Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaka temperaturę przełączania macie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam jaka jest najbardziej optymalna temperatura przełączania auta na gaz. W tej chwili mam 30 stopni i myślę o obniżeniu. :-D

Opublikowano

Ja mam 30 i jest ok ,jak bedzie za niska to parownik moze przymarzac

Opublikowano

30 nie ma sensu raczej na mniej zmieniać bo i tak moim zdaniem się szybko przełącza na LPG

Opublikowano
  • Autor

Skoro mówisz że szybko to po jakim odcinku u ciebie się przełącza? Przy dzisiejszych temperaturach?

Opublikowano

Skoro mówisz że szybko to po jakim odcinku u ciebie się przełącza? Przy dzisiejszych temperaturach?

dzis rano przy temp - 2 . 1KM i jest na gazie

Opublikowano

Ja mam 35°C i jest ok.

Opublikowano

25 stopni C.

Kiedyś miałem w innym aucie ustawione na 15 stopni, działało bez problemów.

35 stopni to już rozrzutność.

Opublikowano

Ja mam też 35 ale dogrzewam silnik webasto po odpaleniu, więc praktycznie przełącza się "od razu"

Opublikowano
  • Autor

Ja mogę pomarzyć aby po 1 km przy 2stopniach auto było na gazie :-D dziś chyba zejdę do 25 lub 20:-D

Opublikowano

Ja mogę pomarzyć aby po 1 km przy 2stopniach auto było na gazie :-D dziś chyba zejdę do 25 lub 20:-D

to po ilu ci się przełancza

Opublikowano
  • Autor

Jakieś 2km może trochę więcej

Byłem u jednego Pana to mówi że nie warto zjechać te 5 stopni bo niby żadnej różnicy nie będzie. Co o tym myślicie?

Opublikowano

25 stopni C.

Kiedyś miałem w innym aucie ustawione na 15 stopni, działało bez problemów.

35 stopni to już rozrzutność.

Przedział jest w granicy 30-40°C. W innej temperaturze niszczą się wtryski.
Opublikowano

25 stopni C.

Kiedyś miałem w innym aucie ustawione na 15 stopni, działało bez problemów.

35 stopni to już rozrzutność.

Przedział jest w granicy 30-40°C. W innej temperaturze niszczą się wtryski.

Bajek naczytałeś się lub nasłuchałeś u gazowników, którym na rękę jest ustawić 35 stopni, wsadzić kiepawy filtr fazy lotnej.

Przy dobrym filtrowaniu, często zmienianych filtrach i w miarę dobrych jakościowo wtryskach wystarczy 15 stopni. Czyste wtryski nie będą zalepiać się.

Opublikowano

U mnie jest 35stopni i nie narzekam ale po gwarancji kupie sobie kabelek to przestawię sobie na 30. To że auto przejedzie 1km więcej na Pb na pewno silnikowi nie zaszkodzi, nie zapominajmy że raz w czas jednak dobrze jest kilkanaście kilometrów przejechać na samej benzynie a mało kto tak robi ze względu na oszczędności to chociaż "z rana" niech zrobi kilka metrów więcej na tej benzynce.

Opublikowano

20 stopni i nic sie nie dzieje, ale podstawa to dobry filtr, np. włókno szklane

  • 5 lat później...
Opublikowano

40

Opublikowano

55C. Wszystko zależy od reduktora oraz jakich korekt potrzebuje.. 30C dla większości zimą wartością jest za małą. To, że jeździ komuś, nie znaczy zgodnie ze sztuką i termiki.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.