3tyg. Trzeba w końcu spotkać się na pogaduche. 

Opublikowano
  • Autor
51 minut temu, MaciekPL napisał:

Chyba że tak ? 

Będę za jakiś czas w Poznaniu na 2-3tyg. Trzeba w końcu spotkać się na pogaduche. 

Musowo :cool1:

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

To może jakiś spot trzeba zrobić :)

Opublikowano
  • Autor
13 minut temu, RaV22K napisał:

To może jakiś spot trzeba zrobić :)

Możemy coś pomyśleć w najbliższym czasie :)

Opublikowano
Godzinę temu, liquid8p napisał:

Możemy coś pomyśleć w najbliższym czasie :)

Może ogarnę fure do tego czasu ? 

Opublikowano
  • Autor
28 minut temu, MaciekPL napisał:

Może ogarnę fure do tego czasu ? 

Przecież masz ogarniętą :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.