Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi Q7 w Top Gear


Czy Q7 jest brzydkie ?  

  1. 1. Czy Q7 jest brzydkie ?

    • Jest straszne - nie podoba mi sie wogole ...
    • Daje rade - nie razi mnie ani nie podnieca
    • Jest piekne - Piekny z kazdej strony - chce go !!


Rekomendowane odpowiedzi

Temat, taki sam rozwinal sie na audiklub, wiec podamy go i tu - Jeremy powiedzial w Top Gear, ze Q7 jest brzydkie - co wiecej - powiedzial ze jest o 3% brzydsze od trolla :eek: I co Wy na to ??

Wedlug mnie, Q7 jest piekneee, faktem jest ze ma duze lusterka, ale autko tez jest wielkie, ogolnie - najpierw zobaczylem Touarega - i pomyslalem sobie - ze jest super ! Po jakims czasie zobaczylem Q7 i to jest cudowne, a Touareg sie chowa .... A w Q7 jeszcze ten dieselek 6.0 V12 z 500 KM i 1000 Nm !! :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogladalem premiere 6.0 V12 w Stanach, auto bylo w bialym kolorze z jasnym wnetrzem - dla mnie cudo! (no, moze poza tymi smiesznymi diodami w zderzaku :) ). generalnie auto wyglada niesamowicie masywnie i jednoczesnie bardzo zadziornie, przod mowi cos w stylu "zaraz Cie pozre". wg mnie sylwetka jest bardzo dynamiczna, chociaz z profilu wyglada troche ociezale a z przodu wydaje sie strasznie waska i wysoka. przydalaby sie mocna gleba lub jakis widebody kit :P generalnie lifting bardzo im sie udal, auto podoba mi sie jeszcze bardziej niz pierwsza wersja.

a Jeremy ma swoje odchyly i czasem ma racje, czasem nie, tutaj akurat sie pomylil :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na szczęście się już oswoiłem z Q7, nie jest może tak piękne jak A4 czy A6, ale daje radę .

Trzeba napisać, że nie jestem też zbytnim zwolennikiem SUVów...

W lifcie zdaje się usunęli też te brzydkie światła z tyłu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z robem i pre.

Daje radę, ale jak dla mnie, nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja powiem tak: jak bedzie mnie tylko stac to Q7 bedzie stało w garazu ..... :twisted:

oczywiscie TDI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze jestem jedyny ktoremu sie to auto nie podoba wcale?:)

analogicznie do top gear - tam jest onanizm brytyjsko samochodowy - tutaj cokolwiek audi nie wypusci jest cool:)

obiektywnie rzecz biorac (czyl subiektywnie wg mojego tzw. gustu) Q7 wyglada jak autobus...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Q7 jest bardzo ładna, tyle na temat wyglądu. Nie powala i nie odstrasza. No dobra odstrasza jadącech z przodu :smile:

Nie pociąga mnie jakoś specjalnie, ale nie podobają mi się SUVy ogólnie.

I określenie wypuściło to Audi --> to jest piękne nie jest dobre.

Przykład - A6 (B6) Allroad. Jak dla mnie straszne, gdyby ktoś mi takiego podarował to bym sprzedał :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dodam moze troszke po czasie juz ten samochod jest ...... brak slow mialem okazzje przejechac sie nim ( niestety nie za kulkiem) panowie i panie cudo . A po wdepnieciu ah .... zolodek tak gdzie nery a oczy widza co pod czaska sie ukrywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po wdepnieciu ah .... zolodek tak gdzie nery a oczy widza co pod czaska sie ukrywa.
ale to jaki tam byl silnik w tym co jezdziles :question:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papec1 napisał/a:

A po wdepnieciu ah .... zolodek tak gdzie nery a oczy widza co pod czaska sie ukrywa.

ale to jaki tam byl silnik w tym co jezdziles :question:

Pewnie 4.2 TDI :biggrin: Lub ubozsza wersja - 3.0 TDi - Jesli taka, to sie przejedz z ono :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lub ubozsza wersja - 3.0 TDi - Jesli taka, to sie przejedz z ono

wlasnie do tego pilem bo dostalo bidne :bicz::a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdziwiło mnie bardzo, że aż 26 % osób głosowało na opcję (daje rade). Wg mnie jest to najpiękniejsza terenówka świata. Jest BOOOOSKA :) ale o gustach się nie dyskutuję :wink:

mi sie zajebi....podoba :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...